Fiala v CIA. To opravdu musíme dávat celému světu na odiv, že jsme jen sluhové a práskači?

Jana Marková
Jana Marková
Aby toho nebylo málo, s premiérem letí políbit americký prsten hned všichni tři šéfové našich tajných služeb. Civilní rozvědky, kontrarozvědky i vojenského zpravodajství. Komentátoři se shodují na tom, že tato návštěva působí na první pohled výjimečně. A pravdu mají.

Ona působí výjimečně i na ten pohled druhý. Nikdo totiž takto okatě svoje plazení před svými bohy prezentovat úplně nechce. A nic jiného, než ukázka servilnosti a podřízenosti to opravdu není.

Ukazujeme navenek všem svým přátelům, nepřátelům a lidem doma, že s nezávislou, hrdou a pronárodní politikou jsme definitivně skončili. Nyní jsme poskoci se vším všudy. Premiér je prý natěšen, že se „tam“ ledacos dozví. A co asi? Jak stát v pozoru u záchodů jako v Europarlamentu? Jak se nechat seřvat na první dobrou a ještě si u toho dělat poznámky? To všechno už umí, to mohl ušetřit za kerosin.

Američané prý ocenili, že ho všichni tři šéfové tajných služeb doprovodili a že nedocházelo k žádným žabomyším válkám kvůli tomu, kdo tam někdo bude a někdo ne. No ty kráso, neměly by se tajné služby oceňovat za něco jiného, než za to, že se nepoštěkají jako malí kluci na první dobrou, kdo pojede ve výtahu první a kdo bude šlapat schody? Není to spíš velkej trapas, než cokoliv jiného?

A co jsme se dozvěděli my?

– Že se premiér nenudil. Tak bravo, jsme rádi, že to bylo zábavné.

– Že šlo do určité míry šlo o dialog, nebyl to jen jednostranný brífink. Asi mu bylo dovoleno pozdravit.

– Že to bylo to také o tom, co si myslí naše strana. Asi o tom, jestli si to myslí správně.

– Že to pro nikoho to nebyla ztráta času. Tak to nás uklidňuje.

– Že si premiérův poradce myslí, že si premiér myslí, že nám leckteré jiné evropské země mohou závidět. A hlavně jemu. Zase má fotku s pilotem 🙂

– Demonstrovat to, že v České republice táhneme za jeden provaz. Asi s americkými zbrojaři a deep state. Ano, to víme, máme jednoho takového za prezidenta. Sice je to bývalý komunistický rozvědčík, ale kdo by se zabýval detaily, když to fakticky dělá jejich lobbista Kolář, že.

Co říci závěrem? Snad jen:

„Je nebezpečné být nepřítelem Ameriky, ale být jejím přítelem je smrtící.“

Henry Kissinger.

Takže tak. Zbývá jen doufat, že nás Fialova fialová smečka nevezme sebou.

4.8 16 hlasy
Hodnocení článku
6 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 2 měsíci
cablik
cablik
před 2 měsíci

Jo to jsme to dopracovali po tom osudném převratu loutky si jezdí k páníčkům pro instrukce. Mno nic oni to ale řekli před volbami že budou sloužit do roztrhání těla západu. Tak teď i ti co je volili vědí co jsou zač příště takovou chybu neudělají.

Hokarc
Hokarc
před 2 měsíci

Z Čech na západ jede slouha
není marná jeho touha.
Hola, hola…….
Zradil zemi, nám tak drahou
zničí vše, i s matkou Prahou.
Hola, hola……..
Západ volá ho a on nemůže spát
touží podepsat, vše co budou si přát.
Na vše stačí, chvíle pouhá
když na západ jede slouha.
Hola, hola…….

kutnohorsky
kutnohorsky
před 2 měsíci

…a to se řvalo, že ve vládní delegaci do Číny byl Jágr. Dříve politici jeli do ciziny dojednávat spolupráci na poli kulturním, sportovním, vědeckém, ba i kosmickém a třeba vojenském. Jiná doba, jiný mrav. Když premiér České republiky letí, podle svých slov, do USA hlavně proto aby jednal o Ukrajině!?vKam to máme okna? A na… Číst vice »

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 2 měsíci

Predtim tam byl i Babis s Koudelkou…jako kolonie nejspis vzdy musime ” polibit prsten”…Jen nechapu,proc se kolem toho pokazde dela takovy humbuk?

Václav Dvořák
Admin
Václav Dvořák
před 2 měsíci
Odpověď uživateli  palasovar@gmail.com

Protože se vždy jedná o zradu našich národních zájmů!