Za co vlastně padlo přes milión Ukrajinců?

Ukrajina je vylidněná víc, než za stalinského hladomoru ve 30. letech. A válku s Ruskem už prohráli, ale Západ jim to zapomněl říct. A do NATO je nevezmou a do EU taky ne. Takže Západ prodal Ukrajinu stejně jako Československo v Mnichově.

Václav Umlauf
Václav Umlauf
Volal mi kamarád, protože byl v hospodě, kde se včera díval na TV Nova a dostal šok. Zelenský byl minulý týden opěvován jako vítěz nad Rusy. Jenže ten kámoš od té doby nebyl v hospodě. Šel na pivo až včera, a to byl Zelenský proklínán jako ten, který všechno zkopal. Vysvětlil jsem mu, že má na bednu čučet každý den, jako všichni normální ovčané. Ti mají díky pravidelnému průplachu mozků paměť zvíci mladého telete na pastvě. A už se ničemu nediví, ani tomu dvojitému agentovi jménem PePa, kterého zvolili do hradní stráže.Poradil jsem mu, že má číst web zvaný e-republika, kde jsme prohlásili Ukrajinu za poraženou už v roce 2014 (Po masakru v Oděse již není cesty zpět). Pak by byl skoro 10 let v klidu, mohl sedět u piva. Ty vyplašenky padající z TV Nova by na něj neměly žádný zhoubný vliv.

Takže se ptejme: Za co padlo přes milión Ukrajinců v proxy-válce NATO versus Rusko?

Nulandová slibovala zelenému puči na Majdanu, že půjdou do NATO a do EU (USA investovaly do „demokratizace“ Ukrajiny 5 miliard dolarů). Je to stejné, jako když vypráskaní klausovci slibovali všem mercedes pro privatizaci. Ale nemýlili se, milí hoši. Někteří ho mají, stejně jako někteří mafiáni na Ukrajině profitovali na jednom miliónu mrtvých a zhruba deseti miliónech emigrantů, tj. ze 45 mil. obyvatel na současných cca 35 miliónů. Ukrajina je vylidněná víc, než za stalinského hladomoru ve 30. letech. A válku s Ruskem už prohráli, ale Západ jim to zapomněl říct. A do NATO je nevezmou a do EU taky ne. Takže Západ prodal Ukrajinu stejně jako Československo v Mnichově, nic nového pod sluncem. Na řadě je východní Evropa, která má pochodovat na Stalingrad, také nic nového pod sluncem.

Výhody historie pro normální život

Nejsme lidé s kognitivními schopnostmi Bidena, či paměťovou stopou krav na pastvě. Náš web sleduje historické dění pořádně. S odstupem 10 let je možné konstatovat, jak jsme věci viděli. Takže poučení první, graficky.
EU Stoltenberg
Ukrajinská fronta se hroutí z jednoduchého důvodu. Antiruští borci nemají čím střílet, protože USA milují jen happy end. A navíc jen takový, do kterého vrážejí minimum doláčů s maximálním ziskem. Tady je graficky daná vojenská pomoc Ukrajině od USA.
USA To Ukraine
Takže po Novém roce končíme, pánové, a zavíráme válečný US-krám pro Ukrajinu. Americká pozornost se přesunula na bojující Izrael. Sionisté nesmí prohrát, protože z toho by se impérium už nevzpamatovalo. Není lepší průvodce na cestě do ukrajinské záhuby, než je senátor Lindsey Graham. Tady jsou jeho zlatá slova o vztahu USA-Ukrajina, která je třeba číst po pořádku.

Začínáme od skvělé investice střílení Rusů ve slavné větě: „Rusové umírají a to je úplně nejlepší způsob, jak utratit naše dolary.“ Ale nakonec se to ukázalo jako špatná investice, protože se válka pod vedením NATO nějak zvrtla. Takže tady je druhý Graham, po Mnichovu.

