Jane Kaufman: Provokace Západu a možnost jaderné války

Americký rozvědčík, člověk s vnitřními informacemi, Mitchell Henderson popisuje situaci na Ukrajině a vysvětluje důvody pro tuto válku a pro mnoho jiného. Někdy jsou jeho informace přímo neuvěřitelné. Říká, že Západ udělal všecko, aby překročil veškeré červené čáry, které si Rusko vytyčilo. Provokovali je kde mohli. Když Rusko nechtělo na Ukrajině HIMARS rakety, poslali je tam; když nechtěli žádné tanky, dodali je; když byly nežádoucí zbraně z vyčerpaného uranu, dovezli je také a tak to šlo stále dál.

A vůbec – jak to, že Západ dodává Ukrajincům stále další a další zbraně, ale náramně by se zlobili, kdyby Rusko udělalo to stejné? Zde je nutno se divit, že to Rusko vůbec trpí.

V současnosti chtějí Estonsko a Finsko zablokovat moře, aby se Rusové nemohli po moři dostat do Petrohradu. Taková blokáda, to je válečný čin. Jestliže k něčemu takovému dojde, pak má Rusko právo tyto dva státy vojensky napadnout, což potvrzují i směrnice OSN. Estonsko a Finsko jsou sice NATO země, takže v takovém případě by možná hrozilo vmíchání se NATO do války na Ukrajině, ale něco takového není nezbytné. NATO může stejně tak vycouvat a těmto dvěma bláznivým státům jakoukoliv pomoc odmítnout. Už se to stalo před časem v Syrii, kdy NATO odmítlo pomoc turecké armádě s tím, že je to jejich soukromá válka a ta se NATO netýká.

Provokace pod falešným praporem

Ten plán je, vyprovokovat Rusy k nejhoršímu útokem pod falešným praporem. Například, jedna menší jaderná bomba, vystřelená proti reaktorům v Záporoží by mohla poskytnout důvod k tomu, aby mohlo NATO vtáhnout na Ukrajinu. Američané by pak napadli ruskou námořní flotilu v Černém moři, zatím co pozemní jednotky by se vhrnuly do země ze západu. Údajně, NATO již ustanovilo bezletový prostor na Oděsou.

To všecko je čistá arogance, založená na falešném předpokladu, že Rusové nemají na Ukrajině co dělat. A zatím Rusové tam bojují za svoji vlastní existenci a existenci svých lidí, zatím co Amerika a NATO bojují za Satana, jak říká Henderson.

CIA pracovala na psychologické přípravě pro tento tah již od listopadu 2022. Sergěj Lavrov tehdy řekl, že jestli NATO překročí další červenou linku, že Rusko bude nuceno použít jaderné zbraně a západní media to po něm od té doby do nekonečna opakují. Možná si myslí, že čím víc to budou opakovat, tím víc se to stane pravdou. A protože to opakuje i OSN, tak si lidé myslí, že je to pravda. Nechápou, že všecko, co OSN říká jsou satanské lži.

A západní media pak zkreslují pravdu kde mohou. Ruské ztráty na životech jsou podle nich obrovské a protiútok brzy začne v Záporoží. Podle nich, Rusové používají zakázané chemické zbraně a Ukrajinci a NATO vyhrávají po celé čáře. Budují celou historku proti Rusku a zatím jsou to Ukrajinci, kteří prohrávají a mají obrovské ztráty na životech a američtí vojáci jsou ti, kteří používají zakázané chemické zbraně proti ruským vojskům. Jsou to všecko váleční zločinci a Lloyd Austin, americký Ministr obrany je jeden z nich.

Protože Ukrajinci nemají potřebné zbraně, Američané používají proti ruským vojskům slzný plyn, smíchaný s kouřem. Slzný plyn je dovoleno používat proti civilistům, ale nikdy ne proti vojsku. A tady používají slzný plyn a ještě Agent BZ (3-Quinuclidinyl benzilate) a jiné chemikálie, které člověka ochromí až na 48-72 hodin, jen aby vyhráli. Používají kazetovou munici, která je rovněž zakázána a v současné době i ochuzený uran. Americké armádní laboratoře na Ukrajině připravují jedy a mají v úmyslu je na ruská vojska vypustit.

Čeho se obávat

Vláda Spojených států předstírá, že jejich nepřítel je Rusko. Jindy je to Čína, nebo Severní Korea, Irán, nebo kdokoliv jiný. Ale ten skutečný nepřítel jsou Američané sami a vláda by udělala cokoliv, aby je zničila. Vláda (nebo vlády?) ve skutečnosti své vlastní lidi nenávidí a proto je nutno všecky tyto informace zveřejnit jak nejvíc to jde, aby lidé věděli, proti čemu se mají bránit. Dnešní vládci bojují proti nejrůznějším státům jen proto, aby zabili co nejvíc svých vlastních lidí!

