Jen o mně jednejte!

Kdyby bylo na lidovcích a všech dalších členech škodné zvané Fialova Pětikoalice, už bychom dávno vězeli až po krk v totalitě.

Daniel Sterzik-Vidlák
Daniel Sterzik-Vidlák
Tak jsem se včera dozvěděl, že se Vidlák dostal na jednání zastupitelstva Českého Krumlova. Zastupitel Josef Hermann tam děkoval městkým orgánům, že zakázaly v městský prostorech konání besedy s občany, protože samozřejmě „nic nemá proti eurposlankyni Konečné, ale nechápe, jak se mohla spojit s někým takovým, jako je vrchní dezinformátor Vidlák.“ A tak bylo v zájmu veřejnosti, aby dostala cenzurované informace… respektive, aby nedostala žádné, protože, kdo jednou Vidláka slyší, ten okamžitě podlehne jeho kouzlu a přejde na temnou stranu síly.

Myslím, že nikoho nepřekvapí, že Josef Hermann je zastupitelem za KDU-ČSL. Kdo se chcete na jeho zastupitelský výkon podívat, video najdete na mém fejsbůku.

Takhle to mají, naši liberální zastupitelé… Oni rozhodují, co je správné a co je špatné. Oni rozhodují, koho lidé smějí slyšet a koho slyšet nesmějí. Oni rozhodují o tom, co je pravda a co není. Jsou sice jeden z mančaftů na politickém hřišti, ale zároveň chtějí být i rozhodčí. Občané mají právo na korigované informace, takhle to řekl sám Blyštivý Péťa.

Jak jsem to Hermannovo vystoupení slyšel, rozhostil se v mé duši hluboký mír. Oni se nás bojí tak moc, že se každou noc podívají pod postel, jestli tam není nějaký dezolát. Pořád vyzývají k boji proti dezinformacím, ale jde jim to evidentně hůř a hůř, když si musejí pomáhat cenzurou a projednáváním na zastupitelstvu. Vsadím se, že tento bod jednání jim trval nejdéle.

Přitom jediná správná liberální reakce na Vidláka by měla být, že vůbec nevědí, o koho jde a nemohou znát každou obskurní figurku, která káže svá moudra. Místo toho snad na mě mají Lid(l)ovci manuál. A nebudou sami. Takový Faltýnek také hned po odborářské demonstraci věděl, kdo jsem a že je zapotřebí se proti mě co nejhlasitěji vymezit.

Jak vidno, náckovské praktiky jsou některým lidem vlastní. Vůbec jim nevadí cenzura, stačí, když se týká někoho jiného. Nevadí jim zneužívání moci, hlavně když se neobrátí proti nim. Kolik bylo vážených nacistů i komunistů, kteří ještě pod šibenicí věřili ve svou ideologii a to, že je jejich kolegové odsoudili k smrti, to byla jen nějaká chyba.

Je to vidět i v dnešní politice. Kolik politiků máme, kteří protestují, že jsou na ukrajinském seznamu ruských bakterií, protestují proti tomu, ale jen proto, že je to přece chyba. Je správné odhalovat ruské bakterie, jen já mezi ně nepatřím. Je správné odhalovat dezinformátory a potírat je, ale v mém případě jste, páni novináři, udělali chybu. Já nejsem dezinformátor. To všechno Vidlák! Já jsem jen klopýtl na správné cestě.

Dodnes jsem v tomto ohledu nepochopil pozici Andreje Babiše, který se od svého prvního zvolení snaží zbavit nařčení, že je proputinovský. Dodnes si myslí, že je to jen nějaká chyba a snaží se dokázat, že je jiný. Ale nikdy nevystoupil proti těmto praktikám, které jedné straně dávají do rukou soudcovskou píšťalku. A tak se stará, aby se nesešel s nikým kontroverzním, dokazuje svou prozápadní loajalitu a doufá, že se něco změní a oni ho snad přijmou za svého. Ne, fakt se to nestane.