Zlatá slova pana senátora, volně přeloženo: „Nejprve musíme pomoci sami sobě, a pak Ukrajině.“ To by měli opakovat naši fialoví pětikopytníci i ze spaní. Když říká takové moudro nový Kreml usazený ve Washingtonu, tak bychom to šupem měli v kolonii dělat také. A ten ďábelský Putin s autoportrétem na obálce imperiálního plátku The Economist (a v záhlaví článku na vlasteneckém webu Nová Republika) bude na jaře 2025 vítat mírovou delegaci Ukrajinců při jednání o míru, alias o kapitulaci.Putin Ukr

Bohužel to asi nebude v roce 2024, protože Rusové si prozatím dali asi jeden rok pohov při jednáních s Ukrajinou. Pro efekt je dobré porovnat obrázek v časopise „The Economist“ s ďábelským Putinem na tomto novém sci-fi, taktéž ďábelským. Problém s Ruskem je bohužel v tom, že díky blahodárnému embargu Západu se postavilo na vlastní nohy. Pak obrátilo své kroky na asijský Východ místo na evropský Západ. Takže Rusové už asi nebudou žmoulat čepice, viz tento graf.
Export To Russia
Nuž, co naděláme. My zase máme ty větrníky a nenávist k Rusům, až do zelena. A naši šéfové jsou navíc hloupí, což je jasně vidět na tomto obrázku.Rusko 19
Bidenovi nějak nedošlo, že carské Rusko mělo jiné hranice, než teď. Stejně jako mu nedošlo, že vítat čínského prezidenta v sídle bývalé americké společnosti, která si z Číňanů udělala otroky při stavbě amerických železnic a dolování zlata v Sierra Nevadě, nebyl dobrý nápad. Kdo rozumí řeči těla, ten dobře pochopil, jak byl Si Ťin-pching naštvaný, protože se na Bidena ani jednou přímo nepodíval. Ale nové politické elity nebyly jedním promile vybrány pro svou inteligenci a vzdělání, ale pro svou poslušnost.

Podívejte se na české fialové pětikopytníky. Ti borci tak nějak zapomněli lidem říci, že Ukrajina prohrála. Pak se normální lidi s minimální pamětí zbytečně plaší a telefonují mi. Důležité je, že Zelenského hoši mají vítr v plachtách, protože Dva bílí koně Zelenského koupili dvě luxusní jachty za 75 miliónů dolarů

Zelenského dva proxy koupili na základě plné moci dvě jachty za více než 75 milionů dolarů v říjnu 2023. Jména jachet: Měl jsem štěstí (Lucky me) a Můj odkaz (My legacy). Jsou to hezká jména kocábek, hodná vlasteneckého prezidenta. Pomoc Západu tak nějak odplula, je na čase zvednout kotvy. Ale někdo je už nezvedne. Oficiálně podle Ukrajiny zatím zemřelo ve válce 1.200.000 Ukrajinců (poznámkaredakce N.R. – toto číslo představují veškeré ˇnevratné´ztráty, tj. mrtvé, těžce zraněné, nezvěstné a zajaté).

**

Související články:

**

Autor: Václav Umlauf, převzato z e-republika.ch

4.3 12 hlasy
Hodnocení článku
18 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
oldo
oldo
před 7 měsíci

Za co?Umíte si představit,co ti američtí a britští parchanti NASLIBOVALI těm fašistickým, nenávistným ukrajinským parchantům,že všechno dostanou,až se Rusko po třech měsících zhroutí ekonomicky?
Jenže oni byli ti zaostalí Rusové připraveni,jak to ten Putin dokázal asi nikdo neví.
A teď babo raď….

vachav
vachav
před 7 měsíci

Jen malou poznámku k první větě tohoto jinak hodnotného článku.Autor by si měl doplnit své historické vědomosti,aby nemusel používat tzv.”povinné fráze”.Příčinou hladomoru na Ukrajině v r.32,33 min .století byla jen v menší míře prováděná kolektivizace.Sucho a následná neůroda a hlad je v částech Ukrajiny rok co rok celá staletí.Ale hlavní příčinou byla tzv,”zlatá blokáda” ze strany… Číst vice »

Praded
Praded
před 7 měsíci

Stále mi vrtá v mysli článek z Aktuálně.cz, Víta Klímy, 12.5.2019 : Obnovení židovského státu v Evropě. Zapojení Nulandové, Kolomojského a další velké množství vyvolených, nebude náhodné. Současná situace v Palestině, jenom potvrzuje neudržitelnost území. Proč Rusko nejde na Oděsu a celou tuto oblast? No tady jich máme také neurekom.

