Tajný materiál uniklý z FBI: O Ukrajinu nikdy nešlo. Celý konflikt je jen cestou k zahájení útoku Západu na Rusko. 12. až 23. červen je možné datum vypuknutí 3. světové války. Rusko bez váhání odpoví jadernými zbraněmi. A co my?

HAL TURNER ,americký komentátor a bývalý zpravodajec, přináší materiál, který se mu podařilo získat přes kontakty v FBI dokument, jenž obsahuje scénáře pro vyprovokování války USA a NATO s Ruskem během blížícího se “cvičení”

Na snímku skupina německých bojových letadel schopných jaderného bombardování se opět účastní nejnovějšího Drang nach Osten (Tažení na Východ), tentokrát pod americkou taktovkou… Impérium připravuje úder!

Na základě informací, které mi diskrétně přišly poštou, jsem usoudil, že 3. světová válka může začít za méně než dva týdny, mezi daty 12. a 24. června. Největší letecké „cvičení“ NATO – Air Defender 23 – se odehrává v tomto časovém období a může zahrnovat ukrajinskou „protiofenzívu“.

Diskrétní materiál o plánech NATO

Jak bylo popsáno během mé minulé noci v rozhlasovém pořadu Memorial Day, moje žena a syn přišli minulou sobotu večer do domu zde v Pensylvánii z našeho obvyklého domova v New Jersey. Přinesli s sebou poštu z mého P.O. Boxu, která se hromadila asi 3 týdny. V té poště byla diskrétní, ale velká obálka obsahující to, co lze označit za zpravodajský materiál o určitých plánech NATO.

Prohlédl jsem si materiál a pak jsem se ho pokusil ověřit. Později se mi podařilo oslovit několik kontaktů z mého působení v FBI. Zde je to, co mohu potvrdit:

NATO zahájí své největší letecké cvičení v historii s názvem „Air Defender 2023“ 12. června. Air Defender 23 bude nejvýznamnějším vojenským cvičením, které se kdy na evropském nebi uskutečnilo. Akce se zúčastní vzdušné síly 25 zemí.

Chtějí si Američané jen zacvičit?

Do bezprecedentní akce se zapojí až 10 000 účastníků s přibližně 220 letouny. Cvičení bude probíhat v evropském vzdušném prostoru pod velením německého letectva (Luftwaffe). Oficiálně chce 25 zúčastněných zemí prozkoumat, jak by jejich vzdušné síly reagovaly a spolupracovaly v případě vojenské krize. Německo bude fungovat jako uzel obrany evropského vzdušného prostoru.

Air Defender 23 zažije přílet 23 různých typů letadel, včetně F-35 Američanů a Nizozemců, průzkumného letounu NATO AWACS a vůbec poprvé i dopravního letounu japonského letectva. Z 220 zúčastněných letadel jich bude 100 přilétat z 35 států USA. Tato americká letadla představují největší nasazení od operace Pouštní bouře v Iráku v roce 1991 .

Je jasné, že NATO neuvede do pohybu tolik letadel přes půl světa – a těsně u zóny probíhajícího konfliktu na Ukrajině – jen proto, aby si “zacvičilo”.

Bod, z něhož nebude návratu

Cvičení NATO „BaltOps-2022“ bylo použito jako krytí k umístění výbušnin na plynovody Nord Stream 2. To odhalil investigativní novinář Seymour Hersh, který dokázal, že Bidenův režim nasadil specializované potápěče mimo vyšetřovací pravomoci Kongresu, aby nastražili výbušniny, které by mohly být aktivovány speciálními tóny vydávanými pomocí sonarové bójky. Zhruba tři měsíce po cvičení BaltOps-22, uvedl Hersh, bylo letadlo norského letectva vysláno, aby shodilo speciální sonarovou bóji vydávající tón, která odpálila podvodní výbušniny a zničila velkou část potrubí Nord Stream 2.

Takže strategie NATO, které používá „cvičení“ ke krytí skutečné vojenské operace, není nic nového. Pojďme k dnešku.  NATO plánuje své největší letecké úderné cvičení v historii. Činí tak těsně u bojové zóny ukrajinsko-ruského konfliktu. Pozoruhodná náhoda…

NATO podporuje Ukrajinu a dodává Ukrajině obrovské množství peněz, zbraní a munice. Nic z toho nedokázalo zvrátit vývoj ve prospěch Ukrajiny; Rusko pomalu ale jistě vítězí. Země NATO daly Ukrajině v podstatě víc, než mohou, a přesto Ukrajina stále ztrácí. NATO se tedy blíží k inflexnímu bodu: Buď připustí, že nemůže Ukrajině pomoci porazit Rusko, nebo…

Budou nést jaderné bomby?

