Informace o stávce 12. září 2023 (zachranmenasstat.cz)

Informace spolku Zachraňme stát o připravované generální stávce proti zlodějinám a “opatrením” Fialovy vlády

Vážení občané,

přípravy stávky 12. září jsou v plném proudu, každý den se zapojují další lidé do vytvářené koordinační struktury. Vláda nadále odmítá vnímat požadavky občanů a stávka je jedinou mírovou cestou, jak vládu donutit naslouchat. Někteří se opakovaně ptají, proč pouze hodina? Tato hodina je však pouze začátek. Musíme ukázat to, že naše národy jsou skutečně schopny se spojit a jednat. A pokud vláda bude náš požadavek nadále ignorovat, budeme pokračovat dál. Hodinová stávka je tak velmi důležitý start, ale rozhodně to není konec – že se potom všichni rozejdeme domů s pocitem, jak jsme si to hezky „zastávkovali“.

Ale k tomu, aby to by dobrý start, se skutečně všichni, kterým jde o naši zemi, musíme spojit a aktivně zapojit. Ale současně je důležité, že stávkový výbor je skutečně otevřený všem skutečným opozičním silám. Jen tak je možné zaručit, že  se stávkový výbor nenechá zmanipulovat nějakými zájmovými skupinami a nebo se nenechá koupit a nasbíranou sílu odevzdá druhé straně. Již nyní můžete vidět, že ve stávkovém výboru zasedají důvěryhodné osobnosti s vysokým společenským kreditem. Samozřejmě se může stát, že ve stávkovém výboru bude i někdo, kdo se vám osobně nemusí líbit. Ale nyní opravdu musíme spolupracovat, protože exekutivní, zákonodárná i soudní moc má ohromnou sílu. Přesto však sílu lidí, kteří skutečně spolupracují, nomohou zaprodané vládní struktury převážit.

1. 28. června poprvé zasedal stávkový výbor. Na webu stavkovyvybor.cz naleznete aktuální složení stávkového výboru, avšak stávkový výbor je dále otevřený jakýmkoliv zástupcům opozičních stran, hnutí, spolků i veřejně aktivní osobnostem, a tedy složení výboru se bude postupem času rozšiřovat.

2. již nyní je důležité rozšiřovat informace o stávce, nicméně hlavní informační kampaň pro širokou veřejnost plánujeme zejména na srpen a začátek září. Nyní především vyzýváme lidi, kteří se přímo chtějí zapojit do organizování na krajské úrovni – hlaste se prosím krajským koordinátorům. Nemusí se samozřejmě hlásit všichni, kdo chtějí sami tisknout a roznášet letáky – ty budeme průběžně informovat těmito maily, na našem webu a nebo našimi dalšími internetovými kanály

3. rozchodili jsme informační kanály na těchto platformách:

Tedy prosíme, odebírejte naše informace na všech patformách, které sami používáte. Čím více bude na jednotlivých kanélech odebírání, tím se lépe budou informace šířit. A samozřejmě se přihlašujte i k odběru e-mailovému na našem webu stavkovyvybor.cz.

4. sledujte naše vysílání na stavkovyvybor.cz/videa.php – všechna videa synchronizujeme na kanálech youtube, facebook, telegram, odysee a rumble.

5. Pro koordinátory a všechny lidi, kteří se chtějí aktivně zapojovat do našich aktivit chystáme setkání:

– 4. srpna – od 15:00 na hradě Dolní Kounice (20 km od Brna – hradkounice.cz)
– 11. srpna – od 15:00 v Praze (místo bude upřesněno)
– Ostrava (termín ještě není zvolen)
– Jižní Čechy (termín ještě není zvolen)

6. Připravujeme právní rozbor skutečnosti, že stávkovat mohou skutečně všichni lidé a ne pouze odbory. Protože pokud se jená o celospolečenskou stávku, což je zcela legitimní způsob vyjádření odporu vůči vládě, mohou stávkovat naprosto všichni včetně podnikatelů, živnostníků, invalidů, důchodců, studentů atd. Stávka tak z principu nemůže být omezena pouze na zaměstnance větších firem sdružujících se v odborech.

7. Naší společnou práci můžete podpořit následujícím způsobem :
a) Šířením našich stránek po sociálních sítích
b) Vylepovanim plakátů na vybraných místech
c) Rozdáváním letáků v ulicích našich měst a vesnic
d) Roznosem letáků do schránek ve vašem okolí
e) Zakládáním místních stávkových výborů v libovolném počtu členů, které budou jednat jako samostatné jednotky
f) Přihlášením se našim krajským koordinátorům, nebo centrálně na koordinator@stavkovyvybor.cz. Na webu stavkovyvybor.cz naleznete mapu krajů, kde jsou již zakládána krajská koordinační centra.
g) Nahrajte krátký 15 až 30s vzkaz naší vládě a pošlete nám ho. Budeme dělat pravidelné vysílání vzkazů pro naši vládu.
h) Improvizaci a nápadům se meze nekladou a vše záleží jen na Vašich možnostech a chuti do práce.
i) Prosíme, pravidelně sledujte náš web stavkovyvybor.cz, sociální média i e-maily mohou být blokovány.
S POZDRAVEM , LÁSKOU A VÍROU V DOBRO VÁŠ TÝM STÁVKOVÉHO VÝBORU

3.3 4 hlasy
Hodnocení článku
2 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 10 měsíci

Tak to přeji všem angažovaným úspěch bojují i za nás je třeba se spojit a dát opravdu pětidemolici stopku.

spartak
spartak
před 10 měsíci

Konečně můžeme projevit svůj názor – Stávkou.