Západ náš vzor a nikdy jinak? Tak pokud si chceme všechno fungující zničit, tak proč ne, že

Z německého školství se stává džungle, bití, šikana a negramotné děti jsou prý na denním pořádku. Čímpak to asi bude?

Jana Marková
Jana Marková
Tenhle status dejte prosím před oči každému sluníčkovému magorovi, který vám bude tvrdit, že multikulturní soužití a výchova stylem nemusíš nic umět, hlavně když budeš mít šest pohlaví a respektovat to, že se spolužák cítí jako kůň, je v pořádku. Není. Z těch dětí vyroste z poloviny banda nevzdělaných, frustrovaných a do života nepoužitelných sněhových vloček, a z poloviny též nevzdělaných, ale pro změnu agresivních a nic nerespektujících zakládajících členů novodobých pouličních gangů.

Přestaňme si sakra už konečně lhát do kapsy, že to zvládneme. Nezvládneme, protože to zvládnout nejde. Jakmile jednou pohřbíme naši kulturu a fungující školství, už se z toho nevyhrabeme. Fakt to chcete svým dětem udělat? Chcete aby se měli jako v Německu, kde podle Institutu pro výzkum rozvoje škol (IFS) na univerzitě v Dortmundu téměř každé druhé dítě navštěvující čtvrtou třídu bylo zbito nebo mu někdo ve škole ublížil? A více než deset procent zažívá on-line šikanu? Kde na základních školách vyplynulo, že 25 procent dětí ve čtvrtých třídách neumí pořádně číst. To znamená, že každý čtvrtý žák čtvrté třídy nezvládne ani minimálně porozumět textu.

Proč si myslíte, že to je? Protože Němci se najednou rozhodli, že se vymlátí mezi sebou a budou z nich negramoti? Nebo proto, že někdo podobný našemu Vítku Dozimetru Rakušanovi schválil nesmyslný migrační kvóty a nacpal těm dětem do škol děti úplně jiných kultur, kteří ty „původní“ přejely jak malinu? A proč tomu zženštilý a feminismem prolezlý systém neumí zabránit? No právě proto. Protože tak dlouho sluníčkově ustupujete, až dostanete nesluníčkovým šutrem po hlavě.

Kopance do hlavy, znásilnění na školním záchodě, rány učitelce od jedenáctiletého hocha. Hromadná rvačka mezi žáky, učiteli a policisty na střední škole v Berlíně. Zraněno 49 lidí. Dva patnáctiletí spolužáci Campus Efeuweg zbili spolužáka, přičemž jeden z nich ho držel na zemi. Oběť byla vážně zraněna na hlavě. Jedenáctiletý chlapec hodil židli přes celou třídu a zranil spolužáka. Učitelka se snažila útočníka uklidnit, ten ji udeřil a kopl. Znásilněná 13 letá dívka na záchodě. Zdroj: Die Welt dle interní zprávy policie.

Opravdu to chceme i tady? Nefunguje to. Nikdy a nikde. A s každým zvoleným členem této pětikoalí smečky volíte právě toto. S úplně každým. A tím, že se na volby vykašlete taky. Stačí se totiž podívat na Slovensko, kde jedině velká účast těch, co jim to stálo za to, změnila libtardí vítězný zpěv na ublížené fňukání.

**

Jana Marková, ZDROJ
5 4 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
8 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 1 měsícem

Oni, tím svým multikulturalismem vytvářejí akorát tak monokulturu. Oni ničí tu různorodost naší planety, jako celku.

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 1 měsícem

Pad rise Rimske…Byvali jsme vyspelou civilizaci

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  palasovar@gmail.com

Vcera jsem zaslechla v debate ” politiku” otazku.. kdo z nich by chtel zit v Rusku? Je neskutecne,jak malo toho vedi,ziji v zajeti ruznych klise a neskutecne se precenuji

cablik
cablik
před 1 měsícem

Tak to je s jejich multi kulti nikdy to fungovat nemůže ale to je jejich účel udělat bílím lidem ze života peklo. Opravdu potřebujeme vládu která bude tyto nechtěné migranty odmítat.

orinoko
orinoko
před 1 měsícem

Nordicka tRASA.
I proto sní sudetak valnikoveho typu o návratu kmene do ještě klidných vod Podripska. Vytahnou ho nahoru pomocí kladkostroje, an se rozhledne, a v predtuse příchodu Bivoje s kancem /nebo kancléřem?/ na zádech zvola – Aj, ta krajta… Rus ante portas!… a skutali se do bavorské Al Aksa.

Naposledy upraveno před 1 měsícem uživatelem orinoko
standa
standa
před 1 měsícem

Je zcela potřebný návrat ke konzervatismu a všechny ty zas-ané novoty hodit do žumpy, kam patří ! Vystoupení z EU je záchranou zdravého rozumu ! Návrat k soběstačnosti a neutralita je jediným možným východiskem nebo to tu skončí jako v Německu či San Francisku !

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  standa

Proto se spousta Nemcu stehuje do Madarska

Václav Dvořák
Admin
Václav Dvořák
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  palasovar@gmail.com

Protože se s Maďary lépe domluví než s Němci?