Šílených výroků českého kariérního komouše si všímají i v zahraničí (video)

Kariérní komunista, který v již poměrně uvolněném roce 1987 adoroval invazi cizích vojsk v roce 1968, je velkým oblíbencem všech mainstreamových médií a politiků, pro které je jistě převlékání kabátů něčím zcela normálním a morálně přijatelným.

Po pravdě ti, kteří byli v KSČ před rokem 1989 a zůstali tam i nadále, nejsou ve skutečnosti morální dno jako ti, kdo si na členství v KSČ budovali kariéru, aby záhy převlékli kabát a otočili o 180 stupňů.

K těmto převlékačům kabátů, schopným se přizpůsobit jakémukoli režimu, zcela jasně patří – mimo mnoha jiných – i generál Pavel, jehož morální kredit je zcela u dna.

Jisté je, že pokud by nás obsadili zelení mimozemšťani s anténkami, Pavel by se obarvil nazeleno a nechal si implantovat anténky.

Ostatně, toto video vypovídá za vše:

Na prezidentský post se dostal zejména díky neutuchající agitce mainstreamu, ale také díky tomu, že vedle něj nebyl lid schopen postavit někoho, kdo by byl přijatelný pro většinu. Jsem naprosto přesvědčena, že kdyby s ním byl ve finále někdo málo kontroverzní, Pavel by se na tento post vůbec nedostal.

A jak nyní zjišťuji, tak jeho velmi pokřivené morálky si všímají také v zahraničí, kde reagují na jeho nedávný rozhovor, v němž naznačoval, že s ruskými občany by se mělo jednat podobně jako jednali Američané s Japonci.

Všichni jste jistě viděli záběry z tehdejších internačních táborů. Šlo o zářný příklad uplatnění kolektivní viny.

Zatímco poté, co v Brně ubodal Ukrajinec mladíka (což nebyl rozhodně první exces Ukrajinců u nás), jsme byli okamžitě médii nabádáni k tomu, abychom neuvalovali kolektivní vinu na všechny Ukrajince kvůli excesům jedinců (s čímž samozřejmě souhlasím), tak tentýž mainstream po kolektivní vině sám soustavně volá.

Volají po vyřazování ruských sportovců z různých soutěží, ale i uplatňování kolektivní viny vůči ruským umělcům či občanům všeobecně. Když ovšem Američané napadali suverénní země, tak po tomtéž nikdo nevolal. Nebo jste snad podobná volání směrem k americkým sportovcům slyšeli v době, kdy USA napadly Irák, Jugoslávii, Libyi či Sýrii?

Neslyšeli – a takto má být. Obyvatelé zemí, které vedou agrese, nemají být postihováni. Tím, kdo by měl být v centru pozornosti, jsou politici a ne řadoví občané.

V případě rovnoměrného uplatňování kolektivní viny po celém světě by pak z logiky věci byli američtí sportovci ze soutěží vyřazeni takřka permanentně.

Nicméně mnozí tuto kolektivní vinu prosazují – byť zcela selektivním způsobem – a není nic podivného na tom, že tento princip zastávají právě jedinci, kteří již dávno prokázali, že nemají páteř.

Nyní si i v zahraničí všímají, že válečný štváč Petr Pavel volá po uplatnění kolektivní viny ve vztahu k ruským občanům, kteří mnohdy i dlouhé roky žijí v západních zemích (ano, jde o téhož jedince, který v roce 1987 adoroval „sovětské přátele“).

A paradox je, že Rusové, kteří žijí na západě, jsou často odpůrci Putina, kteří odešli na Západ i proto, že jim je v něčem západní politika bližší (jde například o různé LGBTQ apod.).

V rozhovoru pro Rádio Svobodná Evropa, Pavel mimo jiné řekl:

„Rusové žijící na západě by měli být pečlivě sledováni bezpečnostními službami.“

A pokračoval:

„Každý Rus žijící v západní zemi by měl být sledován mnohem pečlivěji než v minulosti. Vzhledem k tomu, že zuří válka, bezpečnostní opatření pro ruské občany by měla být přísnější než za normálních okolností.“

Pavel to přirovnal k zacházení s japonskými Američany během 2. světové války. Tehdejší perzekuce Japonců, mnohdy již narozených v USA, označil za „přísný sledovací systém“ a „kontrolu bezpečnostními službami.“

A jak to tehdy v USA vypadalo?

V té době v USA za prezidenta Franklina D. Roosevelta byli lidé japonského původu střeženi za ostnatým drátem v detenčních táborech.

Postiženo bylo asi 120 000 lidí, většina z nich byli občané USA. Americká vláda se od té doby omluvila a zaplatila více než 1,6 miliardy dolarů jako reparace.

To ale Pavlovi nebrání v jeho vězeňských fantaziích, když prohlásil: „Je to jen cena války.“

Zde bych se zeptala: Odkdy jsme ve válce?! Pokud vím, tak v žádné válce aktuálně oficiálně nejsme. Nebo mi snad něco uniklo?

