Pfizer a další dostali od Kongresu žádost odkrýt důkazy o cenzuře informací o vakcínách

Společnosti Pfizer a další dostaly žádost o veškerou dokumentaci o tajných dohodách s vládou, tajnými službami a sociálními médii ohledně cenzury informací o vakcínách. Termín vyprší 1. srpna.

Výkonný ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla. Foto: AP

převzato

Předseda soudního výboru Sněmovny reprezentantů Jim Jordan zaslal 18. července 2023 dopisy generálním ředitelům společností Pfizer, Johnson & Johnson a Merck & Co., Inc., v nichž požaduje informace o tom, jakým způsobem a v jakém rozsahu vláda a tajné služby nutily farmaceutické společnosti a další zprostředkovatele k cenzuře. Soudní výbor aktuálně vyšetřuje, jakou roli mohly tyto společnosti v cenzurním sytému sehrát.

Zákulisní setkání kvůli cenzuře

Podle dokumentů, které Výbor získal, byli pracovníci společností Pfizer, Johnson & Johnson a Merck v prosinci 2020 pozváni na setkání s pracovníky dalších farmaceutických společností, agentur výkonné moci a Stanfordské univerzity, aby projednali “koalici, která by reagovala na dezinformace o vakcíně COVID-19”.

Zapojení agentur výkonné moci, organizací třetích stran a technologických společností do moderování obsahu souvisejícího s projevy na internetu vyvolává prý u Výboru otázky, do jaké míry tyto akce ovlivnily občanské svobody amerických občanů. Z dalších zpráv také dle Výboru vyplývá, že farmaceutický průmysl vyvíjel nátlak na platformy sociálních médií, aby utlumily zprávy o přirozené imunitě a mazaly příspěvky týkající se výroby levných generických vakcín.

Termín vyprší 1. srpna

V dopise Výboru předseda Jordan mimo jiné žádá, aby Pfizer a další veškerou dokumentaci odevzdali nejpozději do 1. srpna 2023. Součástí dokumentace má být například veškerá komunikace s vládou, tajnými službami nebo sociálními sítěmi týkající se cenzury informací o vakcínách nebo jmenný seznam všech pracovníků, kteří se na této komunikaci podíleli. Výbor také žádá, aby bylo zabráněno jakékoli skartaci či úpravám digitálního obsahu včetně šifrovaných zpráv.

Ke stažení:

3 2 hlasy
Hodnocení článku
7 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
mikkesh
mikkesh
před 8 měsíci

Předseda soudního výboru Sněmovny reprezentantů a jiní šašci se tímto zoufalým manévrem pouze snaží odpoutat pozornost od toho hlavního. Kdo je zodpovědný za zakázaný vývoj biologických zbraní, kdo to svinstvo rozšiřuje, jak to že všechny bezpečnostní služby světa nehledají viníka. Tečka.

Primak
Primak
před 8 měsíci

Tenhle Boura před časem přiznal, že se nenechá očkovat, Watch: Pfizer CEO Albert Bourla confessing He Didn’t Get VaccinatedGenerální ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla se přiznal, že se nenechal očkovat… Neb není v té rizikové skupině a je celkem zdráv. Bylo to videu a už se to nedá najít, říká, že je mu… Číst vice »

Primak
Primak
před 8 měsíci
Odpověď uživateli  Primak

Šéf společnosti Pfizer opět odmítá vypovídat před panelem Evropského parlamentu pro COVID.

„Nemáme žádné další informace, které bychom mohli sdílet,“ říká Albert Bourla, který v říjnu resignoval z dřívějšího jmenování, po 30 letech.
https://www.politico.eu/article/pfizer-coronavirus-albert-bourla-europea-union-refuses-testify/

Vendol
Vendol
před 9 měsíci

Hele, vždy, když je řeč o tajných službách, tak si vzpomenu na čučkaře, chci říct BIS,Bezpečnostní informační službu, a musím se smát. Nezapomenu na halucinace toho jejich srandovního jantara, podpraporčíka Michala Koudelky, ohledně nějakých agentů, kteří měli zapálit sklady ve Vrběticích. Jantar se ovšem neobtěžoval ani s jedním jediným důkazem. A úplně nejlegračnější bylo,… Číst vice »

vik
vik
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  Vendol

To je známé pravidlo – když chtějí roztočit nějaký kolosální podvod, pověří tajné služby. Od toho si je platí. Jiné použití pro ně neměli, nemají a nebudou mít. Jen je podivuhodné, jak hloupé a dětinské jsou pravidelně použity.

vik
vik
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  vik

.. teorie…

cablik
cablik
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  Vendol

Není už podpraporčík generálem odhalil „extremistickou stranu SPD” a hodně moc Ruských agentů. Jinak korák byl to samé co zelený blábol jen snůška lží a manipulací s lidmi.