Renomovaná expertka – klimatoložka zradila tvůrce alarm-klimatické ideologie, když přiznala: Krize globálního oteplení je vymyšlená lež

Jedna z nejvlivnějších světových vědců v oblasti klimatu se kajícně a velmi emocionálně přiznala ke svým „hříchům“ a varovala veřejnost, že tvrzení o „krizi“ související s takzvaným „globálním oteplováním“ jsou jen smyšlená lži.

Na snímku profesorka Judith A. Curry – americká klimatoložka a bývalá předsedkyně School of Earth and Atmospheric Sciences na Georgia Institute of Technology.

Curry roky patřila mezi přední hlasy, které varují, že Země čelí „nouzové situaci“ kvůli údajně lidmi způsobené klimatické změně. V posledních měsících se apokalyptická varování mainstreamových médií před „klimatickou krizí“ dramaticky zvýšila.

Tvrdí nám, že „změna klimatu“ je „krize“, že existuje „převažující vědecký konsensus“ a že každý, kdo se to odváží zpochybnit, je „konspirační teoretik“ a popírač globálního oteplování.

Prof. Dr. Curry v rozhovoru pro New York Post vysvětlila, že „věda“ vyprodukovala pseudoargumenty, jen aby důkladně vystrašila veřejnost, aby si myslela, že musíme řešit „klimatickou nouzovou situaci“.

„Je to ale jen vymyšlený konsensus,“ zdůraznila pro New York Post.

Odhalila, že vědci se snaží o pobídky „slávy a bohatství“, které je vedou ke zveličování nebo dokonce vymýšlení údajných rizik. Podle Curry jedním z nejjednodušších a nejefektivnějších způsobů, jak mohou klimatičtí „vědci“ dosáhnout „slávy a bohatství“, jsou falešná tvrzení spojující počasí s „globálním oteplováním“.

Curry přesně ví, jak funguje průmysl „klimatické vědy“, neboť předtím, než zpytovala své svědomí i sama do něj patřila a šířila hysterii „globálního oteplování“. Kdysi byla miláčkem médií, která pro tento průmysl pracovala. A ty ji vychvalovaly až do nebe, když zveřejnila studii, která podle všeho ukázala dramatický nárůst intenzity hurikánů.

„Zjistili jsme, že procento hurikánů 4. a 5. kategorie se zdvojnásobilo. Média to zachytila ​​a pak se na to začala odvolávat i klimatičtí alarmisté,“ řekla Curry.

„Intenzívnější“ hurikány, o nichž informovala ve svých zjištěních, rychle dali potřebný impuls klima-alarmistům, jaký pro své lži potřebovali, aby je mohli předkládat lidem jako „posvátné vědecké pravdy“. Když však její práce získala celosvětové uznání poté, co byla spojena s dramatickou „změnou klimatu“, Curry přiznala i to, že si svou jízdu na zelené agendě užívala.

„Adoptovali´ mě významná environmentální sdružení a důležití klima-strašáci a zacházeli se mnou jako s rockovou hvězdou,“ říká Curry.

„Všude se mnou létěli, abych se setkala s politiky. Všude mě chválili a vyzdvihovali. Přiznám se, že mi to všechno lichotilo.

Potom však přišel čas, kdy někteří renomovaní vědci klimatologové poukázali na mezery v mém výzkumu tím, že uvedli i roky s malým počtem hurikánů. Jako svědomitý a dobry vědec jsem své práce přezkoumala znovu a nakonec jsem si uvědomila, že moji kritici měli pravdu.

V mé práci byly zčásti i špatné údaje,“ přiznala Curry.

„Její součástí mělo být i zohlednění přirozené proměnlivosti klimatu,“ doplnila sebekriticky Curry.

Potom propukl skandál Climategate, který jí ukázal, že četní jiní klimatologové nebyli tak upřímní a otevření vůči kritice jako ona. V uniklých e-mailech byly odhaleny agresivní pokusy klima-alarmistických vědců skrýt údaje naznačující, že změna klimatu není krizí.

“Byly to ošklivé věci, porušoval se zákon o obcházení informací, došlo k pokusům vyhodit redaktory časopisů, kteří nepodporovali lži klimatologů-alarmistů a podobně,” vyjádřila se k tomu Curry.

Díky tomu si Curry uvědomila, že existuje „průmysl klimatických změn“, který královsky odměňuje klima-alarmismus.

„Počátky toho sahají do Environmentálního programu OSN. Mnozí představitelé Organizace spojených národů byli motivováni antikapitalismem a nenáviděli ropné společnosti a začali řídit svou politiku politikou klimatických změn a klima-alarmismu,“ vysvětluje Curry.

Tato její slova velmi výrazně podporuje a doplňuje i nedávné klima-alarmistické prohlášení generálního tajemníka OSN Antonia Guterrese, když řekl, že „éra globálního oteplování skončila“ a „nastala éra globálního vaření“.

**

Zdroj: Roman Bednár blog

 

3 7 hlasy
Hodnocení článku
5 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Primak
Primak
před 8 měsíci

Je nám lháno, na všech frontách To říká dnes mnoho lidí, co o tom něco vědí. Jeden z nich je Robert F. Kennedy jr. (syn Roberta F. Kennedyho, bratra Johna F.Kennedyho, oba zavražděni v 60tých letech – v rozhovoru RFKjr tvrdí, že za oběma vraždami je CIA) Pár poznatků z jeho delšího rozhovoru: https://www.youtube.com/watch?v=NPtBkw5uD-0&t=0s popisuje… Číst vice »

Praded
Praded
před 8 měsíci
Odpověď uživateli  Primak

Tohle ví už od 2014, každý trochu morální člověk, jenom paraziti to samozřejmě nechtějí slyšet, protože spravedlnost je pro ně smrtelnou hrozbou. Už cítí, že to takhle dál nepůjde, tak zase část parazitů pochopila, že je potřeba se chopit kormidla a nasměrovat to do správných nových kalných vod. To samé se… Číst vice »

Karel2002
Karel2002
před 8 měsíci

No jo, ale Němci, lídři Evropy, díky svým vládnoucím stranám Straně Zelených a SPD, na to jedou, nezastaví se v žádném případě, dokud jejich země nepojede jen na čistou a zelenou energii, ať to stojí, co to stojí. Prezidentu Bidenovi se to také líbí. No a Fiala s Rakušanem, Bartošem atd. jsou prozápadní a protiputinovští, budou… Číst vice »

cablik
cablik
před 8 měsíci

To je normálním lidem jasné že lžou až se hory zelenají je třeba všechny ty rádoby ochránce země do (__)

Praded
Praded
před 8 měsíci

Za celou existenci se tam stahují zločinci, kteří si potom začaly kupovat vědce. Vykrádáním celého světa dospěly k degeneraci, protože skutečně jenom práce šlechtí člověka. Potvrzuje to celá známá historie. Lenost je matka všech neřestí a jenom systém, který donutí lenochy zasloužit si chléb vezdejší, má naději na budoucnost.