Beseda pod dohledem zbraní

Jindřich Kulhavý
Jindřich Kulhavý

Zatímco premiér Fiala zůstává žít ve svém uzavřeném a úspěšném světě, ve kterém je nejlepší, nejkrásnější, nejschopnější a trochu nepochopený, ostatní z Pětikoalice při pohledu na předvolební preference už začínají chápat, že je zle. Jistě, v rukávu mají stále korespondenční volby a s nimi spojené další plány, například vracení českého občanství krajánkům až do 4. příbuzenského kolene, navíc k jeho ověření stačí ,,per huba“ prohlášení bez dalšího ověřování rodinných vztahů (!), ale pořád je to i tak na vážkách. 

Mimochodem, pokud by se skutečně podařilo prosadit rozdávání českého občanství dle představ Pětikoalice, pravděpodobně by tak došlo na jeho přidělení i Sudetským Němcům (!), což by definitivně pohřbilo platnost Benešových dekretů. A aby tomu nebylo dost a výroba zaručených voličů byla z pohledu tragicky vládnoucí koalice dokonalá, pořád tu máme cca 700 000 Ukrajinců (!), z nichž velká část o našem občanství sní. Otevřela by se jim vrata do EU a odvděčit se vhození volebního lístku s kandidáty některé z vstřícných stran do urny či jeho zaslání oproti stále chodícím sociálním dávkám by asi bylo očekávané. Takže tu můžeme mít velmi širokou sudetoněmecko-ukrajinskou a krajánkovskou voličskou základnu koupenou za peníze voličů ANO, SPD a dalších opozičních politických subjektů. Stoosmička způsobilá toto všechno si schválit se tak stává magickým číslem. A pokud si myslíte, že to je nemožné, sledujte, co se bude ještě dít. A nebuďte překvapeni. Je to sice jen naše prognóza, ale její strašidelnost nemá daleko k možné realitě.

I přes tuto snahu Pekarové Adamové dochází, že sama ve své pidistraně díky svým blábolům a aktivitě po návratu do velké politiky toužícího Kalouska, kterému zabránila v usednutí ke zlatému a stále plnému žlabu v Bruselu, což asi byla její další zásadní chyba, je jaksi ohrožena její budoucnost. Bez spoluúčasti na projektu Spolu a korespondenčních voleb by byla Topka postavena mimo hru. Pekarová Adamová tak má nůž na krku a musí doufat ve velkorysost Fialy a celé ODS. Jak dlouho však bude nejsilnější vládní strana trpět premiérovi jeho pobyt mimo realitu? Podobné je to v KDU-ČSL, kde Jurečku chtějí ve funkci předsedy eliminovat a začínají hledat někoho, kdo by je dokázal vrátit mezi voličsky zajímavé strany.

V již rozpadlém PIRSTANu to je ještě dramatičtější. Pirátům hned po volbách došlo, jak s nimi bylo vydrbáno. Přestože papírově byli vcelku silní, nakonec se do vlády dostali jen díky jistému dodržení dohod ze strany STANu. Dva ministři na minimum poslanců je spíše ukázkou dobrodějství Rakušana jinak schopného potopit kohokoliv, po jehož zádech vyšplhal nahoru. Vedení Pirátské strany až na pro ně charismatického dredaře Bartoše skončilo a v roli místopředsedů se o moc přihlásila tamní ženská lobby. Pokud jste někdy sledovali výroky a chování stávajících místopředsedkyň, je evidentní, že k vzestupu ve straně stačí tupost, progresivita a zvýšená diverzivita. Člověk by přitom řekl, že Piráti spoléhají spíše na potřebu vizuální odlišnosti od okolí, hackování státních institucí, než na genderově nevyvážené prostředí vedení strany. On totiž ani Bartoš nepůsobí jako pořádný chlap. Možná jím ale je, kdo ví. Mimo dredů a minulosti s účastí na demonstracích Antify schovaný za šátkem přes tvář se zase až tak moc neprojevuje. Nedejme se mýlit, v zákulisí maká na kontrole nás všech a na digitalizaci, která vyvolává spíše děs v očích těch, kteří ji uvádí do provozu. A samozřejmě i budoucích obětí, tedy občanů ČR. Výjimkou jsou nadšenci schopní si dát do mobilu i rozpis svých sexuálních aktivit, to aby dohlížející věděli, jak na tom jsou.

