Šílenec a bohyně války v jednom

Ministryně obrany Černochová je unikátní ukázkou toho, jak jde drancovat národní rozpočet. Sama je fanatickou přívrženkyní amerického stylu světovlády, hysterickou odpůrkyní Ruska, a obdivovatelkou všeho, co zabíjí. Nechuť podílet se na mírovém řešení jakýchkoliv konfliktů doplňuje arogantním chováním k podřízeným a neustálou touhou válčit. Bůh Ares ji považuje za svou dceru, jejíž výchově dal ze sebe vše.

Jindřich Kulhavý
Jindřich Kulhavý

Černochová za krátkou dobu ministrování proslula řadou výroků svědčících o její agresivitě. Když ukrajinská raketa zasáhla polský traktor, chtěla spustit mobilizaci. Zapomenout nelze ani na tank na dálkové ovládání skrytý v její kabelce. Nyní prohlásila, že by Česká republika měla okamžitě vystoupit z OSN, protože většina států v této organizaci sdružených vybídla k mírovému řešení na Blízkém Východu. Po Václavském náměstí se promenádovala s izraelskou vlajkou ignorujíce skutečnost, že díky izraelským zbraním umírají tisíce Palestinců. Ne, že bychom byli jednoznačně na jedné z válčících stran, ale uvědomění si toho, že mezi zabitými je mimo mnoha bojovníků také hodně dětí, a to na obou stranách, nás nutí k zamyšlení. Nevěříme jednostranné propagandě. Vzpomeňte si na masakr v ukrajinské Buči, ze kterého nakonec vyšlo najevo, že jsme byli svědky solidní ukrajinské estrády. Ostatně i na Ukrajině umírají zbytečně lidé. Od roku 2014 především rusky hovořící a k Rusku se hlásící obyvatelstvo na východu Ukrajiny, později také i přes dosavadní obrovskou ruskou toleranci a opatrnost řada civilistů na ukrajinské straně. Válka je prostě takové a každá generace, která se jí vyhne, musí být vděčná.

Ministryně obrany, či spíše války, je však skálopevně rozhodnuta zatáhnout Českou republiku do jakéhokoliv konfliktu. A to za každou cenu. Nákup předražené techniky pro naší zemi nepotřebnou se stal smyslem jejího života. Letadla F-35 jsou kritizována ze všech stran s výjimkou té vládní. Přestože je stát na huntě a nedostává se peněz na školství, zdravotnictví, na důchody či na sport a kulturu, Černochová chce 24 letadel 5.generace, jejichž pověst je však mnohem horší, než ruských strojů. To není zdaleka vše, přibýt mají BVP švédské výroby a další technika. Stovky miliard tvořící nadměrný schodek rozpočtu tak zmizí v kanálu. Přitom ani stíhačky, a ani BVP (bojová vozidla pěchoty), naše občany neochrání. Není totiž proti komu. Je jisté, že by v případě konfliktu byly pod velením Američanů a jediným nepřítelem by tak byli Rusové. A s těmi opravdu válčit nechceme. Moskvě by k zásadnímu zničení České republiky stačilo pár raket, proti kterým nemají protizbraň ani USA.

Zdá se tedy, že tu jde pouze o obrovský kšeft pro Američany a solidní úlitbu pro vládní politiky. Nám prodávaná výzbroj je totiž často až 2x předražená proti tomu, jak nakupuje například právě Izrael. Nenasytnost a zkorumpovanost českých politiků je historicky známá věc. Zkuste se zeptat Kalouska na padáky. Samotný český občan pseudoelity z Pětikoalice nezajímá. Je to až tak zjevné, že musel vzniknout Institut Petra Fialy, jehož představitelé ,,nezištně“ obhajují kroky vlády. Nenávist vůči Fialovi, Černochové, Pekarové Adamové, Stanjurovi, Bartošovi a dalším je naprosto vyhrocená a oprávněná zároveň. Popularita vlády je téměř na bodu mrazu, a to i přes snahu médií. ČT a Seznam šíří totální bludy mající za úkol pošpinit kohokoliv mimo Pětikoalici. Naopak tu jsou první náznaky o sjednocení ulice a známých tváří z ní. Bude těžké sjednotit mnohosměrnou opozici do jednoho šiku, ale už jen pokus o to je správným počinem.

