Přijel pošťák od capo di tuti capi: Výročí NATO? Ne, spíš něco jako 15. března 39. Spojenci kyjevských nácků na Hradě oslavují svůj blízký konec? Papežovo obrácení? Babišův obrat? Kdepak! Jen nové postroje pro cestu do pekel

PETR HÁJEK sice s pochopitelnou nadějí vnímá, jak se válečnické plány protektorů a jejich místních kolaborantů hroutí, ale varuje před unáhlenými soudy, protože představení nekončí, jen po přestávce přijde další dějství – pokud mu nezabráníme

Neslýcháno, nevídáno. Tak by musel poslední události tohoto týdne hodnotit člověk, který spoléhá pouze na veřejnoprávní „informace“ České televize a rozhlasu (a spojených korporátních médií) či na výroky a činy kmotrů vládní mafie. Teď musí být naprosto zmaten. Ale i mnozí z těch, kteří si naopak ještě uchovali zdravý rozum uprostřed narůstajícího chaosu v hroutícím se západním světě mohou mít pocit, že se jim to – po kolikáté už – snad zase jen zdá:

ČT zapracovala jako obvykle na nemožném: vytvoření základů pro „kult osobnosti“ sovětského rozvědčíka a současně agenta jestřábů z NATO dosazeného na Pražský hrad. A protože ten je tudíž konečně po dvaceti letech obsazen (dokonce bez Majdanu) kolaboranty bruselsko-washingtonského protektorátu, přijíždí sem válečný zločinec, americký exprezident Bill Clinton, který za asistence „české“ ministryně zahraničí USA M. Albrightové rozpoutal v devadesátých vražedné peklo NATO v Srbsku.

Teď zamířil do Prahy, údajně aby se zúčastnil „oslav“ čtvrt století našeho uvěznění v této imperiální vojenské organizaci (křoví pro výboje USA po světě). Krásou nechtěného (?) to koreluje se stejně fatálním výročím obsazení naší země Hitlerem 15. března 1939 – před pětaosmdesáti lety. Možná Havlův kámoš i vyhlédne na dobytou Prahu ze stejného okna jako německý kancléř, jenž tím fakticky rozpoutal druhou světovou válku. Ta je v Evropě už opět na spadnutí. A pokud se o té předchozí říká, že byla nejstrašlivější v dějinách (nejen pokud jde o počet obětí), tahle by ji mnohonásobně překonala.

Na Moskvu, paní Müllerová!

Příliš nedoceňujeme, že počínaje Janem Husem všechny nejhorší evropské války začínaly a končily v Praze – včetně té dosud poslední. Také ta blížící se, která má potenciál vymazat z map a dějin umírající euro-americkou civilizaci, se železnou logikou historie směřuje k tomu, aby to opět bylo hlavní město tisíciletého českého státu, kde ji místní zbabělí a zkorumpovaní kolaboranti válkychtivých západních mocností rozpoutají. A téměř přesně podle „not“ té předchozí – jen v opačném gardu. Nic není náhoda.

A už vůbec ne to, že opět jde o to dobýt a rozparcelovat si Rusko – největší zemi světa, v níž dominují bratrští Slované. Opět se „úzce spojujeme“ s Francií, která je spojencem jen do chvíle, než nás velkolepě zradí. V roce 1938 (Mnichov, září) a v roce 1939 československá vláda podlehla německému tlaku – a fakticky se tím postavila na jeho stranu. Na emancipační touhy Slovenska odpověděla vojenským zásahem v Bratislavě – který si Hitler vzal za záminku k obsazení Čech a Moravy (Böhmen und Mähren) 15. března. Formální rozdíl proti situaci před 85 roky je jen v tom, že dnes si Berlín říká Brusel, protože v mezičase obsadil Evropu bez tanků.

Fiala (ODS), Lipavský (Piráti) a Rakušan (STAN) se zbytkem vládní mafie udělali něco obdobného, když právě teď – pár dnů před příjezdem pošťáka z Clintonova klanu – „odtrhli“ z druhé strany Slovensko od zemí Koruny české. Respektive pokusili se o to, aby dali horlivě najevo, že jsou válečným plánům Berlína (Bruselu) plně oddáni. A jako tehdy, kdy české zbrojovky okamžitě začaly dodávat Hitlerovi smrtící zbraně na východní frontu, hradní švejk-generál „sbírá“ po světě statisíce dělostřeleckých granátů (protože už jich pro Hitlerovy dědice ani dost vyrobit neumíme) – opět na východní frontu.

