Vyřadí Čupr z Rohlíku i německé zemědělce?

Majitel rozvážkového obchodu Rohlík.cz Tomáš Čupr oznámil bojkot zemědělských výrobků společnosti Rabbit Zdeňka Jandejska, protože organizoval protest zemědělců 19. 2. 2024 v Praze.

Zdeněk Koudelka
Zdeněk Koudelka

Čuprovi jde prý o principy a je proti formě protestů. Jsem zvědav, jak se Čupr zachová v případě polských zemědělců, kteří blokují hranice s Ukrajinou a vyhazují náklady ukrajinského obilí, německých zemědělců, kteří s traktory protestují v hlavním městě Berlíně i jinde. Vyřadí jejich výrobky i výrobky francouzských, belgických, holandských a španělských zemědělců, kteří také protestují, z nabídky Rohlíku?

Chce-li skutečně Čupr být principiální, zachová se stejně jako k Rabbitu i k protestujícím zemědělcům ze zahraničí. Pokud takto jedná jen vůči domácímu zemědělci, protože by si v Německu, Belgii ani v Polsku takové jednání k tamním zemědělcům nedovolil, hodnotím to jako zbabělé. Na Jandejska dělá ramena, ale na Němce si netroufne. Ti by jej hnali. Bude Čupr principiální nebo zbabělý?

Už si neobjednám nic od společnosti Rohlík.cz, který vystupuje proti svobodě demonstrovat proti Fialově vládě a rozhodl se bojkotovat zemědělce za organizaci protivládního protestu. Bojkot za bojkot. A co vy?

3.9 14 hlasy
Hodnocení článku
6 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
kutnohorsky
kutnohorsky
před 4 měsíci

Ještě honem rychle k panu Čuprovi. Pan podnikatel by měl mít na paměti Baťovo heslo Náš zákazník, náš pán. A pana Čupra by měl být pán s jinými politickými názory, než má on….

kutnohorsky
kutnohorsky
před 4 měsíci

Pane Koudelko, vsadím se, že jste si od společnosti Rohlík nikdy nic nevzal. Já taky ne. Mohl bych se chlubit, že jsem Čupra dávno prohlédl a už dávno před tím jsem ho bojkotoval…

Jura deMonteBoo
Jura deMonteBoo
před 4 měsíci

Rohlík nebojkotuju. Prostě u něj nenakupuju už moře let.

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 5 měsíci

“Pan” Rohlik je takova tetka z filmu Mravnost nade vse….Smutne na tom je,ze je mu 31…Ten tedy dopadl

cablik
cablik
před 5 měsíci

SLOVENSKO: NEZISKOVKY KŇUČÍ, NEBOŤ UŽ NEMOHOU VYSÁVAT STÁT
https://pravyprostor.net/slovensko-neziskovky-knuci-nebot-uz-nemohou-vysavat-stat/

cablik
cablik
před 5 měsíci

Tak správně tahle strategie funguje v USA si dal pivovar jako reklamu tranďáka a lidé je ignorovali to pivo nikdo nekupoval skoro zkrachovali. Tenhle Aspen Institut potřebuje to samé.