Nechte je být

Mezi základní nástroje demokracie patří svobodné a nezmanipulované volby. Liberálům u nás to však asi nedochází a mají potřebu se neustále nějak vyjadřovat k tomu, co se děje v zahraničí, a to místo toho, aby se soustředili na tristní ekonomickou a morální bídu u nás.

Jindřich Kulhavý
Jindřich Kulhavý

Ač se to Fialovi, Babišovi, Pavlovi a ostatním liberálům a unijním řiťolezcům nelíbí, v Rusku vyhrál prezidentské volby o 10 parníků jimi nenáviděný Putin.  Vede Rusko už dlouho ke stabilitě, soběstačnosti, ekonomickému růstu a získal respekt ve většině států na planetě. Jako spojence si ho přeje mít Afrika, většina Asie, Jižní Amerika. Odsuzují ho státy sloučené v NATO a EU vydávající stále nové seznamy sankcí, kterými však poškozují sami sebe. Při případném sebeubližování končí běžně jedinci na psychiatrii, u státních doktrín jde však o oslavovaný liberalismus.

Chybou Vladimíra Putina v očích štváčů proti němu je na oko napadení Ukrajiny, ve skutečnosti neochota nechat rozparcelovat Ruskou federaci a její bohatství předat západním vůdcům, bankéřům a korporacím.  Dlouhodobá snaha Američanů, Britů, Francouzů a Němců oslabit sílu Ruska a z bohatých částí udělat své kolonie, vytěžit zdroje a ožebračit celý národ, zbavit se konkurenta ve zbroji i boji, vede svět opět na hranici světové války. Jen je třeba podotknout, že Rusové války neprohrávají.

Vměšování se do vnitřních záležitostí jiných států je dlouhodobý trend americké diplomacie. Ukrajina není ničím jiným, než snahou NATO, potažmo Američanů, přiblížit se blíže svým vlivem a zbraněmi k Moskvě. Spojené státy stály za převratem v Kyjevu. Majdan je jejich výtvorem a následná krize na Východní Ukrajině taktéž.

Mrtví civilisté i vojáci jsou jen důsledek americké rozpínavosti, které Putin vystavil stopku. A jeho idea se šíří dále, USA jsou vytlačovány z Afriky, přestávají být celosvětově oblíbené stejně, jako ztrácí význam jejich dolar. Jsou to opět Rusové a Putin, kdo stál za vznikem organizace BRICS, která odmítá americkou měnu jako své platidlo. Další důvod navíc proto, aby byl ruský prezident v nemilosti.

Naši představitelé jsou plně pod vlivem Západu. Tak moc, že ztratili jakýkoliv vztah k českým občanům a nezajímají je naše problémy. Ve všem nahrávají zahraničním korporacím drancujícím peněženky Čechů i Moraváků, jejichž ožebračení je snad cílem Pětikoalice a i přes jisté antipatie na stejné lodi plavícímu se ANO. Jsou poskokem americké i bruselské agendy stejně, jako absolutní většina našich médií. I proto je dráždí cokoliv, co se neslučuje s jejich představou o ,,správné“ demokracii. Vadí jim Orbán v Maďarsku, vítězství Fica nad Šimečkovým prounijním Progresivním Slovenskem, které vyprodukovalo i tzv. Sorosovu děvku Čaputovou, ovšem největším nepřítelem, jsou pro ně běloruský Lukašenko a ruský Putin dávající najevo neochotu podřídit se zájmům USA a jejich satelitů.

Hysterie započatá v případu Rusů po vymyšlené kauze Vrbětice Babišem přešla v úplnou nenávist u Pětikoalice. To, co předvádí Piráti (Kolaja, Lipavský a další), hraničí s urgentním příjmem do Bohnic, normální ovšem není ani chování ostatních Pětikolkářů a jim podkuřujících prolhaných médií či části umělecké liberální scény.

Kolaja dosáhnul bodu, že už není schopen nejen diskutovat v televizní debatě, na kterou byl pozván, ale dokonce na ní ani nevydržel zůstat. Neschopnost vyslechnout, natož akceptovat, jiný názor je u politika zásadní zábrana vykonávat jakoukoliv funkci v politice, protože takový člověk má velkou perspektivu stát se maximálně diktátorem. Vzhledem k názorům dalších Pirátů, například europoslankyně Gregorové, je zjevné, že tato strana by měla být zrušena, nikoliv kandidovat v jakýchkoliv volbách.

Vraťme se ještě k volbám v Rusku a k médiím. Ty dlouhé fronty před volebními místnostmi a před ambasádami, na kterých bylo možno volit v zahraničí, popisovala jako vyjádření protestu proti Putinovi. Opak byl však pravdou a tvořili se díky velkému zájmu o volby. To, že se někde objevila vdova po Navalném či se ukázalo pár provokatérů, je opět jen důkaz usilovné práce liberálních médií schopných připravit jakoukoliv scénku, která by přidala jejich tvrzením na důvěryhodnosti.

Ostatně známe to od nás, kde proukrajinská demonstrace, které se účastní 50 lidí, je prezentována jako větší než ta, na které je 50 000 protivládně naladěných občanů.

