Nulandová: Útok začne v době summitu NATO v Litvě. Ofenziva by se měla také shodovat s časem největšího leteckého cvičení Air Defender. USA se přiznaly, že řídí ofenzivu Kyjeva. Začne Drang nach Osten č. 2 opět 22. června jako tenkrát?

LARRY JOHNSON, bývalý analytik CIA, poukazuje na nedávná vyjádření čarodějnice z Majdanu Viktorie Nulandové, která je v Bidenově administrativě tajemnicí pro politické záležitosti, o koordinaci chystané ofenzivy Kyjeva s největším leteckým cvičením NATO v historii, které bude probíhat i na území ČR

Žijeme v bizarní době. Ukrajinští a američtí představitelé nadále veřejně varují před hrozící ukrajinskou ofenzívou, jejímž cílem je vytlačit Rusko z jeho nedávno získaných území v Donbasu, Záporoží a Chersonu. Nepamatuji si na jedinou historickou událost, kdy by byla nějaká vojenská síla soustavně zatlačována a decimována a vůdci a podporovatelé této armády by veřejně oznámili, co se chystají udělat.

USA údajně už měsíce spolupracují s Kyjevem na protiofenzivě

Pokud jste nečetli poslední příspěvek od Simplicia, udělejte si radost a klikněte na tento odkaz. Není za platební branou a je to další vynikající článek. V souvislosti s nadcházející ukrajinskou ofenzívou si Simplicius všímá šílenství tajemnice pro politické záležitosti USA Victorie Nulandové.

Závěrečný článek, který nás plně přivádí k ukrajinské ofenzivě, představuje sérii titulků poháněných nedávnými prohlášeními čarodějnice z Majdanu Victorie Nulandové, že „USA už měsíce spolupracují s Ukrajinou na protiofenzivě.“

Nejenže uvádí výše uvedené tvrzení, ale i další nesmysly: “I když plánujete protiofenzívu, na které s vámi pracujeme už asi 4 – 5 měsíců, už začínáme diskutovat s ukrajinskou vládou a s přáteli v Kyjevě – jak na civilní, tak na vojenské straně – o dlouhodobé budoucnosti Ukrajiny,” řekla Nulandová na Kyjevském bezpečnostním fóru prostřednictvím videolinky z ministerstva zahraničních věcí.

Nulandová: Útok začne v době summitu NATO v Litvě

Vypustila však následující malou zajímavost: Dodala, že “útok pravděpodobně začne a bude probíhat souběžně s akcemi, jako je summit NATO v Litvě, který je naplánován na 11. července.”

Což potvrzuje mé předchozí teorie o tom, že velká ukrajinská ofenzíva se možná bude časově shodovat s obrovským cvičením vzdušných sil NATO – označovaným za “největší v historii” -, které začne 12. června a bude se časově prolínat s červencovým summitem NATO.

Přestože zprávy od Zelenského a Nulandové a jim podobných jsou čistá šaškárna, realita toho, o co se Ukrajina může pokusit, je děsivá, vzhledem k počtu ukrajinských vojáků, kteří jsou posíláni do víru zabíjení. Jedná se o lidské oběti jen proto, aby uspokojili západní sponzory.

Spojování ukrajinské ofenzívy s nadcházejícím červnovým cvičením NATO naznačuje, že Spojené státy a NATO doufají v zopakování loňského cvičení NATO, které bylo použito jako záminka pro umístění výbušnin na plynovod Nord Stream. Je to čiré zoufalství. Těžko uvěřit tomu, že by se Rusko nechalo ukolébat do stavu sebeuspokojení, nebo že by ho pohltila předčasná oslava jistého vítězství. Pokračující nápor ruských leteckých bomb a raketových úderů na Ukrajině vyvrací tvrzení, že Rusko oplývá nadměrným sebevědomím.

To myslí vážně?

Západní lídři nechápou skutečnost, že Ukrajina navzdory početní převaze nedokázala převzít kontrolu nad Donbasem během osmi let trvající občanské války, která začala v roce 2014. Rusko do tohoto konfliktu nasadilo své jednotky, tanky a dělostřelectvo až po spuštění speciální vojenské operace (SVO) v únoru 2022.

