Chcete lepší důkaz toho, jak multikulturalismus nefunguje?

Jana Marková
Jana Marková
Musím se osobně přiznat, že ačkoliv všichni víme, jak dopadají ty vztahy a la jsem ministr, mám krásnou dvacítku asistentku, která mě miluje i na prahu šedesátky, aha už nejsem ministr a už nemám milující asistenku, tak případ Michala Kocába je ještě o něco „zajímavější“.

Nejde tady ani tak o to, že to bylo očekávané z výše zmíněných důvodů, ale o to, jak se k tomu Michal Kocáb postavil a čeho, že se to vlastně bojí. Největší sluníčkový multikulturální morální maják se totiž bojí toho, že by mu jeho bývalá Lejla udělala z jeho syna muslima. A on je přece evangelík! To by tak hrálo, že?

„Chtěli se odstěhovat s novým manželem (mladšího data narození a snědšího designu), někam do islámského světa. Ne že bych proti nim něco měl, jsem v tomto až protivně liberální. Ale přece jen mít svého syna najednou v úplně jiné islámské kultuře, protože její manžel je Turek, tak jsem si říkal, že to ne.“ Ano, jste protivně liberální Michale. Ale pouze, když se to netýká vás. Ostatním byste kázal, ale sám okamžitě zakazujete, vztekáte se a najednou se bojíte toho, že vaše bývalka dala přednost Turkovi a islámu. Krev není voda Michale, že?

To už to není tak úžasné, jako když nám tu staví po Evropě mešity, vynucují si právo šaríja, dělají no-go zóny a pohradjí všemi křesťany, kteří jim nabídli z nepochopitelných důvodů prst, aby si oni utrhli postupně celou ruku a nakonec i hlavu, co? Tak jste to chtěl radostně i u nás, to byste hájil multikulti do posledního dechu. I za cenu svých. Tímto myslím Čechy. Ale najednou je všechno jinak. Najednou vám někdo chce udělat to, co vy jste plánoval pro ty okolo. Uvěřil jste, a teď máte, chce se říct, co si zasloužíte. To ale nechci soudit.

Ale přesně proto nesnáším tenhle druh pokrytectví, kdy by všichni tihle papaláši nás posílali do přůšvihu, nás nechali platit jejich pitomosti, nás nejraději poslali do války, nám sem navezli půl Afriky, ale sami by si zůstali se svými dětmi za vysokou zdí svých úřadů a sídel. Ideálně s mohutnou ochrankou, jak to předvádí Vítek Bezcenzury Rakušan. Pěkne s tajnými a speciály za zády.

Namyšlení ubožáci s pocitem, že jste lepší. Nic jiného. A Vám Michale díky, jak moc jste to nyní nám všem osobně předvedl.

**

Jana Marková, zdroj

*

Vážení čtenáři, texty, které přejímáme a překládáme z jiných zdrojů, sice nemusí vždy odpovídat názoru redakce, ale uveřejňujeme je proto, aby vyvažovaly jednostrannou ulhanost a překrucování českých médií a ukázaly jiné pohledy na společenské problémy. Věříme, že naši čtenáři to chápou a proto náš web v hojném počtu navštěvují.

Děkujeme i za podporu finančními dary na konto FIO banky: 2300 736 297 / 2010

*

4.1 14 hlasy
Hodnocení článku
11 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
mikkesh
mikkesh
před 4 měsíci

Pavlínko, nešťastný Michael shora, je zase končící kašpar. Bude vám to slušet.

laskra
laskra
před 4 měsíci

Největší zakrutichu jako je Kocáb nelze potkat.

cablik
cablik
před 4 měsíci

Též bych to nechtěl aby se můj syn stal slimákem řádné multi kulti nikde nefunguje dobře to popsal Čech co žije 40 let v USA. Tenhle nýmand jen papouškoval tu liberální propagandu až sám narazil.

standa
standa
před 4 měsíci

Jedinou zemí na světě kde multikulturalismus fungoval, funguje a bude fungovat dále – je RUSKO! Za celou dobu existence Ruska nedošlo ke zmizení žádné etnické skupiny !

Jura deMonteBoo
Jura deMonteBoo
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  standa

Je to přesně tak. I t.zv. “násilné přesídlení” krymských Tatarů za Stalina, bylo motivováno tím, že se Sovětská moc bála reakce navrátivších se vojáků z Velké Vlastenecké, kteří by zjistili že jejich příbuzní byli povražděni Němci, na udání nějakého Tatara. Někteří Tatarové totiž vítali Němce jako “osvoboditele” a pak s nimi spolupracovali a jen tito… Číst vice »

mikkesh
mikkesh
před 4 měsíci

Ale no tak, no tak Míšo, co ti to provedli? Neber si to tak. No Bóže. Tvůj kluk holt bude muslim. Šojdrová sem zase přiveze 15 třicetiletých dětí a můžeš si nějakého klacka vybrat a vychovat z něj řádného křesťana. K tomu do kvartýru bych ti za odměnu přidal dva cikány a jednoho inženýra z rovníkové… Číst vice »

kutnohorsky
kutnohorsky
před 4 měsíci

Kocáb, krycim jménem Muk a kolega Pávek jsou důkazem toho, že nám ještě dnes otravují život estébáci. Žilková prohlásila, že muslimáci nohou české ženy sexuálně obohatit. Jí ano, neb mají sexuální zkušenosti s kozama, ovcema…. A oni naše i  evropské ženy opravdu obohacují ale jaksi zapomínají na jejich souhlas. Ještě, že jsou před… Číst vice »

orinoko
orinoko
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Kocáb o sobě. Tehdy snad ani nemohl tušit, jak si sám naběhne na vidle. Když měl v jisté době Pražský výběr problémy, tak Kocabka couvla a zbylým sdělila: A teď každý už musí sám.

https://youtu.be/oyfgI–w9Hs?si=EF1IEPzGHXadkLex

standa
standa
před 4 měsíci

Západní styl multikulturalismu nefungoval nikdy a nikdy nebude fungovat !

vachav
vachav
před 4 měsíci

S tím ušišlaným ubožákem je zbytečné ztrácet čas.

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 4 měsíci

Nikdy nic nedomysli