Kdyby ale Rusové začali zjevně vyhrávat, pak by vzniklo ohrožení, že se Amerika a NATO uchýlí k nějakému špinavému triku, aby je zničili. Pak budeme všichni ohroženi. Provedou to z naprostého zoufalství, bude to jejich poslední pokus o obrat situace.

Ti lidé ve Washingtonu nejsou žádní vedoucí. Vždyť ani nevědí co vedení státu znamená. Všecko co dělají je, že slouží Satanovi a nic jiného. Dělají všecko jen pro Satana, proto tolik lidských obětí – to jsou krvavé oběti Satanovi.

Je nutno dávat pozor, od této doby, až po 1. červenec, kdy jsme všichni velice ohroženi, protože to je období, kdy budou tito lotři zkoušet provést svůj pekelnický plán. Takže jestliže to zvládneme bez jaderné války až do září, pak máme vyhráno. Pak vyhraje naprosto zjevně i Rusko a bude pokoj.

Jiné evropské státy nám nemohou pomoci ani kdyby pochopili o co jde. Ty hlavní z nich, Německo a Británie nejsou schopny ničeho. Německo za poslední desetiletí úspěšně zničilo svoji výborně vycvičenou armádu, prý je v ní příliš mnoho bělochů. Představte si, příliš mnoho bělochů v Německu! A Británie udělala to stejné. Nevezmou do armády bělocha, který není homosexuál a do vyšších pozic už vůbec ne. A Amerika v tomto dokonce vede.

Současná situace na Ukrajině

Rusové doposud neútočili na západní stranu Ukrajiny a tak tam začalo NATO shromažďovat munici a zbraně. Také tam umístili své jednotky, v přípravě na velký, plánovaný protiútok. Rusové je nechali na pokoji. Jenže postupně začali být Ukrajinci míň zaujatí proti Rusku a zabezpečení začalo selhávat. Ukrajinští lidé doslova nenávidí vládu Zelenského. To je samozřejmě plus pro Rusy, kteří takto získávají cenné informace.

Takže celých 6 měsíců budovalo NATO základny na západní Ukrajině, načež Rusové použili Kinžál hypersonické rakety a napadli je. Tím naprosto zničili možnosti Ukrajiny nadále bojovat. Od 4. května Rusko útočí na všecka vojenská skladiště a Patriot obranné střely nezasáhly ani jednu jejich raketu.

Patriot systém ve skutečnosti vytváří pocit falešného bezpečí. A přitom není schopen zachytit ani jeden Kinžál. Po pravdě, jak Ukrajinci denně hlásí kolik ruských raket sestřelili, tak Rusové to sledují a pak mohou vidět, že ve skutečnosti jich sestřelili víc, než jich bylo vystřeleno. Takže jak obvykle, to všecko je propaganda.

Původně Ukrajinci nechtěli za žádnou cenu ztratit Bachmut. Těžko říct proč, všichni jejich rádci chtěli aby Bachmut pustili, jenže Zelenský na udržení Bachmutu trval. No, a pak ho přesto ztratili. V Bachmutu bojovala celá polovina ukrajinských vojsk a ta musela pak město opustit, zatím co Rusové měli vykopány zákopy dokola kolem a přesto je nechali odejít přes rovné, volné pláně, aniž by je postříleli. Přitom ten hlavní účel každé války je zničit armádu nepřítele. Takže – o co jde, ptá se Henderson?

Druhá část fronty byla již připravena k tolik inzerovanému protiútoku, když jim Rusové zničili vedení všech devíti pluků/brigád, které měly protiútok vést. To situaci změnilo. Tato vojska budou teď přesměrována k Záporoží, kde mají za úkol předstírat, že chtějí jadernou elektrárnu převzít. Tím bude Rusko donuceno k vystřelení taktické jaderné bomby, aby jim v tom zabránilo. To je přesný plán, doslova. Je to dětinské a hloupé, ale má to sloužit tomu, aby se NATO mohlo zamíchat do války.

Tento plán, pokud by byl úspěšně proveden, by nás všecky zničil a předal by politickou moc nad celým světem woke homosexuálním pedofilům, kteří zasluhují snad jedině přísný trest.

