Aby bylo jasno: Jana Bobošíková s novinářem Petrem Bohušem: “Opozici chybí jednotící prvek. Někteří kopou jen sami za sebe.” (video 27:41)

Vítejte u Aby bylo jasno. Může roztříštěnou mimoparlamentní scénu sjednotit demonstrace proti vládě Petra Fialy 16. září v Praze? Proč se rozplynula jednota z loňského zaplněného Václavského náměstí? Lze porazit pětikoalici, která je podle Marka Bendy vládním projektem na osm let? A působí mezi novináři agenti BIS? I o tom budeme hovořit.

Jana Bobošíková
Jana Bobošíková

Pozvání k rozhovoru přijal zkušený novinář, moderátor, publicista, školitel a mediální manažer. Po Sametové revoluci pomáhal zakládat novodobé zpravodajství a publicistiku v tehdejší Československé a později České televizi.

Pracoval jako šéfredaktor zpravodajství a publicistiky v Ostravě i v Praze. Byl členem Rady Syndikátu novinářů České republiky a podílel se na vzniku jeho stanov a etického kodexu novinářů.

A pozor, v roce 2021 založil portál Modrý jelen (https://www.youtube.com/@Modryjelen). Na něm rozebírá manipulace oficiálních médií, především České televize. A také politickou scénu.

Magistr Petr Bohuš. Dobrý den.

 

Všechna videa, rozhovory a podcasty na jednom místě: www.abybylojasno.cz

1 2 hlasy
Hodnocení článku
1 komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
spartak
spartak
před 6 měsíci

Chuť změny v Česku je tak půl na půl. ANO je jisté ,že bude pro EU, Pětikolka bude držet pospolu a zatloukat . SPD má těžkou úlohu ,ale také naráží na své mantinely. PRO zatím jen převzalo demonstrace a to je málo. Bude tedy volební překvapení ?