Něco drhne

Clintonova pražská mise má ovšem jeden specifický rozměr: dramatický předvolební boj ve Spojených státech. V roce 1939 bylo totiž Slovensko a Maďarsko spojencem Berlína – a obě země si z toho zjevně vzaly poučení. Dnes jsou naopak zcela zainteresovány na udržení míru – ano, to je to sprosté slovo, které se nesmí vyslovit, pokud se nemá jednotlivec či celý stát dostat pod drobnohled tajných služeb nové hitlerovské koalice.

Jenže v Americe to vře ještě více než na naší straně Atlantiku. Capo di tuti capi Clintonovy mafie, „krvavá Hillary“, jíž Donald Trump vyfoukl před nosem Bílý dům (takže válku s Ruskem bylo nutno o čtyři roky odložit), se stala hlavou volebního superpodvodu „Demokratů“ v roce 2020. Ale Trump je zpátky, a navzdory všem justičním zvrhlostem mu asi nic (kromě úspěšného atentátu) už nezabrání v návratu k moci – a ukončení války. A právě proto nyní senilní Biden vtáhl Maďarsko do předvolební kampaně.

V projevu O stavu unie – patřičné dementně – prohlásil, že je nutno zabránit těm, kdo brání demokracii. Chtěl říci opak, ale na to už jsou všichni zvyklí. A jako příklad uvedl právě Viktora Orbána a jeho nedávnou schůzku s Donaldem Trumpem, kde si oba notovali. A protože dementní nejsou, zanělo to jasně: Musíme uchránit suverenitu států – a nedopustit rozpoutání jaderné války s Ruskem.

Fialův úkol – o jehož podrobnostech je nyní „pošťákem“ Clintonem spolu s Pavlem 107 informován – je rovněž jasný: definitivně rozložit spolupráci V4, a tak odstranit relativně mocnou sílu ve Čtvrté říši, která by mohla zabránit Macronovým plánům (v přechodném zastoupení Berlína) na otevřený vstup zemí NATO na Ukrajinu. Jenže něco v tom gigantickém úkolu pro pražskou kavárenskou kolaborantskou vládu stále víc drhne.

Zase ten strašný Zákon

Naplánované obskurní oslavy prvního výročí obsazení Pražského hradu loutkou v rukách amerického Aspen institutu – coby předehry k příjezdu „Velkého Inkvizitora“ – narušilo hned několik neplánovaných událostí. Holt žádný (lidský) plán z definice nikdy zcela nevyjde, jen to „vyslanci tmy“ nechtějí stále vzít na vědomí.

Především se probudil šéf nejsilnější opoziční síly (ANO) Andrej Babiš. Co ho k tomu vedlo – vzhledem k jeho jinak pevnému ukotvení v německých (bruselských) strukturách, pochopíme vzápětí. Takhle se nechal slyšet:

„Nákup munice a zbraní, znovuzavedení povinné vojenské služby, odvody a teď i vyslání vojáků NATO na Ukrajinu. Nemine týden, aby někdo – prezident, premiér, ministryně obrany nebo náčelník generálního štábu – nepřiložil pod kotel. To, jak soustavně a samozřejmě mluví o válce, ve mně vyvolává neodbytný pocit, jako by nás salámovou metodou připravovali na zapojení České republiky do konfliktu na Ukrajině,“ prohlásil.

Což je šokující hned na dvakrát (možná spíše „na druhou“), když přičteme, že se tak současně postavil proti plánu („mého dobrého přítele“) francouzského prezidenta Macrona, jenž klasicky francouzsky nedávného spojence Babiše okázale „zradil“, když v Praze vyjadřoval obdiv „nákupní horečce“ Fialova rozvědčíka s IQ 107 (zhruba úroveň slepice, delfíni mají 120).

Co to je?