Předseda STANu Rakušan už s odpuštěním podělal, co šlo. Od cenzury občanů, jejich zavírání, přes pytel s ruským prezidentem Putinem, nezvládnutou nebo snad připravenou střelbu na škole v Praze, její spojení s klánovickým vražděním, nezapomeňme na více dopisů na rozloučenou napsaných údajně rukou mnohonásobného vraha, dalo by se toho najít mnoho. Byl tedy čas zaměstnat marketéry, což je hitem posledních let. Jestliže Prchal kdysi pomohl Bsbišovi vzhůru, Fialu poslali jeho kolegové pro Nutelu, pak Rakušan začal svou rehabilitaci ze sportovní šatny a pokračuje v turné po některých krajích. S ozbrojenou stráží včetně ostřelovačů se statečně pustil mezi plebs a začal obhajovat sám sebe i svou stranu. Už jen to, že jsou pro úspěch politiků důležitější reklamní agenti než výsledky hovořící o kvalitě vládnoucí garnitury, je smutné. Že musí mít Rakušan skrytou ochranku ve své blízkosti a venku antony plné policistů, když si jde podiskutovat s lidmi na veřejnost, je důkazem jeho ,,oblíbenosti“.

Současná situace na naší politické scéně je výbušnější než kdy jindy. Pětikoalici teče do bot a dělá vše pro naplnění zadání, plánů a vyjádření poslušnosti těm, kteří jí pomohli k moci. Svou vděčnost splácí médiím, která ji drží nad hladinou. Fiala & spol. svou poslušností USA a Bruselu musí vyluzovat úsměv u všech, kteří mají jen o špetku více charakteru než vládní banda. Její oblíbenost klesá, Fiala je nejméně vážený premiér světa jak u nás, tak i v cizině. A na Hradu sedí generál, který už z těch svých proměn a převlékání kabátů musí být unavený. Přidejme tragické ekonomické výsledky a skutečnou přípravu na liberály vyvolanou válku a přiznejme si, že to není dobré. Vůbec to není dobré. A budeme-li v klidu, lepší to ani nebude.

**

Jindřich Kulhavý, iNadhled

4.1 16 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
10 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Jana
Jana
před 1 měsícem

Dnes dobyla Kolářova rodina Hrad. Vohralíková odstraněna, na její místo: ředitel Aspen institutu. Američan Kolář získá konečně vytouženou prověrku a bude mít zcela pod kontrolou znuděného a povinnostmi otráveného generála, který už teď prohlašuje, že nebude příště kandidovat. Bodejť, číst donekonečna cizí projevy, jež mu nic neříkají, a otravovat se s nějakými podpisy zákonů, které… Číst vice »

Lubez
Lubez
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  Jana

Mne fascinuje u jednotlivých zde přispívajících, jak jsou oni sami ohební.
Jednou tak a potom je to naopak. Asi zbytek bandy z roku 68.
Jinak si to nedokážu vysvětlit.
Žádné aktuálně progresivní postoje.
Pouze souhlasné nebo anebo možné.
Že dědci.
Taky jsem dědek.
Jdu raději vedle na pivo.

Anonym
Anonym
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  Lubez

Nemyslím, že by byla Jana dědek.

A celkově vašemu příspěvku nerozumím. Nerozumím termínu: “aktuálně progresivní postoje”.

Asi je dobře, že jdete na pivo.

Lubez
Lubez
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  Anonym

Asi nevnímáte co jsem napsal.

cablik
cablik
před 1 měsícem

Pokud to dotáhnou do konce tak už volbami nepůjde nic změnit v klidu určitě nebudeme Nechci žít v NWO je třeba se spojit a vyhrát volby než bude opravdu pozdě.

skeptik
skeptik
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  cablik

Nás může spasit jen převrat v Německu nebo Francii. Od “uvědomělých” “zodpovědných” voličů pětikatastrofy a od fanatických rusofobů nemůžeme čekat, že by protestovali proti této vládě.
A dohromady je jich poměrně hodně.

Karel2002
Karel2002
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  skeptik

Spíš volební převrat v USA, než v Německu nebo ve Francii. Ale ani ten není reálný.

cablik
cablik
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  skeptik

Jo a Němci toho mají opravdu dost dokonce se mluví o Německém exitu z EU už aby to bylo. Trump to v USA válcuje takže vše je na dobré cestě.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 měsícem

Tonoucí se stébla chytá. Je třeba ukázat, komu že to vládnou. Hospodské lúze, která jen řve a nadává. Tak budou prezentování v tisku diskutující s Rakušanem. Bude jim dobrý každý hlas kanadského dřevorubce s českými kořeny. Člověk žijící s kandidáty jednotlivých stran v jednom státě nepoznal, jaké to šmejdy volil. Jak to pozná ten kanadský dřevorubec,… Číst vice »

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Logicky by se na nějaký volby v Čechách mohlo vykváknout tak 90% rádoby potencionálních voličů. Jenže – jakmile jsou nějak vytypováni a ví se o nich v ČR, dá se leccos zařídit, zorganizovat, upravit. Na to jsou naši vládci a jejich přisluhovači kadeti.