Ukrajinská armáda znovu zabíjela a mrzačila civilisty v Belgorodu za použití českého raketometu RM-70 Vampire a gubernátor nařídil evakuaci pohraničních vesnic a téměř 10 000 dětí! K teroristickým útokům jsou využívány české raketomety proto, že Kyjev má pouze od české vlády tichý souhlas k použití českých zbraní k útokům v ruském vnitrozemí!

První kanál ruské státní televize přinesl v úterý otřesnou reportáž [1] z ruského pohraničního města Belgorod, kde opět zabíjel lidi a děti český raketomet RM-70 Vampire. Jsou to jediné raketomety, které mohou Ukrajinci používat pro útoky do vnitrozemí Ruska. Žádná jiná vláda jiné západní země nedovoluje Ukrajincům používat jejich zbraně proti ruskému vnitrozemí. Pouze česká vláda dovolila Ukrajincům střílet dovnitř Ruska dodanými českými zbraněmi. Proto je Fialova vláda vyšetřovánu ruskou generální prokuraturou pro podezření ze spolupodílnictví na ukrajinském terorismu v Rusku. Nejde jen o raketomety Vampire, ale i o české drony.

Obětí úterního útoku na Belgorod se stalo 5 lidí a další byli zraněni a zmrzačeni. Ukrajinci své neúspěchy na frontové linii potřebují nějak kompenzovat, a tak se rozhodli opět obnovit údery na ruské měkké cíle v ruském pohraničí, tedy údery na ruské rezidenční zóny v Belgorodu. Toto už nemá nic společného s válkou, to je mezinárodní terorismus, protože v Belgorodu nejsou žádná rozmístěná vojska Ruské armády, ani muniční sklady, ani vojenské instalace. Ukrajinci však do tohoto města střílí rakety kvůli jediné věci, a to je šíření teroru, tedy přesně to, co ukrajinská armáda prováděla až do osvobození Avdějevky každý den v Doněcku, když dělostřelecké baterie ukrajinské armády rozmístěné u Avdějevky střílely na bytovky a paneláky v Doněcku.

Video: Ukrajinci znovu provedli teroristický útok na Belgorod s pomocí českého raketometu!

Avdějevka padla a ukrajinská armáda již nemůže tak snadno střílet na Doněck z vybudovaných palebných pozic, které v Avdějevce měla od roku 2015. A tak došlo ke změně města. Teď už se nestřílí primárně na Doněck, protože to už teď nejde tak dobře, ale střílí se na Belgorod, což je město vzdálené od ukrajinských hranic přibližně 30 km vzdušnou čarou. Gubernátor Vjačeslav Vladkov již nemůže dál tuto situaci ignorovat, a proto nařídili evakuaci řady vesnic v Belgorodské oblasti, které jsou nejblíže k ukrajinským hranicím a lidé z této zóny jsou evakuováni.

Rovněž byla nařízena evakuace téměř 10 000 dětí z oblasti do vzdálenějších měst po celém Rusku. Přestože ruská PVO zachycuje poměrně dost ukrajinských raket, vždycky jich pár proklouzne, protože je nemožné zachytit úplně všechny, a to zvláště v situaci, kdy jsou rakety vypáleny v salvě ze salvového raketometu jako je právě český RM-70 Vampire.

Gubernátor nařídil evakuaci vesnic a téměř 10 000 dětí před údery českých raketometů

Z ruské Belgorodské oblasti na hranicích s Ukrajinou bude evakuováno přibližně 9 000 dětí v důsledku zvýšených pokusů kyjevských sil o údery na cíle za frontovou linií, oznámil v úterý místní gubernátor Vjačeslav Gladkov. První skupina 1 200 dětí bude z nebezpečných oblastí převezena 22. března a bude přemístěna hlouběji do Ruska do Penzy, Tambova a Kalugy, uvedl Gladkov. Již nyní přemísťujeme lidi z velkého počtu vesnic. Nyní plánujeme evakuovat asi 9 000 dětí z Belgorodu a dalších okolních regionů, Šebekinského a Grayvoronského okresu,” dodal.