mikkesh
mikkesh
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Praded

Máte pravdu, jen to “vyvolení” je špatně. Ano říkají si tak, protože přepisy, překlady a následně knihtisk přenechali Křesťané židům, tak si klucí nosatí překládali a přepisovali jak chtěli. Takže v učení Ježíše zachovali, že i chudé duchem má Pánbůh rád a zrovna tak otrocký, nuzný, těžce zkoušející židovský národ si zaslouží pozornost Boha. Zaslouženou… Číst vice »

Naposledy upraveno před 7 měsíci uživatelem mikkesh
mikkesh
mikkesh
před 7 měsíci

Za co zemřeli ti chlapci? Hned první fotečka třech pánů to vystihuje mimořádně dobře. Sibiř a její ohromné zdroje. Dostali přes držku, ale nevadí. Až najdou dalšího idiota, zkusí to znovu. Musí. Mají jenom potištěné papírky, ale nemají zdroje, a když nemají zdroje, nemají nic. Fotka se panu Umlaufovi mimořádně povedla, co… Číst vice »

unkas
unkas
před 7 měsíci

žádný “stalinský hladomor” na Ukrajině 30. let nikdy neexistoval – Stalin by byl poslední, kdo by za to mohl. Kromě nepříznivých klimatických podmínek a mimořádné nízké úrody v celém Sovětském svazu za ještě větší nedostatek potravin v SSSR mohl výhradně Západ vedený USA, jeho promyšlená likvidační politika vůči SSSR za tímto účelem, který i po světové… Číst vice »

Karel2002
Karel2002
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  unkas

Hladomor rozhodně nebyl v celé Ukrajině, protože jejį západní část tzn. Volyň a Halič, patřily po roce 1919 Polsku (tuto část chtěl Bandera osvobodit). Deník New York Times v roce 1932 napsal, že za hladomor ve východní části Ukrajiny může neúroda a že Stalin dělá vše pro to, aby hladomor zmírnil. Křivdíte Američanům.

skeptik
skeptik
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Karel2002

Nekřivdí. Ta protisovětská propaganda začala až když jim Stalin překazil plány a porazil nacisty.
A jediným prokazatelně uměle vyvolaným hladomorem je hladomor v USA za velké hospodářské krize. To se tutlá do té míry, že nikde se nedá dohledat kolik zemřelo lidí.

Karel2002
Karel2002
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  skeptik

Ty Američany, kterým se podařilo ze středozápadu USA dojít do Kalifornie, nakrmil úplně zadarmo prezident Roosevelt. Však mu za to dlouho nadávali, že je komunista. Tohle se nedá srovnávat s Ruskem či Ukrajinou (hladomor byl tehdy i v Rusku, což ukrajinští nacionalisté, voliči současné české vlády a prezidenta, zamlčují.)

Lubez
Lubez
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  skeptik

Třepete blbosti. Neúroda postihla celou Evropu. Tentokrát v tom bohužel USA prsty nemělo.

Karel2002
Karel2002
před 7 měsíci

Za co padlo milion Ukrajinců? Za to, že jsou blbí. Z příslušníků chytrých národů tzn. Američanů, Němců, Britů, Francouzů…nepadl vůbec nikdo (kromě vojenských poradců, kteří si toho rizika byli vědomi.)

cablik
cablik
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Karel2002

To se pletete padlo tam hodně dobrovolníků z těch zemích a neřekl bych chytrých ale vychcaných jak díra do sněhu.

Karel2002
Karel2002
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  cablik

Někdo i od nás?

cablik
cablik
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Karel2002

Pár Čechů dostalo povolení tam bojovat ale jak to s nimi je to nevím.

Karel2002
Karel2002
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  cablik

Takže oficiálně pořád žádný mrtvý Čech bojující za Zelenskeho.

standa
standa
před 7 měsíci

Americké prameny – např. Scott – uvádí, že na Ukrajině je tak v současnosti 23 mil lidí.

Karel2002
Karel2002
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  standa

Uživí současná ČR dalších 23 milionů lidí, kteří k nám přijdou z Ukrajiny?

mikkesh
mikkesh
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Karel2002

To by musel Štrougal vstát z mrtvých. Ale i to se někdy stává. Poslední zdokumentované zmrtvýchvstání postihlo nějakého studenta. A ten se ještě ke všemu probral jako agent. Chodíme se tam klanět každý rok. Jsem zvědavý kdy ho bude Papež svatořečit. V Římě je možné taky všechno. I farnost přidělit kádrovákovi. Krásná doba. Važme si… Číst vice »