Evropské mocnosti si navzájem vrážejí nůž do zad kvůli porážce v proxy válce na Ukrajině

Selhání v roli vazalů amerického impéria a hrozící katastrofa v podobě porážky zástupné války NATO na Ukrajině těžce doléhá. Evropa je prolezlá zradou ve stylu odvěkého imperiálního soupeření. Je to žalostné sledovat, ale velmi poučné o tom, kdo jsou skuteční padouši tohoto díla.

Avatar
Finian Cunnigham
Neúspěch toho, že jsme opovrženíhodnými vazaly amerického impéria, a hrozící katastrofa porážky zástupné války NATO na Ukrajině těžce doléhá.Každá z evropských mocností tlačí tu druhou nad propast, aby si zachránila vlastní politickou kůži.Francouzský Emmanuel Macron se ukázal jako malý král krysa. Dal se do řeči o vyslání jednotek NATO na Ukrajinu, aby zachránil zástupnou válku proti Rusku. Macron si vykračuje jako krysa v holínkách příliš velkých na jeho nohy a vyzývá ostatní evropské lídry, aby nebyli zbabělí.

Bývalý Rothschildův bankéř Macron pak otočí a zruší další cestu do ukrajinského hlavního města Kyjeva. Možná francouzského vůdce vyděsil ruský letecký útok na Oděsu minulý týden, kdy řecký premiér objížděl město spolu s ukrajinským loutkovým prezidentem Zelenským.

Macron minulý pátek vyslal svého ministra zahraničí Stéphana Séjourneho do Litvy, aby se vzteklými rusofobními pobaltskými státy projednal myšlenku vyslání jednotek NATO na Ukrajinu. Vzhledem k historii pobaltských států, které pomáhaly Třetí říši při invazi do Sovětského svazu v rámci operace Barbarossa v roce 1941, můžeme s jistotou tvrdit, že tytéž státy jsou otevřenými dveřmi pro takové Francií inspirované šílenství.

S klasickou elitní zbabělostí však Macron zjevně nechce být poblíž frontové linie, až se akce rozhoří. Raději se uvelebí v pohodlném křesle v Elysejském paláci a bude odtud štěkat rozkazy pro rozzuřené pudlíky.

Mezitím ta druhá bašta evropské zdvořilosti (tedy proradného podvodu), staří dobří Britové, přemlouvají Německo, aby poslalo na Ukrajinu rakety dlouhého doletu, které by zasáhly hluboko v Rusku.

Německý kancléř Olaf Scholz se brání dodávkám řízených střel Taurus ukrajinskému režimu. Zbraň německé výroby má dolet 500 kilometrů. Vzhledem k rozvášněným neonacistům v Kyjevě (v čele s židovskou loutkou Zelenským) je jisté, že rakety Taurus budou vypáleny na Moskvu, aby zabíjely „Untermenschen Rusy“.

Proto se Scholz obává. Jeho vrchní velitelé Luftwaffe již byli přistiženi při plánování, jak by „supernástroje“ Taurus byly použity k zasažení hlubokých ruských cílů.

Do hry vstupují vždy zdvořilí Britové, kteří Němcům podávají pomocnou ruku. Britský ministr zahraničí „lord“ David Cameron minulý týden navštívil Berlín a naléhal na Němce, aby raketu Taurus dodali Ukrajině.

Cameron prohlásil, že Londýn je připraven pomoci Německu „vyřešit problém“ s jeho neochotou poskytnout zbraň dlouhého doletu.

Britský vrcholný diplomat nabídl výměnnou dohodu, podle níž by Londýn nakoupil od Německa rakety Taurus a zároveň by dodal Ukrajině více svých řízených střel Storm Shadow. Tímto způsobem by podle Camerona nebyl Berlín zapleten do útoku na Rusko.

Německá ministryně zahraničí Annalena Baerbocková se smíchem prohlásila, že britskou nabídku považuje za schůdnou.

Její nominální šéf, kancléř Scholz, se oficiálně k myšlence vyslání raket Taurus staví nadále odmítavě.

Německo by udělalo dobře, kdyby k jakémukoli britskému návrhu přistupovalo s hlubokým podezřením. Koneckonců to byli Britové, kdo Německo zatáhl do dvou světových válek. První z nich měla za cíl zničit imperiálního rivala, zatímco druhá byla zosnována s cílem rozpoutat Hitlerovu válečnou mašinérii proti Sovětskému svazu.

Chladná fakta říkají, že Spojené státy a jejich evropští vazalové z NATO se pustili do zástupné války proti Rusku a jako bojiště použili Ukrajinu. Tato válka se připravovala nejméně deset let od CIA sponzorovaného převratu v Kyjevě v roce 2014, který vynesl k moci současný neonacistický režim.