Doufejme, že se jednou dočkáme hmotné zodpovědnosti pro politiky a trestů pro ty, kteří se podílí na drancování republiky. Pokud by se to stalo v blízké budoucnosti, Pankrác by mohl být stínovým parlamentem a vládci ze Strakovky pohybující se v teplákách po celách by se ven už nikdy nedostali. Bohužel, na to ústava nemyslí a máme ve funkcích naprosto neschopné, nezodpovědné a konflikty vyvolávající jedince. Okrádají každého z nás.

**

Jindřich Kulhavý, iNadhled

5 7 hlasy
Hodnocení článku
11 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 6 měsíci

Určitě má i svůj kód ve svazcích CIA. To samé i jistý Koudelka a mnozí další !
Ovšem, je tu ještě jedna organizace, kde jsou též pečlivě evidováni a jsem za to opravdu rád. Tou organizací je peklo !

Karel2002
Karel2002
před 6 měsíci
Odpověď uživateli  Hokarc

A já myslel, že být agentem CIA je ta největší čest, jaké se vám může dostat. Vždyť přece bojujete za demokracii, trh a lidská práva.

Karel2002
Karel2002
před 6 měsíci

Tak musí se tak trochu vyřádit, když je na chvíli díky Rychetskému ministryní obrany. Má 108 mandátů k tomu, aby realizovala své sny (boj proti Rusákům a Palestincům, příprava na jadernou válku). Dříve jsem o ní slyšel v tom smyslu, že byla v rámci ODS disidentkou, protože nenáviděla EU kvůli její sociální politice. Milovala volný… Číst vice »

vachav
vachav
před 6 měsíci
Odpověď uživateli  Karel2002

V tom je právě ta tragedie-tu slepici musel někdo do politiky prosazovat a volit. A ti jsou ještě větší hovada než je ona!

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 6 měsíci

Tohle stvoření projevovalo své militantní sklony a naprostou zabedněnost a posedlost vojáčkama už jako řadová opoziční poslankyně, kdy se nakýblovala do nějakého branně bezpečnostního výboru. Už tehdy byla nesnesitelná a šly názory, jen ať ta opuchlá sůva nezasedne MO. No a co se za pár let stalo – pancéřová Janinka řádí jak utrhnutá z řetězu,… Číst vice »

vachav
vachav
před 6 měsíci

Tato kráva je pouze jedním z důkazů pokračující dekadence společnosti v tzv.”Česku”.

vera havrankova
vera havrankova
před 6 měsíci

Bohyně války??? NE, zrádná, zaplacená, vlastizrádná zrůda, která nás chce nahnat do války, aby se zalíbila svým pánům!

mikkesh
mikkesh
před 6 měsíci

Pane Kulhavý, je mi líto, ale jste úplně mimo mísu. Myslet si, že nemocná nešťastnice … chce ČR zatáhnout do konfliktu, že chce předražené stíhačky, že chce BVP, že chce, že chce …, je hloupost. To chce úplně někdo jiný, který ji instaloval a nestydatě ji využívá ke svým plánům. Narušenou… Číst vice »

Ludvik
Ludvik
před 6 měsíci
Odpověď uživateli  mikkesh

I při Norimberském procesu byly za spáchaná zvěrstva většinou souzeny a potrestány jen “nastrčené figurky”, nikoliv ti, kteří je instalovali a nestydatě využívali ke svým plánům. Jejich následníci nám tyto své plány v současnosti znovu “předkládají”. Nechybí ani “nastrčené figurky”…

mikkesh
mikkesh
před 6 měsíci
Odpověď uživateli  Ludvik

Ano, máte pravdu. Snad jen, že kdysi se ti nastrčení vymkli kontrole a zanedlouho se před nimi třásl celý svět. Jsou poučeni a výběr se odehrává výhradně mezi idioty. Ale u nás … u nás si můžou dovolit, si z lidí nepokrytě dělat srandu. Přerostlému dítěti na Zahraničí napaří na palici kyblík, ještě k tomu obráceně… Číst vice »

cablik
cablik
před 6 měsíci
Odpověď uživateli  Ludvik

Ti co za to nesli odpovědnost byli mrví Himmler, Heidrych, Hitler tak odsoudili ty co přežili. Říci o té osobě v článku bohyně je špatné je to jen zamindrákovaná nána co se dostala k moci.