Manipulace s informacemi nekončí. Žádné médium už nevytáhne starší záběry Fialy z období mezi roky 2010 a 2014, aby je porovnalo s tím, co říká nyní. Ale jinde překopávají historii i 70 let zpět. Jsme na hranici války vyvolané chtivostí liberálů a touhou po majetku a moci jejich loutkovodičů. Fialu a skvadru kolem něj už nic jiného nezajímá. Místo starosti o Českou republiku řeší Babiše a jeho požadavek na informace, které by pomohly odstranit Lipavského z funkce ministra zahraničí a zároveň vedou válečnou rétoriku.

Naše doporučení? Nechte ostatní národy, ať si volí své prezidenty a vůdce dle svého uvážení a věnujte se tomu, čemu máte, tedy o péči o naši prosperitu. Není vám nic do toho, koho si lidé vybrali jinde.

**

Jindřich Kulhavý, iNadhled

4.5 15 hlasy
Hodnocení článku
27 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
kutnohorsky
kutnohorsky
před 2 měsíci

Podporovatelé fašistické Ukrajiny pomalu ztrácejí půdu pod nohama, čemuž nasvědčují až histerické reakce na volbu ruského prezidenta. Mnozí pro ukrajinští aktivisté se pomalu stahují do svých brlohů, očkavávajíce, jak to dopadne aby před národem neztratili fasádu, kterou bez tak už nemají. Dokonce už v provládním tisku vyšlo, že mladý Ukrajinec(!) je… Číst vice »

orinoko
orinoko
před 2 měsíci

Jsem rád, že u nás vyhrála hybridní konzumace. Není totiž kouře bez požáru. Prdelni Čížek dostal svůj vysněný hnědý banán, ale k němu zároveň dostal i beneFIT duševního krmení. To jeden přímo hoří. Někomu až u řiti horké dildo.
Prdelni kraken konzumu pod Řípem netušil, že bude muset pritom zobat z ruky i náčelníkovi Velkému Klokotakovi.

orinoko
orinoko
před 2 měsíci
Odpověď uživateli  orinoko

“Pokud Ukrajina padne, máme vyzbrojené Rusko na hranicích, říká Lipavský.”
Liposukce nezná zeměpis anebo pro něj neexistuje piCAPUTKA.
Opravdu hysterickou i historickou ironii by bylo, kdyby se Ukrajinci nakvasili, a zahájili rozsáhlý útok na pirátské doupě v dupe Řípu.
Janda by dostal svojí liposukci a ta na oplátku jeho dildo.

cablik
cablik
před 2 měsíci

DALŠÍ UNIJNÍ LEGISLATIVA CHCE “SVOBODU MÉDIÍ”. NENECHME SI JI VZÍT
https://pravyprostor.net/dalsi-unijni-legislativa-chce-svobodu-medii-nenechme-si-ji-vzit/

toto
toto
před 2 měsíci

Volby v zahraničí jsou pro naše politiky životně důležité. Co kdyby se tihle roupové omylem zavrtali do špatného zadku? Momentálně nespávají z hrůzné představy, že v USA vyhraje Trump. A k tomu Putin v Rusku, Fico na Slovensku, Orbán a spousta politiků na celém světě, kteří jim bourají pracně sestavené lži. Kam se podívají, tam vidí neúspěch… Číst vice »

standa
standa
před 2 měsíci

Dobrej článek. Putin vyhrál s  více než 87% a hned byly volby napadeny, jen proto, že nějakej matematik počítá se zmanipulovanými volbami o cca 50 procent. Ten matematik pravděpodobně absolvoval plzeňskou vysokou s matikou. Protože takhle to spočítat dovede kdejakej hňup co si data vycucá ze svého palce ! Protiputinové výzkumy upozorňovaly, že… Číst vice »

keporkak
keporkak
před 2 měsíci

Ale to, jak byly zpraseny volby u nás, tp těm “demokratům” vyhovovalo…

keporkak
keporkak
před 2 měsíci

Ti, co mají plná ústa demokracie, mají zásadu: “Demokratické je to, co se líbí mně. Nedemokratické je vše ostatní.”

cablik
cablik
před 2 měsíci

Jo tak to je není třeba nadávat koho si zvolí jinde naše situace je ale jiná v žaláři národů EU nás musí zajímat koho volí cizáci. Paní Konečná si dovolila říci že mají v Rusku demokracii tak se to totalitním liberálním nýmandům nelíbí.

standa
standa
před 2 měsíci
Odpověď uživateli  cablik

Paradoxně je v Rusku mnohem více svobody a příležitostí otevřeně diskutovat o politických otázkách než v liberální, svobodu milující Evropě —Flavio von Witzleben. Bez komentáře !

cablik
cablik
před 2 měsíci
Odpověď uživateli  standa

Četl jsem článek od Českého youtubera který byl tady cenzurován a popotahován odstěhoval se do Ruska a chválil jejich demokracii.

cablik
cablik
před 2 měsíci
Odpověď uživateli  cablik

KONEČNÁ „VYHNALA“ PIRÁTA ZE STUDIA
https://pravyprostor.net/konecna-vyhnala-pirata-ze-studia/

SunTzu
SunTzu
před 2 měsíci

S Catonem starším, ostatně soudím, že Piráti musí být zničeni, a tak důkladně jak Římská říše zlikvidovalo Kartágo.

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 2 měsíci

To je tak stale. Ti s plnyma pusama demokracie,nejvic nesnasi,aby lide rozhodovali sami…Je vseobecne znamo,ze se z ceske statni kasy plati ruzne ” opozice”..(treba v Belorusku)…Ze je to narusovani demokracie je vubec netrapi