Nikdy na toto nehodlám naskočit. Jestli o mně Josef Hermann říká, že jsem vrchní dezinformátor, tak já se k tomu drze přiznávám. Opravdu nehodlám hrát tuhle vaši černoprdelnickou hru, ve které si rozhodujete o pravdě, vině a vlastně i o trestu. Napište si mě do manuálů a všude to rozešlete. Děláte mi reklamu stejně jako Husovi na cestě do Kostnice. Tam také den předem projížděli vesnicemi a všechny varovali, že druhý den pojede kolem sám ďábel. Dosáhli samozřejmě pravého opaku. Já jsem ovšem z Husova příkladu poučen a nehodlám se obhajovat před žádným koncilem, obzvlášť ne tím, který představujete vy.

Takže o mě mluvte i na dalších zastupitelstvech, dávejte si moje jméno do zápisu, rozhodujte o tom, že musíte vaše ovečky bránit před mými slovy… a hlavně o mě hodně a všude mluvte. Děste mnou svoje děti, kažte o mě jako o Emanuelu Goldsteinovi, dělejte proti mně svoje desetiminutovky nenávisti, zavádějte si ideopolicii ve spolupráci s Rakušanem, buďte ostražití a bdělí. Už vám bydlím v hlavách.

Dobře víte, že jste v koncích. Podělali jste, na co jste sáhli. Doma i v zahraničí. Nedokázali jste ani pozvednout hospodářství ani vyhrát válku. Lidé vás nemají rádi. Rozjebali jste vztahy s bratry Slováky, dovedli jste nás na práh jaderného konfliktu, odvrhli jste sociální smír, selský rozum jste nahradili evropskými hodnotami a všechno, v co jste nás nutili věřit, to se všude kolem nás rozpadá přímo před očima. Nekompetentnost maskujete žvaněním a kdysi perfektní propaganda jaksi přestává fungovat.

Fakt se nehodlám snažit, k vám patřit. Nechci to. Nechci EU, kterou představujete vy. Nechci Západ, který nám vnucujete. Nepřijímám vámi nastolená dilemata, že buď EU nebo Rusko. Jsem jaký jsem a je mi úplně jedno, co si tom myslíte vy. Už z vás nejde strach, už z vás jen stříká tupost a omezenost. Už nejste silní, už se jen hemžíte a nevidíte žádné východisko. Koneckonců, rozdělování zemědělců na hodné a zlé vám vydrželo pouhých čtrnáct dní.

Jestli to takhle půjde dál, brzy Vidláka zařadí jako bod k jednání i poslanecká sněmovna. Neslyšel jsi o mě naposled, Hermanne!

**

Daniel Sterzik – Vidlák, Litterate, na snímku zastupitelstvo Českého Krumlova, hovoří Josef Hermann (ten bosohlavý uprostřed)

4.3 12 hlasy
Hodnocení článku
7 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 4 měsíci

Už teď se z těch různých Hermanů, stávají kůly v plotě. Pokračujme dále, ať nezůstanou ani ty kůly !

kutnohorsky
kutnohorsky
před 4 měsíci

No když porovnám inteligenci a morální profil paní Konečné s těmi, co mají bezchybný kádrový profil, Němcovou, Černochovou, Pekarovou, Nerudovou…tak nevím. Paní Konečná má bezpochyby svoje chyby ale na tyhle nány nemá…Lidovci se bojí komunistů? Se svými preferencemi mají proč. Stále je tíží jejich vlezdoprdelství do říti komunistů před hadrákemem. …

Jarda
Jarda
před 4 měsíci

Lidovci byli vždy kolaboranti z cizí mocí a tak jako církev se báli pravdy a reality.Pokud by mohli tak by názorové protivníky upalovali jako katoličtí mafiáni v minulosti.Proto těmto lidovcům nedejme šanci a nevolme je ve volbách.

cablik
cablik
před 4 měsíci

Jo to je stokrát horší než za komunistů pan Vidlák dělá dobrou práci a slouhové slouhů brzy doslouží. Nemohou zlikvidovat 80% národa co s nimi nesouhlasí.

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 4 měsíci

Je lepsi patrit mezi ” dezinformatory” nez mezi hujery,pokrytce a hysteriky. Jeste podle jejich komentaru soudim,ze maji nejspis i zastydlou pubertu

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  palasovar@gmail.com

Jak muze takove povchni hlody ze sebe vypotit dospely clovek?Jeste bych to pochopila u hormonalne nevyrovnaneho pubertaka, potrebuje si nejak nahnat sebeduveru,ale u dospeleho to spis vypada na nizsi IQ