Dvouletá zástupná válka se ukázala být pro americké impérium a jeho evropské satelity kolosálním neúspěchem. Kyjevský režim se hroutí před drtivou převahou ruské palebné síly. Plýtvání ukrajinskou armádou – až 500 000 mužů – stejně jako finanční a vojenskou pomocí ve výši až 200 miliard dolarů, kterou v konečném důsledku zaplatili západní daňoví poplatníci, se odrazí s obrovskými politickými důsledky pro válkychtivé západní elity.

Každá z těchto imperialistických zločineckých mocností si chce zachránit krk, protože smyčka hněvu veřejnosti se nevyhnutelně utahuje.

Francouzský kohout Macron by bezpochyby rád zablátil bojiště vojsky NATO – přičemž by se samozřejmě vyhnul tomu, aby mu bláto stříkalo na jeho lahůdkové botičky.

Američané si začínají uvědomovat, že nemohou vyhrát, a tak konečně utínají příděl peněz a nechávají Evropany na holičkách, aby se vypořádali s průšvihem kontinentálních rozměrů. Joe Biden si už ani nepamatuje, jestli to byla Ukrajina, nebo Irák, kde udělal osudovou chybu.

Británie, která je vždy arci machiavelistickou larvou, by ráda vrhla Německo do první linie proti Rusku. Není pochyb o tom, že by londýnská City mohla získat tolik potřebný kapitalistický byznys z válečných rekonstrukčních zakázek.

Zprostředkovaná válka na Ukrajině skončila a západní krysy opouštějí loď.

Západní veřejnost musí každého z nich pohnat k odpovědnosti a nenechat je, aby rozdmýchali větší válku s Ruskem jako způsob, jak odvrátit pozornost od své viny.

**

Finian Cunnigham, European Powers Stab Each Other in the Back Over Ukraine Proxy War Defeat vyšel 13.3.2024 na strategic-culture.su. Překlad ZDE

4.4 9 hlasy
Hodnocení článku
11 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 3 měsíci

Byt Nemci,tak tak blba nebudu.. “Spojenci” je uz pripravili o levny zdroj energii a dalsi veci a ze by to pak chteli necim nahradit?Jo,leda kdyz se na tom sami poradne ” zahoji”

vaclav
vaclav
před 3 měsíci

EU stojí za hovno a nevráží si nic . jen chcipá a to je dobře

keporkak
keporkak
před 3 měsíci

Víš jaký je rozdíl mezi kurvou a prostitutkou? Prostitutka je povolání, kurva je charakter. Ty jsi co? Vzhledem k nebezpečné stránce, na niž odkazuješ, jsi zřejmě kurva chlap. 🙂

Karel2002
Karel2002
před 3 měsíci

Pavlo, Brusel v nejbližší době vydá směrnici, která zakáže veškerou erotiku. A je to tak správné. Vrátíme se do 15. století.

vaclav
vaclav
před 3 měsíci
Odpověď uživateli  Karel2002

No asi kandiduješ na post té Lejno huvno

Karel2002
Karel2002
před 3 měsíci

Tak kdo všechno dodá své armády Zelenskemu, aby porazil Rusko a připojil zpět ke svému území Donbas, Luhaňsko a Krym? Prý francouzská armáda (Le Penová, přítelkyně Putina, k tomu mlčí???), litevská armáda, lotyšská armáda (Litva a Lotyšsko za 2. světové války vítalo Hitlera jako osvoboditele a poté vyvraždilo snad nejvíce Židů), holandská armáda (kvůli Putinem sestřelenému… Číst vice »

cablik
cablik
před 3 měsíci

Západ prohrál dřív než Ukrajina. Přikázal: Budiž sankce. Ale světu to bylo jedno
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zapad-prohral-driv-nez-Ukrajina-Prikazal-Budiz-sankce-Ale-svetu-to-bylo-jedno-7523

Karel2002
Karel2002
před 3 měsíci
Odpověď uživateli  cablik

Stát, který chce soutěžit s USA, musí být soběstačný a nesmí být životně závislý na zahraničním obchodu.

vaclav
vaclav
před 3 měsíci
Odpověď uživateli  Karel2002

Karle , ty jsi Genius jen tak dál

cablik
cablik
před 3 měsíci
Odpověď uživateli  Karel2002

Ono to tak je že Rusové i Čína jsou velké soběstačné země které mají zdroje i lepší zbraně.

orinoko
orinoko
před 3 měsíci

S těma kudlama bych to až tak neviděl. Zatím si jenom navzájem močí moHUTNE na svoje hlinaky a piskaji si u toho jak podplaceny sudí u Ivanka.