Kennedy: Biologické laboratoře USA na Ukrajině

Kandidát na amerického prezidenta Robert F. Kennedy Jr. řekl, že USA provozují na Ukrajině biolaboratoře, aby získaly ruskou a čínskou DNA k vytvoření biologických zbraní, které by se zaměřovaly na konkrétní etnické skupiny. Tvrdí to na zveřejněném videu.

Pentagon zřídil biologické laboratoře ve 25 zemích světa. Některé z nich se nacházejí v Gruzii a na Ukrajině. Tam podle Kennedyho vojenští vědci ze Spojených států pod diplomatickým krytím vytvářejí viry, bakterie a toxiny.

Práce jsou prováděny v rámci programu biologických experimentů (CBEP). Je docela možné, například i pro ni, že v Rusku probíhá sběr biomateriálu, o kterém Vladimir Putin hovořil již v říjnu. „Navíc podle různých etnických skupin a lidí žijících v různých geografických bodech Ruské federace. Zde je otázka – proč se to dělá, “poznamenal tehdy ruský prezident.

3.8 4 hlasy
Hodnocení článku
4 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Anonym
Anonym
před 10 měsíci

Žádné video nevidím.

cablik
cablik
před 10 měsíci

No jo co je v USA zakázané tak to provozují ve svých kolonii tyto laboratoře jsou velice nebezpečné nebo mučírna v základně Guantánamo.

Karel2002
Karel2002
před 10 měsíci

Ten Kennedy junior si ale koleduje. Aby se nám zase v souvislosti s ním neobjevil střelec s puškou Carcano anebo mstitel typu Sirhana. On přece potápí nejen Bidena, ale i naše hrdiny…Fialu, Pávka, Černochovou…Jinak je to ale docela dobrý nápad, Kdo by to do Alzhaimera Bidena řekl? Nebude třeba žádných jaderných zbraní, vyhlazovacích koncentračních… Číst vice »

Anonym
Anonym
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  Karel2002

Milý Karle, minimálně třetina naší krve je slovanská. Ani nám dobře nebude. Ale nakonec bude možná včas obyvatelstvo vyměněno. Už se na tom pracuje.