Vážně to národe chceš?

Pamatujete tu nejčastější větu, když Koudelka přišel s bombastickým odhalením, že za výbuch ve Vrběticích mohou Čuk a Gek? Pamatujete nejčastější větu, kterou říkal náš kinderministr zahraničí Lipánek, když vyhošťoval ruské diplomaty a snažil se sypat písek do vzájemných vztahů?

Daniel Sterzik-Vidlák
Daniel Sterzik-Vidlák

Pár slov ke snímku nahoře: Vinou médií, která jsou v rukou oligarchů, a vinou školství v úpadku se najde i u nás skupina čecháčků, kteří srdečně vítají nové okupanty.

Pamatujete tu nejčastější větu, když mladý Kolář odstraňoval sochu Koněva? Vždycky to byla věta o tom, že Česká republika je hrdá, sebevědomá a svobodná země, která nemusí brát ohled na ruská varování ani na ruská přání.

A teď najednou ta hrdá, sebevědomá a svobodná země potřebuje smlouvu o vojenské spolupráci s USA…Jinak asi Rusák dojde a bude po hrdosti…

Ta hrdá sebevědomá a svobodná země potřebuje smlouvu, která velmi vágně popisuje naše práva a americké povinnosti, ale velmi přesně definuje americká práva a naše povinnosti.

Hrdé, sebevědomé a svobodné zemi se do podmínek smlouvy, jak řekla naše kriegsministryně, podařilo prosadit pár vlastních požadavků…

Hrdá, sebevědomá a svobodná země potřebuje smlouvu, na základě které si vláda může na své obyvatelstvo pozvat americké vojáky.

Hrdá, sebevědomá a svobodná země se vůči USA vzdala kusu vlastní suverenity tím, že nebude stíhat americké vojáky, kteří by se u nás dopustili zločinu.

Hrdá, sebevědomá a svobodná země se libtardími ústy třese na americké vojáky, protož to jediné nás zachrání před Putinem.

Premiér hrdé, sebevědomé a svobodné země, spolu s dalšími představiteli jiných podobně hrdých a svobodných zemí, píše do amerických novin, aby hlavně Američani dál podporovali Ukrajinu až do konečného vítězství, protože jinak z hrdosti, sebevědomí a svobody těchto zemí nic moc nezbude.

Největší obava vlády naší hrdé svobodné a sebevědomé země je, že se na nás (i na Ukrajinu) Amíci vykašlou. Jinými slovy, že se ani svým rektálním alpinismem nezavděčí. Kdo to teď říkal? Drulák? Že stále více registruje americkou snahu z ukrajinského konfliktu vycouvat, nějak se domluvit s Rusem a nechat hejly v hrdé, sebevědomé a svobodné Evropě, aby to celé zaplatili?

Hrdě, sebevědomě a svobodně odmítáme Rusko a Čínu, abychom stejně hrdě, sebevědomě a svobodně dělali dohody s vietnamskou komunistickou stranou a kazašským autoritářem, který o týden později sedí u Putina na přehlídce.

Hrdá, sebevědomá a svobodná země má nejvyšší ceny elektřiny i plynu v Evropě, má skoro dvojnásobné ceny potravin oproti Polsku, musí zvyšovat daně, má nedostatek léků a není schopná vyřídit žádosti odchodu do důchodu.

Hele, národe, vážně to chceš? Vážně chceš dát do rukou této vládě další opratě na naše ovládnutí? Vážně chceš, aby to byl právě Blyštivý Péťa, který bude mít možnost řešit svojí olbřímí neschopnost tím, že si pozve americké vojáky? Vážně národe chceš, aby to byla právě Černochová, která dostane do rukou nástroje k mobilizaci? Vážně národe chceš, aby tato vláda přijala od USA zemi v léno? Vážně to necháš dojít až úplně do konce? Vážně potřebuješ, aby jednotkou dočasnosti zase byl jeden furt?

Vážně národe chceš, aby takhle vypadala hrdá, sebevědomá a svobodná země? Vážně chceš dát Rakušanovi a Lipavskému takové možnosti? Necháš hlupáky, aby si hráli s bombou? Necháš neschopným, ale všeho schopným vpravdě jaderné tlačítko? Myslíš, že ho nepoužijí, když se potápějí ve vlastních chybách?

Dnes víc dodat nechci. Běží nám čas. Smlouva je ve sněmovně, záhy bude podepsána a nezvedne-li se opravdový odpor, bude ratifikována. Český policajt je už dávno na naší straně, český voják taky… ale ten americký nebude… Národe, pamatuj na to!

