Zrádcové! Kolaboranti! Ať žije Ukrajina! Bando zkurvená! Dost bylo Fica! Atentátník Juraj Cintula již v dubnu vedl malou demonstraci proti Robertu Ficovi v Dolní Krupé!

Účastnil se i demonstrací Progresivního Slovenska v únoru v Bratislavě a dokonce už i v roce 2018! Přesto se česká média snaží vytvořit falešnou ruskou stopu s cílem sejmout vinu z fašizace Slovenska progresivními liberály! Mluvčí ruského ministerstva zahraničí to vystihla přesně!

Atentát na Roberta Fica podle všeho nejvíce otřásl českými médii. Nenáviděný Robert Fico je najednou obětí šíleného střelce a média nemohou vyjet oslavné a jásající články, protože to zatím není dovoleno. Proto se česká média uchýlila k oblíbené taktice mlžení, když došlo k vypuštění informace, že Juraj Cintula prý v roce 2016 byl členem militantní skupiny Slovenskí Branci, jejichž lídr byl prý v minulosti cvičen bývalými členy ruských Specnaz. Informaci hned ochotně převzala i americká média [1]. Fotografie Juraje Cintuly z roku 2016 byla objevena na jeho Facebooku. Bylo v podstatě jen otázkou času, než se česká média pokusí střelbu na Roberta Fica svalit na Rusko.

Jenže, Juraj Cintula se s touto organizací záhy rozešel a zapojil se do hnutí Za lepší Slovensko a začal se účastnit demonstrací proti Robertu Ficovi, které vyvrcholily státním převratem v roce 2018. Cintula se v roce 2018 osobně účastnil státního převratu proti Ficově vládě v Levicích, kde se účastnil [2] demonstrace “Za lepší Slovensko” a letos 7. února se prokazatelně účastnil [3] v Bratislavě protivládní demonstrace svolané Progresivním Slovenskem před budovou Národní rady proti novele Trestního zákona, kterou se ruší Úřad speciální prokuratury. Poslední Cintulova demonstrace se odehrála v obci Dolní Krupá nedaleko Trnavy.

Atentátník na Roberta Fica již v dubnu vyřvával, že je kolaborant, zrádce a ať žije Ukrajina!

Na této malé demonstraci, kterou podle informací sám zorganizoval a jako hlavní řečník vyvolával hesla, vypouštěl ze svých úst nadávky a slovní útoky proti Robertu Ficovi, jehož vláda měla 24. dubna v Dolní Krupé výjezdní zasedání vlády. Pusťte si video výše a zkuste schválně identifikovat z jeho výkřiků a vulgarismů, které z nich jsou pro-ruské, pro-kremelské, pro-ficovské, prostě pro-dezolátské. Nám se to nepodařilo. Žádné jsme neslyšeli a neviděli.

Demonstrace zato byla anti-ficovská, anti-ruská a hlavně pro-ukrajinská, což bylo potvrzeno výkřiky Juraje Cintuly, a také pro-unijní, což potvrzovala vlajka Evropské unie, kterou mávali Cintulovi spoluúčastníci malé demonstrace. Nedovedu si představit, jak by mohl být Cintula pro-ruský a napojený na Rusko, když na místě vykřikoval hesla jako “Dost bylo Fica!” nebo “Ať žije Ukrajina!” spolu s nadávkami, že Ficova vláda je “banda zkurvená“.

VIDEO: Maria Zacharova se stanoviskem ministerstva zahraničí Ruské federace k atentátu na Roberta Fica

A to není všechno. Tisková mluvčí ministerstva zahraničí Ruské federace Maria Zacharova ve středu večer v pořadu Vladimira Solovjova na ruské státní televizi prohlásila, že Robert Fico je vnímaný jako dobrý přítel Ruské federace a ministerstvo mu přeje brzké uzdravení. Pokud by Cintula byl pro-ruský, asi by spíš střílel na někoho z řad Progresivního Slovenska než na šéfa “pro-ruského” SMERu. Idiocie českých novinářů je sice vyhlášená, ale tohle není přímo idiocie. Je to účel s cílem sejmout vinu a odpovědnost za vybičovanou anti-ficovskou fašizaci z progresivní liberální opozice na Slovensku a vinu za ten atentát ze zfašizovaných liberálů přenést na Rusko. To je přesně ten účel.

