Zavlečou Česko do války?

Podle smlouvy podepsané Černochvou ve Washingtonu bude americká armáda využívat naše vojanská zařízení ve válce proti Rusku. Česko se tak stane legálním a legitimním cílem pro ruské rakety a jaderné zbraně. Chceme to? Všichni, kteří nechtějí cizí armády na našem území jsou dehonestováni jako “ruští trollové”. Necháme si to líbit? – Je čas na protestní akce!

Jiří Paroubek
Jiří Paroubek

Ulhaná protinárodní Pětikoalice prostřednictvím osoby s výrazně narušenou psychikou podepisuje smlouvu o okupaci České republiky cizí armádou a stvrzuje tak naše postavení coby poslušné kolonie.

Nedávné zasažení skladu munice s náplní z ochuzeného uranu v Chmelnickém na Ukrajině, o kterém jsem informoval ve svém článku, vzbudilo velkou pozornost.

Dodávám, že munice dodaná Británií pro tanky Leopard a Marder s ochuzeným uranem je účinnější pro prorážení pancířů tanků a jiných obrněných vozidel, byla už dříve použita v Jugoslávii a později v Iráku, i když to podle mého názoru zakazuje Ženevská konvence.

Při vznícení uranu a explozi nábojů s uranem ve větším množství, ke kterému zřejmě došlo v Chmelnickém má za následek únik radioaktivních jedovatých mikročástic, které se rozptylují a ve formě jemného prachu se přenášejí ovzduším.

Zasažení tohoto vojenského skladu svědčí o tom, že ruská armáda má přesný přehled o přepravě zbraní a munice ze zemí NATO na ukrajinské území a po něm. Ukazuje to dále, že Rusko je schopno zasahovat cíle velmi přesně a nelze se zbavit dojmu i určité komplexity přístupu ruských plánovačů útoků, kteří k útoku dali pokyn až v okamžiku, kdy vítr vál západním směrem. Tedy, kdy bylo jasné, že radioaktivní jedovatý prach bude unášen k polským a ne k ruským hranicím.

V minulém týdnu Kyjev zřejmě definitivně ztratil Bachmut a  chybným strategickým rozhodnutím přímo prezidenta Zelenského se dostal do situace, že nejkvalitnější ukrajinští vojáci byli právě při obraně tohoto ne zvláště strategického města hromadně vyřazováni z boje Rusy.

V minulém týdnu bývalý velitel sil NATO v Evropě generál Skirreff varoval, že pokud Západ nezvýší svou podporu Ukrajiny, bude se muset střetnout s Ruskem sám. Na to logicky včera navázal ve sněmovně náčelník generálního štábu české armády Řehka, když prohlásil na semináři, že válečný střet mezi Ruskem a NATO je možný. Je zřejmé, že generalita NATO,  včetně generality české považuje za jedině možný výsledek konfliktu vítězství Ukrajiny a porážku Ruska. Do jaké míry je to reálné a realistické, nevím.

Pokud jde o dodávku stíhacích bombardérů F-16 Ukrajině, tak tu již přislíbily jak USA, tak některé evropské země. A to včetně výcviku pilotů.

Přináší to zcela zásadní rizika i pro Českou republiku. V rámci logistiky a technické připravenosti letišť, včetně jejich personálu bude nutné připravit pro tato letadla co nejvíc letišť s náhradními díly. V podmínkách válečného konfliktu je to nevyhnutelné.

Z toho ovšem plyne, že letouny budou muset být opravovány a připravovány na bojové mise v okolních zemích a z letišť v zahraničí se budou vypravovat na Ukrajinu a poté se opět vracet. Prostě Ukrajina zřejmě není schopna zajistit pro tyto stíhací bombardéry kvalitní vlastní letiště. A která letiště připadají v úvahu? Samozřejmě v Polsku, ale také na Slovensku, v Pobaltí, ale rovněž v České republice. Mluvme na rovinu, jak to je.

Podle smlouvy podepsané Černochovou a zatím neschválené parlamentem máme de facto vydat do rukou armády USA naše vojenská letiště a výcvikové prostory. A na našem území, tam, kde budou operovat Američané, dáváme armádě USA veškeré pravomoci. A to bez kontroly a bez možnosti jakým způsobem je bude armáda USA využívat. A co k nám bude přepravovat a v jakém počtu. Podle smlouvy činnost americké armády a jejich vojáků na našem území nepodléhá našim soudům a nebude se řídit naší legislativou.

Je nutné chápat, že v případě eskalace konfliktu na Ukrajině, a tou eskalací nepochybně bude nasazení stíhacích bombardérů F-16 na Ukrajině, může Rusko odvetou rozhodnout o nasazení taktických jaderných raket. A pokud budou zapojena i česká letiště, může to být i vůči nim. Tedy vůči letištím, pokud tam budou americké vojenské základny s muničními sklady a vojenská letiště pro lety stíhaček F-16.

Zřejmě nikdy od kubánské krize nebylo riziko střetu Západu s Ruskem tak velké jako nyní.