***

Autor: Daniel Sterzik alias Vidlák, zdroj: Litterate

Na snímku z května 2016 se tehdejší premiér Sobotka lísá k veliteli projíždějících amerických dragounů. V pozadí vše spokojeně pozoruje nový protektor – americký velvyslanec (tehdy to byl Andrew Shapiro). Řiťolezectví a úslužnost Sobotky a jeho party vůči USA přivedly nejstarší českou politickou stranu do nevolitelnosti. Redakce Nové republiky doufá, že stejně skočí strany dnešní vlastizrádné Pětikoalice.
5 6 hlasy
Hodnocení článku
21 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

Hrdý a sebevědomý občan České republiky, nikdy nedá svůj hlas, žádné ze stran pětizrady. Zločiny vlády smrti, nesmí být nikdy promlčeny. A oni nebudou, pokud neprohrajeme naše děti.

Georg
Georg
před 1 rokem

Všimněte si kolik lidí diskutuje, jsme bublina. Bohu žel od vzepětí části národa proti US radaru již uplynula řada let. V roce 2008 průzkum CVVM ze října , základnu podporovalo 30 % obyvatel, 67 % lidí bylo proti. Obce v okolí, kde měl radar stát, uspořádaly referenda, kde bylo proti radaru hodně přes 95 %… Číst vice »

Georg
Georg
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Georg

Pokrač.: O to nyní běží, věřím, že hlasy od SPD nedostanou, ale co ANO a p.Babiš. Zatím rovněž ticho po pěšině, chtělo by to, aby všichni voliči ANO, kteří jsou proti přítomnosti US armády v České republice se dotazovali, byť jen písemně , telefonicky, všemi dostupnými prostředky ANO a pana Babiše jak se oni staví… Číst vice »

Georg
Georg
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Georg

Napsal jsem zprávu, kde žádám pana Babiše o odpověď, zda on osobně a ANO podpoří Dohodu s USA ? Volil jsem ho v druhém kole.

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem

Tak zítra u americké ambasády v kolik hodin? Já tam budu tak v 11,30 hod. a rozjedeme to. Já tam byl řvát do megafonu u té jejich americké ambasády minulý pátek, že tu u nás tu jejich fucking americkou armádu nechceme, že tu nechceme ty jejich vrahy z My Lai a ze Srbska. Koukal tam na mě z okna… Číst vice »

standa
standa
před 1 rokem

5-ti koalice nás prodala Americe. 5-ti koalice pomáhá Bruselu a Americe při vytváření Západního skanzenu ! Západní skanzen bude brzy realitou – dávám tak euroatlantickému fašistovi 2dekády, pokud to USA nezajistí dříve ! NAši politici jsou mimo realitu světa – nejsme na straně NWO pod vedením Číny a tak utřeme hubu a vše bude… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 rokem

Velká inspirace: Pravda je lež, válka je mír. Fialův výsměch vlastním voličům. Černochová v USA radostně podepíše konec suverenity ČR. Zničená Británie radí: Udělejte to jako my! Johny chce euro. Všichni dobří rodáci!
https://protiproud.info/politika/7197-velka-inspirace-pravda-je-lez-valka-je-mir-fialuv-vysmech-vlastnim-volicum-cernochova-v-usa-radostne-podepise-konec-suverenity-cr-znicena-britanie-radi-udelejte-to-jako-my-johny-chce-euro-vsichni-dobri-rodaci.htm

Jana
Jana
před 1 rokem

Jak je to s tou smlouvou? Jak to, že už zase jede Kalamity Jane smlouvu podepsat, aniž by byla projednána v parlamentu? Části národa je to skutečně šuma-fuk, o politiku se nezajímá, další části nevědí, co dělat. Vždyť i ta opozice je totálně bezzubá – od ANO člověk neví, co čekat, SPD je jako… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Jana

ANO strana pro všechny jak pro pro západní tak proti západní lidi a je jasné že oni se cukat nebudou.

Ludvik
Ludvik
před 1 rokem

21.srpen 1968 a následné umístění sovětské armády na našem území by zřejmě nebylo bez “tichého souhlasu” USA a jeho spojenců. Otázkou je, zda by mohlo tomu být v současnosti jinak? Návrhy RF z prosince 2021 i události na Ukrajině zřejmě dávají na tuto otázku odpověď…

“Plány a přání jsou jedna strana mince, realita ta druhá…”

cablik
cablik
před 1 rokem

Český národ to určitě nechce ale ta transatlantická menšina ano ale zase neudělali si základnu v Polsku a to ji moc chtěli. Spíš jim jde o to kdyby opravdu napadli Rusko tak sem vlezou.

