Stud je na místě

Jindřich Kulhavý
Jindřich Kulhavý

Média jsou plná návštěvy premiéra Fialy v USA, vyzdvihují i spoluúčast na akci ze strany vedení tajných služeb, uvažující občan se však obává toho, s čím se Fiala vrátí. Liberálové se dmou pýchu a Mladé pirátstvo a celá jeho generace zmanipulovaná školami, neziskovkami a médii si slibuje sblížení se zámořskou velmocí. Když chce někdo něco znamenat, posílá své děti studovat na americkou školu a získává dojem, že tím pro potomka udělal nejvíce. Přitom tím často přiznává, že pro mladé bude nejlepší opustit naší kotlinu a nejlépe i Evropu.

Fiala bude muset po návratu nastoupit na rehabilitaci zad. Několik dní trávených v potupném předklonu se sice přeletem přes Atlantik změní v úspěšnou prezentaci České republiky, tajné služby možná najednou najdou lék schopný ,,vyléčit“ alternativní scénu z deprese tím, že ji prostě převálcují a rozpráší. Nám to celé ale spíše připomíná návštěvu Bilaka v Moskvě a předání zvacího dopisu. Blíží se volby, které by Pětikoalice potřebovala aspoň uplichtit, aby to nebudilo dojem, že je nechtěná. S Danuší, Vondrou a pár dalšími nominovanými exoty to nebude snadné, ale je čas nějak zkompromitovat silné opoziční euroskeptické kandidáty nasazené proti vlastním eurohujerům. To neplatí pro adepty na Evropský parlament z ANO, protože Babiš i Schillerová dělají vše proto, aby ukázali svou kompaktibilitu s Evropskou unií.

Fialova návštěva v Bílém domu a v sídle CIA je jen dalším důkazem kolonizace České republiky. Mládež je vychovávána tak, aby byly potlačeny jakékoliv vlastenectví a vztah k národu, střední generace slouží často korporátům, české elity sosají z Evropské unie a bohatnou z důsledků jak covidu, tak i stavu na Ukrajině, ti starší jsou dehonestováni opakovanou nepotřebností a příživnictvím díky důchodům, navíc jim je dáván za vinu minulý režim, přestože právě ten nám umožnil žít třicet let z jeho výdobytků. Teď už tu nic nezbylo a místo toho, aby se mládež vzepřela dalšímu chudnutí a přiložila ruku k dílu, sní o luxusním životu jakýchsi influencerů vydělávajících na hlouposti jiných.

Žijeme ve smutné době úpadku české státnosti, národního povědomí a likvidace zvyků a tradic. Vládnoucí klika se hlásí k různým vlajkám, na klopách nosí ukrajinské národní symboly a hájí americké zájmy, aniž by připouštěla, kam nechává padat zemi, ze které pochází. Perspektiva České republiky je chmurná. Jsme členy EU, NATO a WHO, tedy organizací stvořených k ovládnutí lidí. První likviduje ekonomicky náš kontinent, druhá je útočným paktem sloužícím Spojeným státům a Západu, WHO se proměnila v polosoukromý subjekt patřící Gatesovi a Big Pharmě. Vzniká množství zákonů majících za úkol nás svázat, omezit a vychovat k poslušnosti. Svoboda je prázdným pojmem.

Petr Fiala a absolutní většina politiků držících se u moci už s prostými občany nemají nic společného. Jejich arogance se dostala do jiných dimenzí a už se ani nesnaží skrýt svou podřazenost Washingtonu a Bruselu. Nevím, jak Vy, ale stydím se za to, kam jsme nechali tu naší krásnou zemi klesnout, komu sloužíme a jak hospodaříme. Stydím se za naše politiky, elity, umělce a ty nejbohatší podnikatele ochotné se pro svůj majetek a bez morálních zábran přicucnout k jakémukoliv zdroji. Je mi líto těch, kteří za trochu slávy líbají ruce a nohy těm, kteří jim umožňují ji získat. A je mi líto všech, kteří nechápou, jak ubohými jsme se stali. Smutné je na tom všem to, že v tom budu dožívat a mé děti se z toho nikdy nevyhrabou.

**

Jindřich Kulhavý, iNadhled

 

4.8 17 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
4 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
oldo
oldo
před 1 měsícem

Když se neobává těch osmdesát procent NEUVAŽUJÍCÍCH je všechno v pořádku.

cablik
cablik
před 1 měsícem

Já se nemám za co stydět nikdy jsem fašisty nevolil co nám teď vládne s tím nic nemohu dělat. Ale šlo by to změnit pokud by se Stačilo. SPD, PRO, Motoristé, Svobodní spojili v slepenec vlasteneckých stran.

standa
standa
před 1 měsícem

Kdo nám zbývá doma ? Trikolora, SPD, Stačilo a podivné ANO ! Je lepší dát silný mandát SPD , Trikoloře, Stačilo a slabší Babišovu ANO. Avšak lidi by se museli pochlapit a najít koule! Uvědomme si s hospodářstvím naším i EU jdeme prostě do pr*ele ! Skluzavku pro jistotu natřeli mýdlem a není se za co… Číst vice »

kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 měsícem

Můj známý poslal do Ameriky na stáž na prestižní universitu svého velmi nadaného, chytrého spořádaného a milovaného syna. Po roce se mu vrátil zanedbaný špinavý feťák s  absolutně vypatlaným mozkem. Opět rok se musel léčit v soukromé léčebně. Těch peněz co stálo za obojí! Ztracené dva roky. A Fiala podle mne se jel s kumpány… Číst vice »