Z tajného materiálu FBI, který mám k dispozici, jasně vyplývá: Jedinou šancí, jak zvrátit vývoj, aby si NATO zachovalo tvář poté, co veškerá jeho pomoc Ukrajině selhala, je vstoupit přímo do konfliktu.

Ale je tu problém: Rusko nezaútočilo na NATO. Ukrajina není členem NATO. Takže aby NATO mohlo již zcela otevřeně vstoupit do konfliktu, musí existovat nějaká akce nebo událost, která by “ospravedlnila” vstup NATO do boje.

Celé měsíce slyšíme o nadcházející „ukrajinské protiofenzívě“. USA prostřednictvím NATO pracují na poskytnutí čtvrté generace stíhaček F-16 Ukrajině. Ještě horší je, že USA nejen tlačí na své spojence v NATO, aby darovali F-16, ale také aby letouny byly se speciálními úpravami, které jim umožňují nést americké B-61 (jaderné bomby) – a ukrajinští piloti budou vycvičeni v jejich používání. Tento požadavek se ovšem setkal se silným odporem řady spojenců v NATO.

Nicméně: Z dokumentů, které mám k dispozici vyplývá, že NATO plánuje vytvořit incident, který by ospravedlnil jeho přímý vstup do války – a použít se k tomu má právě ohlašovaná „ukrajinská protiofenzíva“. Existuje několik scénářů:

Jak to proběhne?

Scénář A

1) Ukrajina uděluje NATO povolení ke vstupu do svého vzdušného prostoru za účelem vytvoření celostátní bezletové zóny. NATO souhlasí a vstupuje.

2) Rusko již mnohokrát varovalo, že zasáhne a zničí taková cizí letadla. Pokud to Rusko udělá, NATO prohlásí, že ho „Rusko napadlo“.  Je to jako Donkey Kong (populární počítačová hra s hnědou gorilou jako hlavní postavou, pozn. PP).

Scénář B

A) “Ukrajinské F-16” vstoupí do boje a zaútočí na ruské území. Pravděpodobnou útočnou zónou je Belgorod. Ale protože neexistují kvalifikovaní ukrajinští piloti, letadla budou řídit britští a američtí piloti.

B) Rusko sestřeluje letadla buď na Ukrajině, nebo uvnitř Ruska.

C) Když budou piloti zajati živí nebo zabiti v boji, jejich těla prokážou, že byli Britové a Američané.

D) Rusko prohlašuje, že bylo napadeno USA a zeměmi NATO a vyhlašuje jim válku. Opět je to jako Donkey Kong.

SCÉNÁŘ C

Zahrnuje scénář „A“ i scénář „B“ výše.

E) NATO je uděleno povolení ke vstupu do ukrajinského vzdušného prostoru za účelem vytvoření bezletové zóny a NATO vstoupí.

F) Ukrajinské F-16 vstoupí do Ruska a zaútočí.

G) Letadla NATO varují přilétající ruské obránce, že nemohou zaútočit na ukrajinská letadla, jinak je zasáhne asi 200 letadel NATO.

H) Rusko je začne systematicky likvidovat. Opět Donkey Kong.

USS Gerald Ford v norském fjordu

Faktem je, že letadlová loď Gerald R. Ford minulý týden dorazila do přístavu v Oslu v Norsku, kde strávila čtyři dny. Připomínám, že USS Gerald Ford je největší válečná loď na světě s více než 90 bojovými letadly. Má tankery na tankování za letu. Jeho letky stíhaček mohou vzlétnout, doplnit palivo za letu, vstoupit na severozápad Ruska, aby zaútočily, a vrátit se na letadlovou loď.

Americké letadlové lodě vyplouvají

Rusko by tedy čelilo intenzivním vzdušným bitvám na Ukrajině, intenzivním náletům na Bělgorod a dalším náletům v severozápadním Rusku ze stíhaček na USS Gerald Ford. Kromě toho další americké letadlové lodě v Tichomoří vyplouvají z Japonska a možná zahájí další útoky na východě Ruska, od Tichého oceánu.