Maria Zacharova se stanoviskem ministerstva zahraničí RF k atentátu na Roberta Fica

Atentát se ale podle všeho nepovedl, což rozehraje v celé Evropě zásadní procesy změn. Politici si uvědomí, čeho všeho jsou Američané schopni. Když nejde Fica zastavit převratem v ulicích, ani u parlamentních voleb, ani u prezidentských, tak prostě přichází ke slovu fyzická likvidace. Co ale dovedlo 71-letého člověka k takovému činu? Byla to jen vybičovaná fašizace, která jej zradikalizovala, anebo za tím je něco nebo někdo další? Spáchání atentátu na slovenského premiéra Roberta Fica otřásá evropskými médii, ovšem nikoliv těmi americkými, které informace o události vytěsňují ze svého zpravodajství.

Fico se po uzdravení stane chodícím důkazem zločinů kolektivního Západu

Je to nepochybné znamení, že americká státní moc má černé svědomí, protože anti-ficovská fašizace na Slovensku byla a stále je řízena ze zahraničí a zpoza oceánu. Celá věc totiž dopadla pro Američany tím nejhorším myslitelným způsobem, totiž přežitím cíle určeného k likvidaci. Přestože je Robert Fico ve vážném stavu a údajně podstoupí další operaci, a možná ne jenom jednu, tak je vysoká pravděpodobnost, že atentát přežije a stane se mučedníkem, který ale přežil a může dál žít a pracovat v politice s cejchem výjimečnosti, tedy toho, koho chrání Vyšší moc a má přežít a dokončit svou práci, neboť tak jest dáno!

Fotografie a text z Cintulova profilu na Facebooku z roku 2016

Fico se stane chodícím důkazem zločinů kolektivního Západu a především americké moci Pax Americana, která se ho snažila zbavit již čtyřikrát, a čtyřikrát neúspěšně. Poprvé se Američané pokusili Fica zlikvidovat a odstranit jen politicky, a to pomocí státního převratu v roce 2018 řízeného Sórošovou organizací přímo z bratislavských ulic a přes sociální sítě. Operace byla úspěšná a Robert Fico byl donucen složit funkci premiéra. Američanům se dokonce podařilo rozbít stranu SMER na dvě části, na SMER pod vedením Fica a na HLAS pod vedením Petera Pellegriniho. Ficova strana se zdála být úplně vyřízená. To byl plán A.

Pokusili se Fica odstranit 3x po sobě, ale nevyšlo to. Tohle měl být poslední pokus č. 4, a definitivní!

Výhra Igora Matoviče v parlamentních volbách a poté zvolení Zuzany Čaputové do funkce prezidentky úplně vymazalo SMER a levici z procesů řízení na Slovensku. Američané nelenili a okamžitě začali dojednávat smlouvu o rozmístění amerických základen na území Slovenska, všechno se zdálo, že jde Američanům na ruku. Jenže covidová pandemie odhalila naprostou neschopnost progresivního řízení Matovičovy vlády, který byl nucen rezignovat a přenechat pozici Eduardu Hegerovi. Vrchní kormidelnice Zuzana Čaputová se snažila vládu udržet pohromadě, Američané o to stáli natolik, že v prezidentském paláci byli zástupci z U.S. ambasády pomalu každý druhý den. Nepovedlo se.