A rozlícený Andrej se s tím opravdu nepáral – a v podstatě shrnul to, kvůli čemu nám Rakušan, Koudelka (americký agent a šéf zdejší pobočky CIA), Fiala či bruselská Jourová (Babišem dosazená) jdou po krku:

„Jen považte, co všechno jsme si od nich zatím vyslechli. Premiér Petr Fiala nedlouho po začátku ruské agrese mluvil o tom, že i my jsme ve válce, a také hovořil o zavedení válečné daně. Ministryně obrany Jana Černochová prohlásila, že Ukrajina není jediný cíl Ruska a že se musíme připravit na dlouhotrvající obrannou válku. Prezident Petr Pavel má za to, že trvalý mír je iluze, nedávno kývl na administrativní odvody a před pár dny po setkání s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem podpořil debatu o vyslání vojáků NATO na Ukrajinu (zatím) za účelem výcviku tamních vojáků. Přeborníkem na strašení lidí je pak především náčelník generálního štábu české armády Karel Řehka, který si svoji práci vojáka plete s rolí politika.“

Na to mu okamžitě dnes již „klasickou“ mantrou o sluhovi Kremlu odpověděl místní capo di tuti capi (nejen mafie ve Stanu) Vít Rakušan:

„Přestaňte prosím nahrávat Putinově propagandě a zrazovat zájmy vlastní země a jejích spojenců. Mluvíte o našem sebezáchovném odporu vůči agresivnímu Rusku jako o “překročení červené linie”. Tu svými populisticky nesplnitelnými sliby o jednoduchém zajištění míru pro všechny překonáváte vy sám. A dostáváte se tak do oblasti, kterou obvykle okupují kolaboranti. Před rokem jste se naštěstí nestal hlavou českého státu. Tak laskavě nebuďte ani jeho Achillovou patou.“

I ty, čerte?

Už by se zdálo, že je to odehráno, plán se zčásti vrací do svého připraveného koryta – můžeme vyrazit na Hrad, abychom pod pláštíkem „oslav“ vstupu do NATO (bez referenda) převzali detailní pokyny washingtonského „hlubokého státu“ (Deep State) k naší další slavné účasti na americké demokracii, jež se projeví zatažením ČR coby hezkého terče odvetného úderu Ruska po našem vstupu na ukrajinskou frontu. A – tu máš, čerte, kropáč:

Papež František, zednářský výlupek globalismu dosazený na stolec svatého Petra, aby definitivně dorazil katolickou církev zevnitř (milovaný proto korporátními médii), obrátil náhle o sto osmdesát stupňů. Prohlásil, že kyjevský režim – „nosič“ války Západu proti Rusku na Ukrajině – už prý prohrál. A že prý čím dříve to vzdá a přijme ruské podmínky mírového uspořádání, tím lépe. Nelze než se zájmem čekat, co k tomu řekne jeho zdejší fámulus, kněz-nekněz Tomáš Halík. Bude to jistě stejně zábavné jako jeho případné šokované mlčení.

Co ovšem teď udělá třeba rovněž „nominální katolík“ Fiala, který Bergogliovi před časem tak oddaně spěchal do Vatikánu „předat zdravici a dary“ – a vyjádřit mu obdiv a poslušnost? Ostatně – právě ta poslušnost papeži, kterého mají mnozí Kristu věrní katolíci za vtělení satanovo na místě nejsvětějším, bude teď pro něj (stejně jako pro „americkou Čaputku“ ještě pár týdnů na bratislavském hradě) kámen úrazu. Nebo spíše byla by – kdyby jedno i druhé nebylo pro druhořadého brněnského „politologa“ v roli nejhoršího premiéra na světě – jen póza a faleš.

Zdi se bortí

Ale bez ohledu na případné žvásty, kterými teď zaplní mediální prostor Halíkové, Fialové a další „experti na báječného Františka“, otázka je tu: Proč? A proč právě teď?

Bylo by směšné a naivní myslet si, že uchvatitel Petrova stolce přišel k rozumu. Nebo že snad dokonce „dostal zprávu z Nebes“ – ne, ten dávno věrně komunikuje jen s „kopytem“ na opačné straně, a na tom se nic nezmění. No ale právě proto – že by už i satan dobytí Ruska odepsal?

Nanejvýš odložil. Diktátor z Vatikánu dal pouze najevo, že není takový idiot jako Clintonové, Macronové, britští pomatenci – a jejich ponížení „fialoví“ sloužící. Oznámil veřejně, že tudy cesta nevede – a bude se na to muset jít jinak. Je pouhý mluvčí toho s kopytem, nic víc.

