Na TV Prima řekl ekonom Miroslav Ševčík, že Francie je nejzadluženější v EU …

Francie je naprosto v háji a všichni by měli pochopit, jak se tam dostali, neboť tento scénář hrozí v budoucnu i nám.

Miroslav Ševčík
Miroslav Ševčík

Začíná to tím, že ekonomika roste a chybí zaměstnanci pro manuální, a ne příliš placené profese. Střední třída se má velmi dobře, bohatí chtějí více bohatnout a rozšiřovat výrobu a vláda chce růst HDP aby mohla disponovat s více penězi.

Francie má ale smůlu – pracovité Středoevropany ponechala Stalinovi napospas spolu se spojenci – začne si tedy dovážet muslimy a černochy. První přijdou ti schopnější a opravdu ekonomice pomohou, ale své děti vychovávají stejně zaostalým způsobem, jako v Africe.

Druhá generace je pak méně užitečná než ta první – podřadná práce jim nevoní a na lepší nemají ani intelekt, ani vzdělání a začne zatěžovat sociální systém a navyšovat kriminalitu, a přitom se bouřit proti státu. Je tedy nutné si dovážet další a další migranty a doufat, že budou chtít pracovat.

Jenže ti jsou ještě méně kvalifikovaní, než ti první a rovnou tedy žádají o azyl a velká část vůbec nepřemýšlí, že by měla někdy pracovat – stačí si udělat 3-5 dětí a z jejich sociálních dávek pohodlně vyžijí, aniž by peníze použili ve prospěch vzdělání dětí.

To, co zprvu vypadalo jako ideální integrace se zvrhává v závody, kdo víc ošidí stát. Navíc téměř všichni migranti posílají desátky z výdělku i sociálních dávek zpět do Afriky, což slouží jejich příbuzným jako platba pašerákům za cestu do Evropy. Počty sociálně potřebných raketově rostou a státu dochází peníze. Jediný, koho může stát obrat je ale střední třída. Vysokým zdaněním jsou odčerpávány peníze od střední třídy k sociálně potřebným migrantům a jejich potomkům.

Ti ale, jak víte, značnou část těchto přerozdělených peněz posílají do Afriky, zatímco pracující střední třída by je utratila ve Francii – to způsobí postupný úbytek pracovních míst a nezaměstnanost roste, což opět zvýší počet sociálně potřebných. Veškerá sociální pomoc tak přichází vniveč a čím více stát přerozděluje, tím je sociálně slabých více, a i čím dál více Francouzů se stává sociálně slabými. Zároveň se k hranici chudoby přibližuje i kdysi bohatá střední třída.

Sociální nepokoje narůstají a jelikož jsou lidé hloupé ovce, které nechápou, jak je stát, potažmo migranti do této situace dostali, všichni volají po sociální rovnosti a zvyšování sociálních dávek, což ekonomickou situaci státu opět zhorší.

Během 3 generací dokáží migranti z Afriky naprosto rozvrátit ekonomiku vyspělé země jako je Francie, a to jen svou mentalitou.

Tímto způsobem se propracuje stát do stavu, kdy už není komu brát, aniž by to nevyvolalo povstání a nepokoje a nezbývá než do dotáhnout do regulérního státního bankrotu!!!!

Francie již nemá kde brát, a teď už bude jen čekat na bankrot, což položí celou tu slavnou EU! Britové to včas pochopili a zvedli kotvy, … v podstatě to přežili…

Muslimizace Eifelky – grafika Protiproud

K zamyšlení: PROČ zůstávat JEN jako vazalové EU pod direktivou Bruselu?

**

4.6 20 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
36 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  palasovar@gmail.com

Tohle je zase smesne.Ti,co je nepasou jsou arogantni milionari a ti,co je pasou jsou filantropove…Pravda se ukazovat nesmi,protoze ukazuje jejich selhani

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  palasovar@gmail.com

Jeste bych to pochopila,kdyby to tak platilo na vsechny…Jenze oni by byli prvni,kteri by to vsude roznaseli,kdyby vrahem byl nekdo ” politicky nekorektni”..Bonzovani preci primo miluji

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  palasovar@gmail.com

Kdyz Assange ukazal na zverstva v Iraku,” ohrozil vezpecnost USA”…Kdyz nam denne ukazuji ” zverstva” Ruska ( pritom nejakym podivnym zpusobem je to vzdycky pribeh jednitlivce,maximalne male skupiny) ,tak nesiri nenavist..Z nich by se clovek po….

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  palasovar@gmail.com

Jeste mne napadlo,ze australska vlada by vubec mela mlcet.Neni schopna vymoct spravedlnost ani pro jednoho sveho obcana

laco
laco
před 1 měsícem

Odečteno z grafu na odborných webech. Zadluženost některých států EU v poměru k HDP státu, rok 2023: Řecko 163%; Itálie 140%; Francie 112%; Španělsko 110%; ČR 43%; průměr EU 82%.

Václav Dvořák
Admin
Václav Dvořák
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  laco

S ODSáckým nuteliérem Signalistou je v dluhu brzy dohoníme.