Zpráva, kterou jsem obdržel tvrdí, že tyto masivní série úderů by přemohly ruské konvenční síly, ale tvrdí, a NATO je prý přesvědčeno, že by to Rusko přimělo vyjednávat o míru. Tento závěr je samozřejmě naprosto špatný. Takový útok by přinutil Rusko použít jaderné zbraně.

A pokud se Rusko bude muset uchýlit k jaderným zbraním, nebudou to nějaké malé, taktické jaderné zbraně na bojišti. Mnohem pravděpodobnější je, že podniknou velké, strategické údery proti západním rozhodovacím centrům, což je přesně to, před čím Rusko varovalo, že by udělalo, kdyby Západ dál zasahoval do ukrajinských operací.

Časové okno 12. až 24. června je obdobím, kdy se vypuknutí 3. světové války zdá být téměř nevyhnutelné. My na Západě bychom byli zasaženi jadernými zbraněmi velmi brzy po začátku konfliktu.

Rusko použije na svou obranu jaderné zbraně

Jedinou proměnnou, kterou nemohu zohlednit, je, zda je Rusko schopno zmařit potenciální ukrajinskou protiofenzivu pomocí raketových úderů, které zničí sklady zbraní pro takovou protiofenzívu potřebné.

Pokud bude Rusko schopno zničit velkou část ze západních zbraní, které Ukrajině zbyly, pak by provedení výše uvedených scénářů bylo pro NATO prakticky neuskutečnitelné. Ledaže celý tento konflikt byl jen záminkou k válce USA a Západu proti Rusku – a na samotné Ukrajině v něm nikdy nezáleželo.

Pokud je tomu tak, pak vše vypadá na to, že datum začátku 3. světové války je v období mezi 12. až 23. červnem. Což se patrně také nikoli jen “náhodou” shoduje s datem, kdy Hitler napadl Sovětský svaz.

Nevím, jestli to v takovém případě bude ještě co platné, ale přesto: Nebude od věci, pokud vy a vaše rodina budete mít nouzové jídlo, vodu, léky, elektrický generátor, palivo pro váš generátor a pro vaše auta, přenosné komunikační zařízení, jako je CB rádio případně krátkovlnné rádio, které může zachytit zprávy z celého světa – pokud začnou létat atomovky. Zbývají nám asi dva týdny na plánování, zásobování – a především na modlitby.

To hlavní doporučení proto zní: Dejte svůj vztah s Pánem Bohem do pořádku.

*

Zdroj: HalTurnerRadioShowProtiproud

*

Související:

4.2 5 hlasy
Hodnocení článku
16 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
VlastimilCech
VlastimilCech
před 11 měsíci

Upřímně řečeno, bojím se! Ne o sebe ovšem, mám život za sebou-a docela dobrý. Ale mám tři syny v jatečním věku. A dceru. Mám vnoučata. Nechtěl bych, aby shořeli v atomovém ohni, nebo aby je prostě zahrnuli někde v zákopu. Bojím se o ně. O Rusko se nebojím, to ovšem samozřejmě zvítězí… ale těch mrtvých… Vyděsili jste… Číst vice »

Karel2002
Karel2002
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  VlastimilCech

Přežijí štíři, švábi a obyvatelé jižní části Patagonie.

Primak
Primak
před 11 měsíci

Zkusit to do třetice?  A jak to asi všechno může dopadnout? Když se nepodařilo Rusko rozprášit po 1. sv.v. za pomoci našich ochotných Československých Légií (i to zlato co ukradli Kolčakovi to Rusko nepoložilo), a ani po 2.sv.v. pomocí ochotného Ády, a ani po ochotě Gornačova a potom Jelcina se to nepoložilo? A teď když se to Rusko zase nepoloží,… Číst vice »

Karel2002
Karel2002
před 11 měsíci

Proč by mělo NATO riskovat jadernou válku a tedy i kompletní vyhlazení obyvatel svých zemí, když může zvítězit nad Ruskem pomocí konvenčních zbraní a to už za pár dní? Česká média mluví v posledních dnech jen o ukrajinských vítězstvích, ukrajinské drony už zabíjejí Rusy dokonce na čistě ruském území, ukrajinské armáda má obsadit i kus ruského… Číst vice »

reproduktor
reproduktor
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  Karel2002

Jo jo, dlouhy pobyt na slunci zapříčiní upal nebo úžeh. Ukáčka slaví rádi a nejlépe za cizi peníze. Jak valka mezi RF a UA skončí me nezajíma a jen doufam, že nebude prenesena dal do Evropy. Proc konflikt vznikl a kdo za nim stojí vime, ale oni nikdy nebudou za to souzeni., Unie je… Číst vice »

Karel2002
Karel2002
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  reproduktor

Ale generál Řehka tvrdí, že za pár let se bude bojovat s Ruskem na našem území. Putin se bude chtít zmocnit Prahy. Velitel české armády určitě nepřehání, musíme mu věřit. Proto také musíme zbrojit a obnovit základní vojenskou službu.