Václav Dvořák
Admin
Václav Dvořák
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

Američané své zákldny v Polsku už dávno mají. 82. výsadkovou divizi (sídlící mj. v Rzeszówě), s prvky velení a řízení, praporem raketového dělostřelectva HIMARS, stíhacími letouny (včetně F-35), vzdušnými tankovacími a bojovými letouny. Počet amerických vojáků v Evropě se zvýšiil na více než 100 000. Navíc se změnilo rozložení některých sil trvale dislokovaných v Evropě – vrtulníky a systémy Patriot trvale sídlící… Číst vice »

jbskalensky
jbskalensky
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Václav Dvořák

O to víc bych chtěl slyšet od těch našich tajtrdlíků, proč tedy tak nutně musí být cizí základna i u nás. Když jsme členy NATO, smlouva o kolektivní obraně platí tedy i pro nás. V případě napadení (kým??) je “kolektivní reakce” otázkou minut. Já vidím jen dva motivy. První a zásadní je možnost “zkroutit ruce” každému… Číst vice »

Václav Dvořák
Admin
Václav Dvořák
před 1 rokem
Odpověď uživateli  jbskalensky

Pane Skalenksý, vy se asi odkazujete na čl. 5 Zakládající charty NATO. Ale tam nic o to, že v případě napadení je “kolektivní reakce” otázkou minut. Naopak je tam napsáno, že ostatní státy Alianace “uváží” jaká bude jejich reakce. Přčece USA se nenechají zpopelnit kvůli pár provokujícím pitomcům v Polsku nebo v Estonsku. Článek… Číst vice »

jbskalensky
jbskalensky
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Václav Dvořák

Také to tak vidím. Nemohu pořád pobrat, že po všech historických zkušenostech naší země, se zase dostali k moci parchanti, kteří jsou ochotni posílat na smrt občany této země. Jednou za císaře pána a jeho rodinu, pak za říši a führera, teď za “západní hodnoty”. Z jednoho zadku se bleskově zavrtají do druhého a ještě žvaní… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Václav Dvořák

To jste mě nepotěšil ale já myslel Fort Trump ale to je teď stejně jedno Základna u nás bude chránit ty nejhorší a na Rusko nemají i kdyby se nastěhovali do každé zabrané země.

Praded
Praded
před 1 rokem

Bohu žel, Rusko se na bývalé státy RVHP vy..re, protože většina lidí si není vědoma, že CCCP na všechny tyto satelity, jenom doplácelo a ne malé částky. Bylo to ve všem co do těchto států dodávaly, včetně zbraní, v podstatě za výrobní ceny. Příkladně jsme měly špičkové stíhací letouny, neskutečného množství vč.… Číst vice »

kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 rokem

Část národa chce, část nechce a části národa je to šumák. To je skutečnost. Článek, dle mého názoru nabádá min. k občanské neposlušnosti, stávkám, demonstracím a v případě nutnosti k ozbrojenému odporu(police a armáda je s námi!?). No to poslední by jsme asi projeli. S něčím by jsme ale už měli určitě začít…

Václav Dvořák
Admin
Václav Dvořák
před 1 rokem
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Začít s emusí s uvědomováním lidí, s jejich politickým vzděláváním, s mravenčí prací všude ve svém okolí… žádná jiná cesta není. Na násilí jsou tu jiní specialisté: agemnt Pávek na Hradě, harpyje z Kulaťáku Černochová, vrchní cenzor Pedro Fialenko, mám pokračovat?

skeptik
skeptik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Václav Dvořák

Jestliže na “uvědomování” lidí pracují ze všech sil největší média, tak není šance. Ti “uvědomělí” zpracováni mainstreamem připomínají, tím jak vytrvale odmítají “nevhodné” informace a názory, ty největší náboženské fanatiky.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Václav Dvořák

Politické vzdělání jsem získával za komunistů na různých školeních a na vojně v PŠM. Dnes už nás válcuje porevoluční generace, která takovým to získávání informací neprošla. A to,co se jim dnes vtlouká na všech vzdělávacích stupních jejich celkový politický rozhled omezuje…