Demokraté versus Trump: Špatný horor?

Zahraniční zdroj
Zahraniční zdroj

Zvedavec.news

Demokraté a Donald Trump mi připomínají špatný horor, kde nešťastní hrdinové každým pokusem o likvidaci monstra jen posilují jeho sílu. Stejně tak nekonečné pokusy demokratů konečně zbavit Ameriku „pohromy“ Donalda Trumpa.Díky Durhamově zprávě nyní víme, že začaly ještě před Trumpovým zvolením prezidentem. Kampaň Hillary Clintonové – s plným vědomím kandidátky a úřadujícího prezidenta Baracka Obamy – připravila „špinavý trik“, který měl Trumpa vykreslit jako agenta Ruska ve snaze zabránit Trumpovi v nástupu do Bílého domu.

Když to nevyšlo, vyzbrojili FBI, CIA a zbytek „hlubokého státu“, aby podkopali a znemožnili jeho prezidentství. Špehovali Trumpa a jeho volební štáb s využitím falešných informací vyrobených FBI.

Když to nezabralo, obžalovali ho na základě falešného obvinění, že usiloval o zahraniční pomoc pro svou kandidaturu na znovuzvolení v roce 2020. Tentokrát byl vyslán špion v osobě pracovníka NSC Alexandra Vindmana, aby odposlouchával Trumpův telefonát s ukrajinským prezidentem Zelenským a na jeho základě pak vznesl proti Trumpovi nejrůznější falešná obvinění.

Demokraté zuřili, že Trump nebyl příliš nadšený z jejich plánů využít Ukrajinu jako prostředníka k válce s Ruskem. Vindman, ačkoli byl americkým vojenským důstojníkem v aktivní službě, byl ukrajinského původu a byl loajální k zemi svého původu, nikoli k zemi svého občanství. Otevřeně se také vzepřel vojenskému velení a svému vrchnímu veliteli. Trumpův nedostatek nadšení pro jejich „projekt Ukrajina“ Vindmana rozzuřil a snažil se americkému prezidentovi pomstít.

Když to nezabralo, znovu Trumpa zbavili funkce kvůli falešnému obvinění, že 6. ledna 2021 vedl „povstání“ proti vládě USA. Čím více videozáznamů ze sledování tohoto „povstání“ vidíme, tím více to vypadá jako operace pod falešnou vlajkou, kterou možná připravila Nancy Pelosiová a zbytek washingtonské bažiny, aby se Trumpa konečně zbavili. Stovky politických vězňů byly drženy na samotkách na základě falešných obvinění, že se pokusili svrhnout vládu USA.

Když to nezabralo a Trumpova čísla pro znovuzvolení vypadala čím dál příznivěji, zatímco Bidenův rating se stále držel v politickém suterénu, demokraté ho nyní obvinili kvůli některým tajným dokumentům, které byly zřejmě objeveny v jeho rezidenci na Floridě.

Krabice a krabice utajovaných dokumentů objevené na několika Bidenových místech zmizely s pomocí médií v zapomnění. Není tu nic k vidění.

Najednou Donaldu Trumpovi, který by podle průzkumů veřejného mínění ve férových amerických volbách vymazal Joea Bidena, hrozí 100 let vězení! Kde jinde byste viděli, že šéf jedné politické strany zatkne svého hlavního politického protivníka na základě vykonstruovaných obvinění? V banánové republice!

Pro ty z nás, kteří mají tuto zemi rádi, je pohled na toto zneužití moci skutečně šokující. Ale je tu jedna věc, kterou tito špinaví trikaři zřejmě nikdy nepochopí: čím více falešných důkazů a falešných obvinění proti Trumpovi připraví, tím silnějším se Trump stane. Díky těmto nehorázným a neustálým útokům na Trumpa ztratila Demokratická strana (a spousta republikánů) veškerou důvěryhodnost. Až tento plán selže, a on selže, bojím se pomyslet, co by mohli zkusit příště.

The Democrats Versus Trump: A Bad Horror Movie? vyšel na Global Serearch 13.6.2023.

 

5 2 hlasy
Hodnocení článku
4 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Rob
Rob
před 11 měsíci

Je to boj uvnitř mocnosti a ten vždy byl a je začátkem jejího konce. Násilným znevážením osobnosti, (což navíc předvádí nestydatě v přímém přenosu), za níž stojí spousta jeho voličů, dokázali jen rozdělit společnost, která sama ztratí zábrany a získá tutéž neúctu ke svým soupeřům. Z jejich hlav postupně vymizí diplomacie a to vygraduje v anarchii.

cablik
cablik
před 11 měsíci

MALÝ LEXIKON POKROKOVÝCH URÁŽEK
https://pravyprostor.net/?p=161762

cablik
cablik
před 11 měsíci

Ale Trump není žádné béčko najme si ty nejlepší právníky a ty ho z těch směšných obvinění vysekají. Snad ho pak nezabijí jako Kennedyho.

spartak
spartak
před 11 měsíci

Američani rádi střílejí i vlastní prezidenty. Brutální země jsou USA a kdo obdivuje Ameriku je jen povrchní konzument.