Další části ukrajinských vojsk

Jedna část ukrajinských vojsk je u Chersonu a mají za úkol zabránit Rusům v převzetí Nikolajeva a Oděsy. A ten zbytek je u Moldavy. Ukrajinci tam mají v úmyslu napadnout Transnistrii a zmocnit se obrovského skladiště ruských zbraní ze studené války. Tyto zbraně tam nechávali sovětští vojáci, opouštěli svá místa v sovětských satelitních státech, když Sovětský svaz padl a všecky sovětské satelitní země získaly vysněnou „svobodu.“

K tomu, aby mohli Ukrajinci napadnout Transnistrii, musí prvně napadnout Moldavu, čímž poruší mezinárodní zákon, protože Moldava je neutrální stát. Chudák Moldava ani netuší, že má být napadena a že Spojené státy a NATO tento útok podporují. Ukrajinci chtějí obě země převzít, včetně Moldavského hlavního města Chisinau/Kyšiněv. Co na to řeknou Rusové?

Ruský plán je vtáhnout na Ukrajinu ze severu, přes Bělorusko a zabrat tuto část, aby už žádné další zbraně a vojáci nemohli přijít do země. Na jihu Ukrajiny mají v úmyslu převzít Cherson, Nikolajev a Oděsu a vyhnat NATO od tamtéž. Tím zároveň odříznou Ukrajinu od Černého moře a od mořské dopravy.

Tento tah je nebezpečný, protože může vyvolat 3. světovou válku. NATO už má Oděsu krytou zákazem leteckých přeletů, takže se Rusové mohou dostat do přímého konfliktu s jejich jednotkami. I když, po pravdě řečeno, není jisté, jestli zákaz letů NATO v těchto místech opravdu ustanovilo. Důkazy o tom nejsou žádné.

Rusové musí být opatrní co se týče jaderného útoku pod falešným praporem. Tento útok je skutečně připravován a oni o něm dobře vědí. Oni ví ve skutečnosti všecko, co víme my. Běžní občané nevědí vůbec nic a vůbec nemají zdání o co doopravdy na Ukrajině jde.

Kdyby Amerika opravdu plánovaný jaderný útok provedla, to by okamžitě rozpoutalo 3. světovou (jadernou) válku. Rusové by totiž museli na něco takového odpovědět a protože mají mnohem víc jaderných zbraní a mnohem větší odhodlání, dopadlo by to pro nás pro všecky tragicky. My všichni bychom pak zahynuli, jen aby aby mohli zdegenerovaní globalističtí homosexuálové a trannies (transvestites) pokračovat ve svých zvrácenostech.

Magické myšlení a censury

Lidé, kteří se hlásí k „woke“ hnutí, což je slangové slovo, převzaté z černošské angličtiny a znamená to „být ostražitý (probuzený) k rasové zaujatosti a diskriminaci,“ tito lidé věří, že když si něco budou představovat, že se to stane. Věří na vizualizaci a podle New Age homosexuálního přístupu jsou přesvědčeni, že tímto způsobem mohou každý svůj požadavek materializovat, neboli uskutečnit. Tomu se říká „magické myšlení,“ což znamená, že potřebují magii, neboli zázrak, aby něco takového opravdu docílili. Proto jim tolik záleží na censuře, protože do jejich vize se nesmí zamíchat žádný protiklad.

Neustále propagují myšlenky, že Rusko je slabé a neschopné a že jejich armáda, plná homosexuálů a trannies je daleko mocnější než přímí (straight) Rusové, což znamená bez zvrácených pohlavních sklonů.

Tento článek bude mít ještě jedno pokračování.

*

Autorka: Jane Kaufman, 2. června 2022, zdroj: Infokurýr

3.7 3 hlasy
Hodnocení článku
6 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 1 rokem

Bohužel pán má pravdu ale věřím že do toho nepůjdou protože jsou válečné procenta nastaveni proti nim. Jinak ty zmetci napadají země co se nedokáží adekvátně bránit a Rusko je velmoc.

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem

Ano, je to tak. Zelenskeho Ukrajinci doslova nenávidí, naproti tomu Češi ho pod vlivem téměř všech svých médií ve své většině milují. Ukrajinci ho nenávidí kvůli tomu, že jim slíbil po vítězných volbách rychlé ukončení občanské války. Proto tak drtivě vyhrál nad válečnickým Porošenkem, jedním z nejhlavnějších protagonistů majdanského puče. Taky tady… Číst vice »

Ludvik
Ludvik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

Mokrý ručník na hlavu, prý to pomůže…

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Ludvik

Jak to, vždyť jsem vám napsal jen a jen čistou pravdu, 🙂

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

Kájo vyser se na to tady nikoho nepřetáhneš na svoji stranu vše je daný tak si dej pozor vole.

Praded
Praded
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

Kde jsou ti Semité?