Victoria Nuland končí. Došli jí Ukrajinci na frontě.

Petr Markvart
Petr Markvart

převzato

Za hlubokého mlčení českých presstitutek, rezignovala na svojí funkci státní podtajemnice pro politické záležitosti (náměstkyně ministra – de facto post č. 3 na ministerstvu zahraničních věcí Spojených států amerických) Victoria Nuland.
Nic nemůže výmluvněji svědčit o totálním krachu válečnické politiky vůči Rusku, než právě tento akt. Nedávno jsem napsal, že Victoria má ve světle volebních preferencí k listopadovým volbám zhruba devět měsíců na to, aby porazila Rusa, pokud jí ovšem dříve nedojdou Ukrajinci…,píše na facebooku Petr Markvart.

Její rodina z otcovy strany pochází z pohraničního městečka Novoselivka v Besarábii a jméno jejího dědečka i otce bylo “Nudelman”, tedy krejčík. Její děd Meyer se po emigraci do USA živil jako vetěšník v Bronxu, její otec Sherwin (Šepsel Bar) byl profesorem bioetiky a historie medicíny na Yale. Tchán Donald (Dov) Kagan, původem z litevské Kuršénai byl zakladatelem neokonzervativismu a přítelem Henry Kissingera a její manžel, poradce Obamy a Kerryho autorem bible amerického intervencionismu “Project for New American Century”. Její švagr Frederick Kagan a jeho žena Kimberly jsou protagonisty známého válečnického think tanku a kanálu “Institute for Study of War (ISW)”, který je hlavním informačním zdrojem našich presstitutek pro reportování o válce na Ukrajině.

Byla hlavním jestřábem politiky Spojených států vůči Rusku v Obamově administrativě, kde zastávala pozici vrchní ředitelky pro evropské a euroasijské záležitosti v letech 2013-17 a středobodem její politiky se stala organizace Majdanu a konfrontace s Ruskem. Odstoupila s nástupem Donalda Trumpa do Bílého domu a navrátila se bezprostředně po “zvolení” Joe Bidena.

Její současná rezignace přichází 24 hodin poté, kdy americký Nejvyšší soud rozhodl, že Donaldu Trumpovi nesmí být bráněno v tom, aby se v jednotlivých státech USA, ucházel o post prezidenta. Přichází v době kdy se ukrajinská armáda a její pozice v Doněcké a Záporožské oblasti doslova lámou a padají jako kuželky. Přichází v době, kdy efektivně “došli Ukrajinci”, ochotní umírat za americké zájmy ve východní Evropě a kdy byl z velení Ukrajinským ozbrojeným silám odstraněn populární generál Zalužnyj.

Je konec, teď už bude následovat jen “damage control” a zakonzervování konfliktu. Výsledkem jsou statisíce mrtvých a zmrzačených vojáků a ekonomicky i morálně zničená země: A není to Rusko, kterému to slibovala.

 
Bůh jí bude soudit a lidé by přitom neměli zapomenout!
 
(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)

4 8 hlasy
Hodnocení článku
3 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
mikkesh
mikkesh
před 4 měsíci

Povedená kosmopolitní rodinka Kaganů, je snad nezničitelná. Dokud oni a jim podobní nepřijdou o majetek, je boj s nimi zdá se Donkichotský. V Rusku (Kagan), na Ukrajině (Turčinov-Kagan) v Americe Viktorka (Kagan) … Divní to tvorové.

ladi
ladi
před 4 měsíci

Ten od těch čučkařů, převlečený za prostitutku, tady smrdí u každěho článku. Doufám, že se nenašel bláhovec, který na ten odkaz s fotkama kliknul. Nuland utekla jako každá krysa, co opouští potápějící se loď. Nechala dementního Bidona, ať se v tom provalu ukrajinské mjasorubky vyválí sám,aby vina padla jen na něho. Všechno jak… Číst vice »

cablik
cablik
před 4 měsíci

To je dobře že ta ženská končí ale tam by pohořel každý nemohl bandera vyhrát od začátku jenže když vládnou blbci tak to podle toho vypadá.