Pokud Ukrajina nedokázala porazit domobranu Doněcké a Luhanské oblasti během posledních devíti let, jak má dosáhnout vítězství na bojišti, když většina nejlepších ukrajinských vojáků byla během ruské operace zabita a zraněna?

*

Autor: , zdroj: The Son of the American Revolution, překlad a grafika: Protiproud

3 2 hlasy
Hodnocení článku
10 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Karel2002
Karel2002
před 11 měsíci

Pokud Zelenskemu chybí vojáci do 1. linie, kteří by pomohli v Luhaňsku, Donbasu a na Krymu opět zavést lidská práva, demokracii a donutit je pod pohružkou poprav mluvit jen a jen ukrajinsky, proč si nevezme ty mladé ukrajinské muže, kteří bydlí u nás v Praze? Odhaduji jejich počet snad na několik set tisíc, to už je skoro… Číst vice »

kutnohorsky
kutnohorsky
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  Karel2002

Přidejte statisíce v Polsku, Německu a dnes už 7 milionů uprchlíků v Rusku od založení Ukrajiny jako státu ..

Karel2002
Karel2002
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

To přece není možné, aby Ukrajinci prchali k agresorovi, který napadl jejich zem. Je to stejné, jako kdyby Židé v roce 1941 prchali do Mnichova či Dachau.

cablik
cablik
před 11 měsíci

Jo von bude útok ale jen kanonefuter banderovců Zelenský prý je připraven píší na seznamu. Jen se západ bude tím cvičením vytahovat ale určitě bojovat nebudou.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 11 měsíci

Tak já nevím!? Byla, je a nebo bude ta slavná ofenzíva? Zelenskyj už před nedávnem řekl, že už je. Ukrajinci vítězně postupují na všech frontách, zaujímají předem připravené pozice, pro mnohé jsou už dnes vítězi. I Hitler se takto úspěšně dovítězil až do Berlína…

danny
danny
před 11 měsíci

Vše ukazuje na to, že Západu dochází čas. Režim, který dosadili na UA nemůže vydržet věčně. Musí být doslova denně krmen naprosto vším a miliardami USD. To se odráží i na náladách lidí v západních zemích. Je to vidět v diskusích i na takové plátku jako jsou Novinky. Musela být nasazena tvrdá cenzura a došlo už… Číst vice »

tomaskova
tomaskova
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  danny

No vidíte a je to patrně jinak. Zmrazení konfliktu je to největší nebezpečí (tedy podle Pjakina). Zemím BRICS, které se jen tváří jako přátelé Ruska dochází čas k tomu, aby přebrali NWO. Pokud se jim to v krátké době nepodaří, bude tím světovým hegemonem Rusko a mír podle Ruska se jim jaksi nehodí. Šturmují… Číst vice »

Naposledy upraveno před 11 měsíci uživatelem tomaskova
mikkesh
mikkesh
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  danny

Obávám se, že největší idiot (a že v soutěži o největšího je jich požehnaně) zase už po několikáté doufal. Nejdříve ho vykopal z Ruska Stalin, teď chytře Putin a bohatství už bylo na dosah. Jenže sankce – průser. Ukrajinec měl dát dohromady cca 4 miliony vojáků, ale polovina utekla do Ruska a milion do Evropy. Další průser.… Číst vice »

mikkesh
mikkesh
před 11 měsíci

I povedená kosmopolitní (od Ruska přes Ukrajinu až po USA) rodinka Kaganů degeneruje. Ta nešťastnice nám kouzlem nechtěného (spíše debility) prozradila, že USA už měsíce plánují ofenzívu. Né někde doma, třeba v Arizoně. Ale na Ukrajině. A co chudák Zelenský? Co ten plánuje? A co slouhové s ukrajinské generality, co ti plánují? Vypadá to, že… Číst vice »

spartak
spartak
před 11 měsíci

Opatrnost Ruska je na místě.Velkohubá propaganda EU se podobá Hitler křeči a ječící darmokraté slintají po zničení Ruska. V červnu začne NATO aero cirkus ,dostane ránu od medvěda ,že skončí v kotrmelcích? Uvidíme.