Praded
Praded
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  Karel2002

Znáte ten vtip z minulého režimu: Víte kde je víc židů než v Tel Avivu? Odpověď: V tel e vizi. Já dodávám v Praze.

Karel2002
Karel2002
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  reproduktor

Dnes za krásného počasí jsem byl u vody a se mnou stovky Ukrajinců. Plavali, hráli volejbal, fotbal, pouštěli hudbu (ukrajinskou, ale kupodivu i ruskou). Nikde žádní Češi, jen Ukrajinci. Vždy je pro mně zábavné sledovat, jak se ty dva jazyky (ruština a ukrajinština) liší, rusky umím dobře, ale ukrajinsky jen trochu. Praslovanštině je bližší… Číst vice »

Karel2002
Karel2002
před 11 měsíci

Tak kolik dní života ještě máme před sebou? Vypadá to maximálně na 14 dní. Dejte pozor, aby nějaký prokurátor zase nezačal vyšetřovat kvůli “poplašné zprávě”. Tento trestný čin se nám v poslední době hodně rozšířil. Řekl bych, že naši současní vůdci agent Pávek, paní Afroameričanová, Fiala, gestapo Rakušan, mimozemšťan Bartoš, traktorista Jurečka,… Číst vice »

kutnohorsky
kutnohorsky
před 11 měsíci

No s tím vyhlášením války bych byl opatrný. Ono až by to začalo padat na Manhattan nebo na Londýn! Berlín ten už to zná. Aby se pak veřejné mínění celého světa neobrátilo proti agresorovi. Kdo chce být zodpovědný za zaživa se škvařící se děti. Že hloupý příklad? Nic víc drastického mě… Číst vice »

Prodost
Prodost
před 11 měsíci

Přečtěte si toto: Nekorektní TOP-CZ – nejnovější informace z domova i ze světa (topcz.net) Jde o to, uvědomit si, že za tím vším není ani špetka rozumu, ale jen a pouze satanistický náboženský fanatizmus, spojený s patologickou nenávistí proti všemu ruskému, v širším smyslu slovanskému a neukojitelným hladem po ruském bohatství. A ještě toto: Kniha Zjevení, kap. 2., verš… Číst vice »

danny
danny
před 11 měsíci

Pokud je toto pravda, tak Západ (=USA) předpokládá, že oni rozpoutají válku a celý svět bude strnule zírat. Ale to není pravda. Min. Čína dala jasně najevo, že Rusko podpoří i vojensky. To samé Írán. Určitě se tento scénář nebude líbit Indii a arabským zemím. A jistě ani dalším. V Turecku vyhrál Erdogan a ten má… Číst vice »

kutnohorsky
kutnohorsky
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  danny

Danny obrana Ruska bude všenárodní záležitostí! Do boje půjdou miliony lidí. Svoji zemi si vzít nenechají. Konvenční válka? Rusové jsou schopni během několika dnů předělat mírovou výrobu na válečnou. O dělníky a dobrovolníky nebude nouze…

Praded
Praded
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  danny

NATO žádnou skutečnou armádu nemá, protože to jsou většinou samý úchylové a individua. Na armádu Polsky také není velké spolehnutí. Okrádat to jo, ale bojovat?

cablik
cablik
před 11 měsíci

Jo to oni mají plány připravené protože zničením socialistického bloku nic neskončilo ale podle mě to neudělají. Ty letadla z obrázku by byla zničena čtyřmi raketami S-400 spíš se tam snaží zastrašovat jak je jejich zvykem. Moc dobře ví že by byli zničeni.

eFPe
eFPe
před 11 měsíci

Celý článek nezní jako nesmysl. A to je opravdu strašné. Nezbývá, než to brát tak jak je. Tyhle události už nedokážeme zvrátit.