A protože nic není náhoda, pak ani to, že ve stejnou chvíli i britský zrádný šašek Cameron (nyní v roli ministra zahraničí vlády populární asi jako ta Fialova u nás) prohlásil, že přítomnost britských vojáků na Ukrajině nepřichází v úvahu (bez ohledu na to, že německý kancléř Scholz „propíchl“, co všichni stejně vědí, že tam dávno jsou – a patří mezi ty s největšími ztrátami).

Jiný postroj, stejná hra

Svět se prostě už připravuje na Trumpa – a bez USA NATO na Ukrajinu nenapochoduje. Proto se Macron, který to ví, tolik snaží vytvořit „koalici ochotných“, kteří tam půjdou „na vlastní pěst“. Že by se pomátl z toho, že mu odešel do pekel jeho sponzor, aktuálně nejstarší z Rothschildů – a noví dědici mají trochu jiné plány (které opět nevyjdou)? Ale kdež. Jen chce splnit původní zadání, co to jde (i ty potraty do ústavy dostal). Proto si ho přece najali. A podle toho dostane odměnu (už aby to bylo).

Jen ti naši fialoví idioti opět prokázali, že – na rozdíl od Babiše – jsou totálně mimo. Jediný problém je, že si to spolu s nimi můžeme odskákat všichni. Pokud se nepodaří (nejpozději po Trumpově vítězství ve volbách) je (již bez opory) poslat tam, kam patří: za Macronem nejlépe.

Role nepodvolených na evropském kontinentě – zvláště těch uvězněných v unii – tím zásadně roste na významu. Robert Fico i Victor Orbán možná už nebudou dlouho v roli bruselských vyvrhelů. I když červnové „volby“ do ještě asi nezmění (ale pokusit se o to musíme), mafie se propadá do chaosu.

Zdaleka však není důvod k jásotu. Chcípající kobyla nejvíc kope – a může pozabíjet každého, kdo v jejím okolí není dost pozorný. Macronové, Fialové a Sto Sedmičky padnou. Ale  Bergogliové a Babišové se nezměnili. Jsou jen chytřejší – a možná o to nebezpečnější.

Přepřahají.

**

Petr Hájek, text i grafika Protiproud

*

Vážení čtenáři, texty, které přejímáme a překládáme z jiných zdrojů, sice nemusí vždy odpovídat názoru redakce, ale uveřejňujeme je proto, aby vyvažovaly jednostrannou ulhanost a překrucování českých médií a ukázaly jiné pohledy na společenské problémy. Věříme, že naši čtenáři to chápou a proto náš web v hojném počtu navštěvují.

Děkujeme i za podporu Nové Republiky finančními dary na konto FIO banky:

2300 736 297 / 2010

*

3.9 14 hlasy
Hodnocení článku
5 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 3 měsíci

Na seznamu brečí že má Babiš 36% pokud to vyhraje nebude to tak strašné jako za pětidemolice. Ale moc se toho nezmění furt to nebude vláda jako na Slovensku aby prosazovali České zájmy.

dorotik
dorotik
před 3 měsíci

A. Babiš je dobrým indikátorem toho, co se děje a kam se to obrací. Ne, že by z něj byl nějaký dlouhodobý bijec za lepší zítřky Česka (Covid ukázal, že Česko pro něj nic neznamená, business je business), ale zjevně A. Babiš má včasné dobré informace, umí je číst, vyhodnotit a v pravý čas… Číst vice »

keporkak
keporkak
před 3 měsíci

Bacha, podraz!!!. Phishing!! AVG označuje jako nebezpečnou stránku!!!

orinoko
orinoko
před 3 měsíci

Jedno upozornění. Ještě nedávno byla hlavním kokrHELLem Zápachu nordicka Litva. A najednou jako kdyz prdne… Válečné stvani z poblati se line nejvíce z Lotyšska a Estonska. Litva měla velké příjmy z ruského tranzitu přes Belorusko do jejích přístavů. Ted z toho samého kouká velké zero. Poblati se mohutně vylidnuje. Kdo by tam také smrdel kvůli už… Číst vice »

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 3 měsíci

Jsou otresni.Zapomeli na zaklad,kdyz neco chteji,musi za to neco nabizet..Delat z lidi jen oslicku otres se,navic je u toho buzerovat a spolehat se na to,ze jim zase udelaji ” diry do hlav” nejakymi prostoduchymi hesly,opravdu dlouho nejde