Nastal čas na protestní akce proti této smlouvě. Ve vládních a zpravodajských kruzích Česka se už předem vytváří hysterická atmosféra proti všem občanům, kteří jsou proti této vojenské smlouvě. Dochází k dehonestaci a otevřenému zastrašování občanů s tímto názorem.

Šéf BIS, Koudelka, mluví otevřeně v souvislosti s odpůrci smlouvy o ruské Páté koloně a jiných hloupostech. Nevím, proč by měl pokojný občan, který zde nechce vojska cizího státu natrvalo umístěna, být charakterizován jako ruský troll. To ať si pan generál nechá pro někoho jiného. A vůbec je divné, že šéf kontrarozvědky, nejvýznamnější zpravodajské služby v Česku, není schopen být někde diskrétně v závětří. Jeho osobu by ani lidé neměli znát a on by se měl držet zpátky a nesnažit se dělat ze sebe mediální celebritu a neustále znepokojovat české obyvatelstvo přinášením dalších a dalších děsivých zpráv, které se vesměs nenaplňují.

Jiří Paroubek – bývalý premiér vlády ČR

4.3 7 hlasy
Hodnocení článku
14 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 11 měsíci

Černoch z Washingtonu a černoška z Prahy. Fuj tajbl ! Za podpis naší kapitulace, by si zasloužila pořádnou gumoléčbu.

reproduktor
reproduktor
před 11 měsíci

Ukáčka asi Ef 16 nedostanou. Usáci by snadno a rychle odepsali tyhle stroje., protože nový zákon o dalším zadlužování USA obsahuje pasáž, která škrtá americké vojenské výdaje! Úsměvná je představa jak 15 000 ceskych vojáků jde drancovat Rusko na koních. Oni neznaji skutečnou valku, ale jen mise kde si vydělají peníze a hurá do… Číst vice »

tomaskova
tomaskova
před 11 měsíci

Ano, lidé by se měli spojit a říci hlasité NE, ale ne poskakováním na náměstích, tam se nevyřeší nic. To jsou jen akce na upuštění páry, které pořádají podle mého názoru ti, co si chystají zadní vrátka, kdyby náhodou… Jinak každý rozumný člověk pochopí, že démonstrace jsou k ničemu, nikdy nic nevyřešily.… Číst vice »

Karel2002
Karel2002
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  tomaskova

Jednání představenstev v obcích se týká komunálních věcí (výměna dlažby atd.), nikoliv věcí, které řeší tento server.

cablik
cablik
před 11 měsíci

Nulandová: Útok začne v době summitu NATO v Litvě. Ofenziva by se měla také shodovat s časem největšího leteckého cvičení Air Defender. USA se přiznaly, že řídí ofenzivu Kyjeva. Začne Drang nach Osten č. 2 opět 22. června jako tenkrá
https://protiproud.info/politika/7221-nulandova-utok-zacne-v-dobe-summitu-nato-v-litve-ofenziva-by-se-mela-take-shodovat-s-casem-nejvetsiho-leteckeho-cviceni-air-defender-usa-se-priznaly-ze-ridi-ofenzivu-kyjeva-zacne-drang-nach-osten-c-2-opet-22-cervna-jako-tenkrat.htm

Karel2002
Karel2002
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  cablik

Lze Nulandové věřit nebo ne? Beneš také věřil německému agentovi a zapřičinil tak smrt maršála Tuchačovského.

reproduktor
reproduktor
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  Karel2002

Karle jsi mimo. Tuchacevskij byl politruk bez vojenského vzdělání, ktery mel na svědomí tisice lidských životů. Jeho, Dybenka a další zmrdy bez vojenského vzdělání cca tři povysil Stalin do dohodnosti maršála a pak je nechal popravit. A to ti nejlepší “maršálove” a Beneš byl za blba, ktery uveril SD.

Naposledy upraveno před 11 měsíci uživatelem reproduktor
spartak
spartak
před 11 měsíci

Nebude se dít nic moc.Jistě, komunisté budou v přední línii ,ale národ bude mít všední den ,tedy hlavně pohodičku a své jisté do doby ,než se objeví těžký stín nad celou ČR.

cablik
cablik
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  spartak

Ano protestují jen komunisté a paní Konečná které je vyhrožováno smrtí rádoby opozice nedělá nic ať to pára tlačí. Nevěřím že do toho USA půjdou a pokud se to stane tak vím co bude.

Karel2002
Karel2002
před 11 měsíci

A bude pořád hůře a hůře. 🙁 Nicméně lidé jsou rádi. Jak jsem si vyslechl několik názorů, bez americké okupace by nás Rusko spláchlo jako nic.

reproduktor
reproduktor
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  Karel2002

Rusku jsme u prdele … Takový kecy o napadení chudeho a rozkradenyho Česka Ruskem je k smichu. Jo Fialenko to dokáže prezentovat

vaclav
vaclav
před 11 měsíci

Velice dobrý článek pana Paroubka.

skeptik
skeptik
před 11 měsíci

Zavlečou…

reproduktor
reproduktor
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  skeptik

Neboj, mame armádu a koně.