Na otázku, zda dokáže zhodnotit první dny ukrajinské protiofenzívy, Pavel řekl, že by to nazval „ formativní operací“, protože se domnívá, že „skutečná protiofenzíva“ ještě nezačala.

Na část rozhovoru v angličtině se můžete podívat tady: www.rferl.org/a/czech-president-ukraine-russia-nato/32459626.html

Mimochodem, jsem naprosto přesvědčena o tom, že právě Pavel patřil k těm, kdo nyní silně prosystémové Rádio Svobodná Evropa před rokem 1989 nazývali „štvavou vysílačkou.“

*

Autor: scipio, zdroj: Pokec24

5 2 hlasy
Hodnocení článku
19 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 7 měsíci

Ten hrad v Praze již není náš, je jejich. Bohužel.

vera havrankova
vera havrankova
před 7 měsíci

Dnes jsem viděla na FB, jak hradní stráž vyvěšuje na hradě ukrajinskou vlajku! Opravdu už nám není pomoci???

Karel2002
Karel2002
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  vera havrankova

A co jste od agenta Pávka čekala? Já jsem to čekal a varoval jsem ze všech sil. Pomoci nám není, musíme čekat na příští prezidentské volby v lednu roku 2028. Ale stále je tady malá naděje, že prezidentské volby byly zfalšovány a že nejsme národem idiotů, jakým na této planetě není rovno.

vaclav
vaclav
před 7 měsíci

Co na to říci – neskutečný blb!!!!!

Hokarc
Hokarc
před 7 měsíci

Je to prostě Petropavlovská beznaděj ! Z Pražského hradu se stal ,,Čórtův hrád” a jak víme, tak tam strašá !

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Hokarc

Na ČT24 se opět začínají střídat “odborníci “, kteří řeší, jak dalece utrpěla Putinova moc a reputace, důvěryhodnost Ruska a jaký to bude mít vliv na posílení disentu. 😄😁 Samozřejmě to vede Takáč, objektivně a naprosto seriózně ve stylu nezávislé veřejnoprávní televize.

Jarin G.
Jarin G.
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Hokarc

Majú tam aj tu pekelnú čarodějnicú Holubovú a jiná pekelná stvoreňiá, jekéhosi Sveráka a aj dalšia čertiska.

Karel2002
Karel2002
před 7 měsíci

Já mainstream vůbec nesleduji, takže ani nevím, co zase tak strašného agent Pávek řekl. Ale před volbami jsem upozorňoval, že pokud by se tenhle Pávek stal prezidentem, bude to pro naší zemi znamenat katastrofu srovnatelnou s rokem 1648 či rokem 1938. Jednalo se totiž o kandidáta ODS a spol., bývalého komunistického špiona přeběhlého do… Číst vice »

Jana
Jana
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Karel2002

O podvodu jsem nejen přesvědčena, ale viděli jsme na vlastní oči v ČT, jak najednou – přímo na obrazovce – ubyla Babišovi dvě procenta. Zabývali se tím hackeři z Moravy, kteří dokonce podali trestní oznámení a stížnost, vše zamítnuto. Na konzulátech v cizině byly k dispozici jen lístky s jeho jménem! Ve školách dokonce nařizovali dětem,… Číst vice »

Karel2002
Karel2002
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Jana

Rozhodně ta čísla, včetně už 1. kola, nesedí.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 7 měsíci

Kdyby náš pan prezident dělal se svou chotí jen manekýna a blbě nežvanil mohl by být pro naši zemi užitečný alespoň tak. Diana , Evita, Jackeline Kenedy, Havlová…co ty udělaly pro svou zem jen tim, že vypadali. No na zadnsho

kutnohorsky
kutnohorsky
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Na zadneho hezkého prezidenta si zrovna nevzpomínám

kutnohorsky
kutnohorsky
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Zase hrubka a přehmat…

Pavel 1964
Pavel 1964
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Svoboda také nevypadal špatně.

spartak
spartak
před 7 měsíci

Naše země se vrátila do feudalismu díky roku 1989. Škechta znovu získala podvodem sídla předků a žoldák PP změnil páníčka ,protože USA umí získat ty pravé bezzásadové.

tomaskova
tomaskova
před 7 měsíci

PP je naprostý tupec, posluhující západu, neschopný samostatné myšlenky. Bude jednou v dějinách naší země, jako nejhorší prezident všech dob.

Jana
Jana
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  tomaskova

Naprosto souhlasím. Ten člověk je tak hloupý, že si nedovedu představit, jak mohl plnit i obvyklé vojenské rozkazy, o nichž se přemýšlet nemusí.Aplikovala bych na něho Švejkovu průpovídku: “Stal jste se prezidentem dobrovolně?” .”Ano, dobrovolně.” “No, tak to už nemusíme dále rozebírat. To mohl udělat jen idiot.”

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  tomaskova

VGJŽ Opava – to jsou produkti… .(

Pavel 1964
Pavel 1964
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Haskuv Duch

Jistě jsou tam i slušní absolventi, ale systém je nastaven tak, že slušný a schopný se moc vysoko nedostane. Překážel by.