O jednom přičlenění a jednom zatykači

O Ukrajině, Zelenském, válce, mírových jednáních, mlýnku na maaso, zatykači a “našich” Ukrajincích…

Daniel Sterzik-Vidlák
Daniel Sterzik-Vidlák
Pamatujete? Už jsou to skoro dva roky. Válka na Ukrajině se teprve rozjížděla do dnešních pořádných obrátek, právě se bojovalo u Severodoněcku a Lysyčansku (nebo už to tam bylo hotové) a na Ruskem obsazených ukrajinských územích probíhalo referendum o připojení k Rusku, které samozřejmě dopadlo kladně, protože jinak by se nedělalo. Vzápětí ruská Duma přičlenila čtyři ukrajinské regiony k Rusku.

Marian Kechlibar o tom tehdy napsal, že právě toto znamenalo překročený Rubikon. Jak něco napíšete do zákonů a do ústavy, už se to většinou nedá nijak snadno vymazat. Z ruského pohledu se od té chvíle nebojovalo o nějaké sporné území, ale o ruské území a o ruské území se nemůže se Západem handlovat ani Putin. Ruské území je prostě ruské, o jeho hranicích se nevyjednává, o jeho hranice se střílí (hádejte, kdo tohle už před sto lety řekl?)

Myslím, že tehdy si už Putin byl jistý, že vyhraje. Takže celý proces legislativně završil a zabetonoval, aby platil „na věčné časy.“ Dal najevo celému světu, o čem se už nebude jednat, i kdyby se v Paříži Macron na hlavu stavěl a hrozil posíláním francouzských vojáků na Ukrajinu. Donbas je už prostě ruský, protože to tak mají v ústavě. Navrhovat změnu, to je vlastizrada. To je stejné, jako když si Zelenský nechal odhlasovat zákon, že se nesmí jednat s Ruskem a kdyby někdo navrhl, že by se jednat mělo, tak je to zrádce a vztahují se na něj příslušné paragrafy… a nebo praktiky SBU.

Teď se stalo něco podobného. Pár zpráv o tom sice bylo, ale pravdomluvní intervjuci to moc nechtěli rozebírat. Rusko zařadilo Zelenského na seznam zločinců a vydalo na něj zatykač. Prozatím zatykač platný v Rusku. Ne, fakt to neznamená, že když Rusko vydá mezinárodní zatykač, tak Zelenského zatkne nějaký Interpol, ale znamená to, že Rusko už se Zelenským nebude jednat, protože ho neuznává jako prezidenta Ukrajiny. Důvod je jednoduchý… neproběhly volby a (tuším) po 21. květnu začne být Zelenského mandát poněkud pochybný.

Opět je to něco, co se legislativně nedá vzít zpátky. Pokud jednou o někom řeknete, že je zločinec a legislativně si to schválíte, těžko se z toho vycouvává. To už jako zločinec není? Nebo přišly nové důkazy? Putin prostě zabetonovává situaci a vzkazuje Ukrajincům, že až budou mít dost té své mohylizace, tak ať se zbaví Zelenského a pak se Rusko a Ukrajina mohou o něčem bavit.

Putin Ukrajincům ozdobil obětního kozla, na kterého budou vloženy všechny viny a hříchy této války. Všechny. Ruské i ukrajinské. A až kozel uprchne do USA, začne se jednat nad čistým stolem. A samozřejmě… zatykač není vydán jen na Zelenského, ale i na leckteré členy jeho suity, kteří, kdyby to po něm převzali, tak se s nimi Rus také nebude bavit.

Podle posledních zpráv, Ukrajina zneplatní všem Ukrajincům pasy. Proč? Protože Ukrajinců zatím padlo jen třicet tisíc, to dá rozum, ne? Proto je zapotřebí dostat domů všechny bojeschopné muže. Na frontě jim vlastně vůbec nic nehrozí, bude to safari a lov ruských mužiků, kteří bojují jenom polními lopatkami. Samozřejmě, všichni uprchlí Ukrajinci v jatečném věku dobře vědí, proč uprchli.