Vjačeslav Gladkov, gubernátor Belgorodské oblasti

Toto oznámení přišlo den poté, co prezident Vladimir Putin prohlásil, že Rusko chce vytvořit nárazníkovou zónu, která by chránila pohraniční regiony a civilisty před dálkovými ukrajinskými údery a přeshraničními nálety, které v posledních měsících zesílily. Civilní oblasti Belgorodu byly v posledních týdnech zasahovány stále častěji. Přestože ruská protivzdušná obrana sestřelila velké množství raket, bylo podle Gladkova za poslední týden zabito 16 lidí a 98 jich bylo zraněno. Od pondělí bylo v dočasných ubytovacích zařízeních asi 600 lidí, kteří byli evakuováni ze svých domovů, dodal gubernátor.

V sobotu Gladkov kvůli situaci nařídil na několik dní uzavřít nákupní centra a školy. V úterý byli po ukrajinském ostřelování Belgorodu vážně zraněni tři lidé, včetně dospívajícího chlapce, zatímco den předtím zemřeli čtyři členové jedné rodiny při raketovém útoku na obec Nikolskoje, uvedl gubernátor. Ruské ministerstvo obrany minulý týden oznámilo, že armáda zmařila ukrajinský vpád do Belgorodské a Kurské oblasti a zabila 30 bojovníků. Školní prázdniny pro děti z příhraničních oblastí v Belgorodské oblasti začnou ve středu, tedy dříve, než bylo plánováno, zatímco vysoké školy a univerzity přejdou na online výuku, oznámil Gladkov.

Nárazníková zóna by na Ukrajině měla sahat do hloubky 150 kilometrů od ruské hranice

Ruští novináři zároveň již zjistili další podrobnosti o plánované nárazníkové zóně podél hranice. Ta by měla být široká až 150 kilometrů do hloubi Ukrajiny, což by znamenalo obsazení Charkova, který je od ruské hranice vzdálen jen zhruba 20 kilometrů a na operaci by se měly podílet jednotky uvolněné v Záporožském a Chersonském směru. Zatím však nepadlo definitivní rozhodnutí, protože situace na Ukrajině se dynamicky mění každým dnem, a to ve prospěch Ruské armády, přičemž ukrajinské útoky na Belgorod a Kurskou oblast nepřesáhly dosud kritickou mez únosnosti.

Jedná se zatím stále jen o jednotlivé útoky, počty mrtvých v jednotkách, což není dostatečné ohrožení pro vynucení větší ruské operace. Každopádně evakuace lidí z vesnic je preventivní opatření před hrozbou únosů ruských rodin na Ukrajinu, že by některé diverzní skupiny operující z Ukrajiny mohly provést teroristické únosy Rusů s následným cílem vydírat Kreml, že pokud neprovede stažení vojsk odněkud, tak ty zajaté Rusy prostě Ukrajinci zastřelí.

Ukrajinci použili rakety s kazetovou municí, stopy po kuličkových ložiscích jsou patrné na této kachličkové fasádě

Zatím k něčemu takovému nedošlo, ale není to vyloučeno, protože ukrajinské armádě není terorismus a teroristické praktiky cizí a když je AFU zoufalá na frontě, může začít dělat zoufalé kroky. Proto došlo k evakuaci vesniček v nejtěsnějším pohraničí s Ukrajinou, protože průniky AFU tam prostě nejde vyloučit.

Přesto se však jedná pouze o zástupné a propagační údery proti Rusku, protože na tomto směru nelze ničeho hmatatelného na Rusech získat, mimochodem v Belgorodské oblasti získal Vladimir Putin přes 90% hlasů [2a ukrajinské útoky, které na region probíhají již třetím rokem, se nijak na podpoře Vladimira Putina neprojevily, možná právě naopak ještě více posílily jeho pozici, protože v roce 2018 v Belgorodské oblasti dostal Putin jen necelých 80% hlasů [3]. Posílil tedy v regionu o více než 10% hlasů.

