Měnit pohlaví si budete moct podle toho, jak se cítíte. Už i u nás. Ústavní soud totiž rozhodl, že změna pohlaví má být v České republice možná i bez operace

Pro ženy je gynekolog, pro muže urolog a pro ostatní “pohlaví” je psychiatr

Jana Marková
Jana Marková

Jste chlap jako hora a cítíte se jako žena? Řekl vám někdo, že je super se cítit zrovna jako žena a že okolí to musí respektovat? A to i úředně? Tak odteď bude mít pravdu. Hurá do liberální Evropy plné úředně schválených úchylek.

Samozřejmě to má své výhody, ve Španělsku si mění pohlaví vojáci na vojandy, aby mohli pobírat vyšší plat, jít dříve do důchodu, mít hezčí záchody a lehčí fyzické testy. A ne, není to sranda. Psala jsem o tom.

V Anglii jsou zase ve věznicích chlapi, kterým přijde super odkroutit si to v ženském harému. A tak se prohlásí za křehkou květinu, ze které se okamžitě po nástupu do ženské věznice stane pořádný kaktus. S následnými případy znásilnění si neví systém rady, je to přece mezi „holkama“. To, že jedna z nich má testosteronu jako Mike Tyson před zápasem jim nevadí. Protože práva trans přece.

I ve sportu je to zajímavé. Neúspěšný boxer, vzpěrač, plavec nebo basketbalista je rázem hvězdou ženské ligy. Prostě tak. Mávnutím kouzelného proutku je z lůzra ověnčená šampionka. A kdo se ohradí, má průšvih a je hoden upálení na bezpohlavní hranici politické korektnosti. Je fuk, že jste dřela jako kobyla, přejede vás hřebec, ani nemrknete. Jen si teda do ohonu píchne v lepším případě růžovou mašli. V horším se neobtěžuje ani oholit.

I v České republice máme jednoho (nebudu jmenovat) transsexuála, který se cpe do všech médií, vyřvává, jak ho všichni jako ženu musí respektovat, nicméně doma má o parník mladší přítelkyni, se kterou je moc rád přechodně „chlap“. Ten člověk dost pravděpodobně trpí chorobným narcismem, nutí všechny tyto jeho chorobu respektovat ba co souhlasit s ní a společnost mu k tomu dává, teď už legálně, souhlas. „Přece když ten muž chce být ženou, tak mu musí být úplně jedno, jestli já ho tak vnímám taky, protože je důležitý, že se tak vnímá on, tak je to přece prezentovaný, tak proč je tak hrozně důležité, abych já to chápal, nebo kdokoli jiný.“ Muž po tranzici, Daniel. A má pravdu.

Jako ať se cítí kdo chce jak chce, klidně podle počasí, ale nesmí tím ohrožovat jiné. Toto hledisko podle mne Ústavní soud zcela pominul a podlehl nátlakovým lobby. Nechci aby s mojí dcerou jednou chodila čůrat na školní wc „holka“ s penisem jen proto, že momentálně má pocit, že může. Pokud chce být někdo jiné pohlaví, musí si uvědomit jednu věc a to, že druhé pohlaví nikdy fyziologicky nebude. A je na úkor všech ostatních se tak tvářit. Pokud má mužské (nebo ženské) funkční pohlavní znaky, tak to je prostě muž nebo žena. Nic jiného. A cítit se může třeba jako duhový jednorožec.

Považuji toto rozhodnutí za obrovskou a hlavně nebezpečnou chybu. Nebezpečnou pro všechny. Je jen otázka času, kdy to dopadne úplně stejně, jako všude jinde. Vzpomeňme si na Jiřího „Marii“ Ferynu a jeho několikanásobná znásilnění dívek. Opět opakujeme stejné chyby a kráčíme vpřed průšvihu. Bohužel to vždy odskáče nevinný, nikoliv ten, kdo to posvětil. Tentokrát většinou hlasů našeho Ústavního soudu.

*

Jana Marková, zdroj, úvodní motto dodala redakce NR

4 12 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
18 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
vachav
vachav
před 10 dny

Všechny tyto šílenosti sem přicházejí z darebácké země USA prostřednictvím kontraproduktivní organizace EU. Prvotní příčinou je ale pravděpodobně přemnožení živoč.druhu Homo sapiens sapiens a následně jeho pokračující degenerace.

Praded
Praded
před 11 dny

Máme hory, máme doly ale také lidi voly.