Nejsem si jistý, jestli si Zelenský může dovolit nenávist milionů svých uprchlíků. Jestli si může dovolit, aby jeho válku proti okupantovi začali zpochybňovat sami Ukrajinci. Stejně tak bych řekl, že všechny Bandera párty skončily a skončily také kecy na sociálních sítích, kde Ukrajinky vysvětlují Čechům, že se neumějí chovat. Ono by se také mohlo stát, že Češi všem Ukrajincům zamávají a popřejí jim hodně zdaru u Bachmutu. Přece jenom, kdo má chuť poslouchat nadřazenecké kecy, že vše bude Ukrajina… Leckteří čeští politici už si to berou jako svou agendu… třeba strana PRO.

Ještě před rokem Vítek Rakušan s Jurečkou hájili sociální dávky Ukrajincům… že víc do státního rozpočtu přinesou, než z něj vyčerpají… Teď jsou podezřele ticho. Tak ticho, že už asi Zelenskému v tomto ohledu něco slíbili… A nebo slíbí, protože brzy má být prý další společné zasedání české a ukrajinské vlády… Co jiného by tam asi tak mohli řešit, že?

Takže si to shrneme… Rusové o čtyřech ukrajinských oblastech jednat nebudou. To už je Rusko. O hranice se bude střílet a házet ty jedenapůltunové klouzavé bomby, které teď umožňují ten rychlejší posun ruských jednotek vpřed. Se Zelenským a jeho lidmi Rusové jednat nebudou, protože jsou na ruském seznamu zločinců. Ukrajinští váleční uprchlíci budou všemi způsoby nahnáni do mlýnku na maso, který ale oficiálně neexistuje a leckteří libtardi tomu dokonce i věří. Bandera párty a velkohubé kecy skončily, protože rozumný Ukrajinec ve vojenském věku teď bude zticha a tvářit se, že neexistuje. Jestli to takhle půjde dál, budeme brzy Ukrajince schovávat jak Židy za Protektorátu.

Co by se na tom mohlo pokazit, že? Jdeme vítězně vpřed a už brzy vyhrajeme, protože přesně takhle vítězství vypadají. Vítěznou stranu poznáte podle toho, že jí skomírá průmysl, má čas na vymýšlení byrokratických kravin, rozpadají se jí obchodní řetězce, zavádí cenzuru a potřebuje novou půlmilionovou armádu, protože ta stávající je podle Ukrajinské pravdy naprosto v pohodě.

A kdyby to náhodou nevyšlo, za všechno může Zelenský… Stačí ho svrhnout, stejně už není prezident… a mohou začít skutečné mírové rozhovory. Jde jen o to, kolik Ukrajinců ještě bude muset padnout pro Black Rock a Vanguard, než to těm ostatním dojde…

Takže… kupředu, pravá, ke světlým zítřkům.

*

Daniel STerzik – Vidlák, Litterate

4.4 7 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
6 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Praded
Praded
před 17 dny

To že se vede válka na území, které už paří Rusku tady píši od chvíle kdy to schválila duma. Protože podobně vzniklo Kosovo, nejde u OSN toto nějak řešit.

cablik
cablik
před 17 dny

Je jasné že slouhové dopadnou špatně ale podle mě až to bude opravdu v háji tak naskákají do letadel a zdrhnou do USA. Zase to oskáčou lidé co zůstanou v zničené zemi.

standa
standa
před 17 dny

Amerika už má jména na výměnu Zelenského. Poněkud zvláštní, když mu slíbili téměř věčnou podporu !

mikkesh
mikkesh
před 17 dny

Pane Sterziku, vykulené přerostlé dítě Vítek mlčí, protože už mu možná někdo naznačil, že ta největší psina teprve přijde. Ta válka na Ukrajině skončí a za svými ženami, které se ve většině snaží najít práci a integrovat se, na rozdíl od černých inženýrů a vědců z Afriky, tak za těmi ženami přijdou, lépe řečeno… Číst vice »

spartak
spartak
před 17 dny

Bravo Danieli ! Nacistická Ukrajina pomůže i naši věci , tak jak se budou utahovat šrouby , protože energie a ostatní porostou a keťasové budou chtít větší vejvar neboť jim nestačilo rozkrádat majetek 20let po roce 1989 , ale stejnou měrou nadále a to se posraným voličům ODS a ANO nebude líbit.

Praded
Praded
před 17 dny
Odpověď uživateli  spartak

V ČR pokud se nezmění režim, už nemůže dojít k žádné změně, jsme kolonie.