Velitelé již prý sondují případný zájem vojáků AČR pro mírovou misi na Ukrajině. Informace již unikají i k politikům SPD a Hnutí ANO

Co je však naprosto zdrcující, to je uvědomění si, co se to proboha stalo s Českou republikou. Bývala to země, která po roce 1989 razila rozumnou a vyváženou politiku východ-západ a Češi byli vždy mírovým a potažmo pacifistickým národem. Uběhlo 35 let a najednou v ruské televizi vidíme, jak české raketomety šíří teror mezi civilními obětmi v Belgorodu a přitom čeští politici vyzývají do dalšího zbrojení a vyzbrojování Ukrajiny, a to s neskrývanou a až bizarně deformovanou rusofobií.

A tento proces se šíří ve školství, prostupuje médii a ze shora se indukuje do nejnižších pater společnosti. Je naprosto logické, že ruská generální prokuratura začala vyšetřovat vládu Petra Fialy pro podezření, že jeho vláda podporuje a financuje mezinárodní terorismus, a to mnoha formami, státními penězi, ale i soukromými sbírkami, nad kterými ale české státní orgány přebírají záštity a patronáty [4], jako třeba je sbírka na drony, které potom ukrajinská armáda používá k teroristickým útokům proti civilním cílům v ruském vnitrozemí.

RM-70 Vampire vychází z koncepce sovětského raketometu Grad

Naše redakce současně obdržela v posledních hodinách znepokojivé informace od několika vojáků AČR, kteří nám pod podmínkou absolutního zaručení soukromí potvrdili, že jejich velitelé již zahájili na jejich posádkách proces zjišťování “dobrovolného zájmu o mírovou misi na Ukrajině” a toto sondování začalo na jejich útvarech již minulý týden. Podle našich zdrojů nejde o rozkazy k přesunu, ale zatím jen o předběžné zjišťování zájmu u profesionálních vojáků AČR, zda-li by měli o misi na Ukrajině zájem v případě, že by mise byla v budoucnu schválena. Přitom mezi vysokými šaržemi AČR se již mluví o tom, že pouhé dodávky západních zbraní Ukrajině nejen válku nevyhrají, ale ani nezabrání Rusům v dalším postupu na Ukrajině.

Macronova iniciativa tak má hlavu a patu, tedy podle vysokých důstojníků. Vojáci AČR jsou přitom obeznámeni, že prověřování zájmu vojáků o misi je vojenský utajovaný údaj. Jelikož se jedná o neskutečně výbušné informace a zatím nedisponujeme žádným písemným materiálem, bereme tyto informace zatím jako neověřené a chceme mít absolutní jistotu a podklady, že nejde o hoax nebo dezinformaci, než půjdeme ven s podrobnými informacemi, které jsme obdrželi. Ovšem velice nás vyděsilo, že těmito informacemi už zjevně disponují i někteří vrcholoví politici, a to nejen v SPD a ve Hnutí ANO, ale i v koaličních stranách. Takže ty informace opravdu nejdou jen k nám do redakce, ale i k dalším adresátům v médiích a ve vysoké politice.

Teror se značkou “Made in Czech Republic & Inspired by Israel”

Nemáme zatím žádné informace o tom, že by čeští vojáci měli být rozmístěni v rámci mezinárodního kontingentu na Ukrajině, pouze se podle našich zdrojů provádí prověrky zájmu o takovou misi mezi vojáky AČR. Nelze se tomu divit ve chvíli, kdy francouzský prezident nevylučuje vyslání francouzských vojáků na Ukrajinu, a kdy dokonce náčelník generálního štábu francouzské armády prohlásil, že Francie je na válku připravena [5]. Když si k tomu přičteme šílené výroky Petra Fialy pro česká média, že věří, že ve válce proti Rusku vyhrajeme [6], tak je jasné, že náš český národ má v čele vlády psychicky vyšinutého magora.

A nejlepší by bylo, kdyby ho vyšetřil psychiatr, protože prohlásit, že vyhrajeme válku s Ruskem, kterou nevyhrál ani Napoleon a ani Hitler, je jednosměrnou a zaručenou jízdenkou do předních frontových linií III. sv. války pro nás všechny, pro celou Evropu. Českou vládu a její podporu ukrajinskému terorismu lze přirovnat de facto jen k jediné další vládě ve světě, a to samozřejmě k té izraelské. Ta totiž rovněž používá terorismus proti palestinskému civilnímu obyvatelstvu v Gaze jako ospravedlnitelný prostředek své války. To samé jako Ukrajinci při úderech českými zbraněmi proti civilistům v Rusku. Svůj k svému. Podívejte se na foto níže.

Petr Fiala a Benjamin Netanyahu

Česko nemá na to, aby válčilo proti Rusku, a tak podporuje Ukrajince v páchání teroru v Rusku za pomoci českých zbraní. Tohle nakonec skončí tak, že Fialova vláda bude jednoho dne stát před poválečným tribunálem a pozůstalí po obětech teroru, na kterém se česká vláda spolu s Ukrajinci spolupodílela, jim budou líčit, jak umírali jejich děti, jejich blízcí, když do jejich domů a bytů padali úmyslně směrované a úmyslně na tyto civilní cíle odpalované rakety a dělostřelecké granáty. Toto není naše česká vláda, toto je pro-válečná junta, která se neštítí ve své rusofobii tiše přihlížet a radovat se, jak české zbraně zabíjí v ruských městech děti a ženy. A to ne omylem, v důsledku chybného míření raket na ruské vojenské cíle, nebo kolaterální škody, ale prvoplánově a cíleně za účelem šíření teroru mezi Rusy.

**

-VK- Šéfredaktor AE News

3 6 hlasy
Hodnocení článku
9 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 4 měsíci

Fialová modřina si myslí, že, my do nich granátem a oni do nás chlebem. Ale tak tomu není.

spartak
spartak
před 4 měsíci

Co je to za blbost.Po roce 1989 prý naše země vytvářela dobrou politiku? Kdyby ano ,tak by měl Sovětsky svaz podporu pro připojení do EU a NATO od naší země ,ale prt. Tzv.demokracie po roce 1989 v naší zemi ukázala v současnosti pravou nacistickou tvář běsa!

vachav
vachav
před 4 měsíci

Národ a společnost,která připustí,aby se podvodem do čela státu dostaly takovéto kreatury,se logicky nachází v mravní a morální dekadenci,Výsledkem je americko -ukrajinské obludárium!

cablik
cablik
před 4 měsíci

Děkuji všem za informace z fronty.

standa
standa
před 4 měsíci

Proč s Čechy teď nic nehne ke generální stávce ? Vlády by byla dávno shozena ! Měli bychom jinou lidštější vládu. Tahle protilidská vláda válkychtivců je neskutečně slizká a odporná jako hnis ! 5tikolkovi Češi se nebrání krvi dětí na svých rukou své vlády – to je nelidské a opravdu hnusné !

mikkesh
mikkesh
před 4 měsíci

Ten vojáček co to obsluhuje (jen se modlím, aby to nebyl Čech) nevidí kam střílí. Dostane souřadnice a stiskne. Ten kdo dává ty souřadnice (Kanaďan, Polák) je vinen. No a idiot Fiala? Zoufalí lidé dělají zoufalé činy. A protože je to ke všemu ještě blb, myslí si, že se ho bude páníček za… Číst vice »

standa
standa
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  mikkesh

Rusko je v tomto roce zamete, ale vadí mi, že Slováci provádějí úpravy na českých raketách Vampire a pak je předávají Čechům, aby je poslali na Ukrajinu ! Máme fašistického premiéra !profesora” Fialu – to je obluda.

skeptik
skeptik
před 4 měsíci

Rusko je zárukou, že tato zločinná vláda ponese zodpovědnost za podílnictví na teroristických útocích proti civilistům.
To se nezamete pod koberec jak je to zvykem v ČR, když se to týká vybraných politiků.

standa
standa
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  skeptik

Zatím padlo na Ukrajině 66 českých žoldáků. Až budou probíhat soudy se zajatými Čechy, asi se budeme divit !