Juraj Cintula na demonstraci Progresivního Slovenska proti Ficově vláda a změně Trestního zákoníku zahrnujícího zrušení Úřadu speciální prokuratury,  7. února 2024 v Bratislavě

Vláda prostě koncem roku 2022 zjistila, že už dál vládnout nedokáže, koalice se rozpadla a byly vyhlášeny předčasné volby, které nakonec proběhly až 30. září minulého roku. Američané tedy přišli s nápadem podpořit masivně nový subjekt s názvem Progresivní Slovensko. To mělo vyhrát volby. Takový byl plán B. Ve volbách ale zvítězil Robert Fico a jeho SMER. Něco se stalo.

Politik, který měl být politickou mrtvolou od roku 2018, se vrátil ve velkém stylu. A proč? Protože transformoval SMER do vlastenecké a národovecké strany naroubované na tradiční sociálně-demokratickou stranu. V Německu by se tomu řeklo hnědo-oranžová fúze. Fico prostě vynuloval výsledky státního převratu v roce 2018. Američané byli v šoku. Jedinou cestou, jak Fica zablokovat, bylo dosadit po Čaputové do funkce prezidenta Ivana Korčoka, velkého přítele Deep State. A to byl plán C.

Po selhání Korčoka někdo (střelec?) zřejmě vyhodnotil, že politicky už Fica odstavit nejde, a tak přišla řada na fyzickou likvidaci

Jenže hnědo-oranžový SMER a lehce namodralý HLAS vytvořily koalici s podporou SNS do takové hloubky, že tato koalice měla dostatek sil i na to, aby prosadila Petera Pellegriniho ve druhém kole prezidentských voleb. Média přitom neskrývala plán Korčokova týmu, že Korčok jako prezident odebere Ficově vládě pověření vyjednávat mezinárodní smlouvy a zastupovat Slovensko v zahraničí, čímž by se Ficova vláda stala v podstatě jen šafářem domácí politiky, ale zahraniční politiku by řídil Korčok, tedy lépe řečeno Washington a americký Deep State.

Juraj Cintula na demonstraci proti Ficově vládě “Za lepší Slovensko” v roce 2018

Když se nepodařilo Fica porazit v parlamentních volbách, porazíme ho Korčokem a odebereme mu pravomoci k zastupování Slovenska ve světě. Jenže ani tento plán nevyšel. Fica se nepodařilo zastavit ani pomocí plánu C, protože “jeho” Pellegrini vyhrál prezidentské volby. Takže, jak zastavit Fica? Demokraticky už to nijak nejde. Takže došlo na plán D a na radikalizovaného střelce s pistolí. Nevěřím, že šlo o zkrat v myšlení Juraje Cintuly. Video s jeho přiznáním z chodby policejní služebny (video níže) potvrzuje, že atentát plánoval a rozhodl se k němu již před měsícem, tedy po zvolení Pellegriniho za prezidenta republiky.

Fico neměl střelbu přežít, premiéra ale ochraňovala Vyšší moc, když už ho neochránili bodyguardi

Ten čin byl naplánován a muž byl zkrátka natolik zfašizován progresivními liberály a štvavou anti-ficovskou agendou médií hlavního proudu, že se rozhodl, že ve svých 71 letech se stane pro liberály hrdinou a ukončí nadobro a natrvalo Roberta Fica. Když se ho nepodařilo natrvalo odstavit v roce 2018 po vypuknutí tzv. Kuciakiády, ani v parlamentních volbách v roce 2023, ani v prezidentských volbách v roce 2024, tak se prostě Juraj Cintula rozhodl, že odstaví Roberta Fica on sám a natrvalo. Snažil se do Roberta Fica vystřílet celý zásobník.

Bodyguardi zůstali nezraněni. Podivné. Neprofesionální. Nečekali útok. Na Slovensku se tohle nikdy neděje. Prostě zaznívají různé reakce na pomalou reakci ochranky. Cílem střelce byla fyzická likvidace Fica. Nic jiného nebylo cílem, prostě vysypat do těla premiéra co nejvíce nábojů. Po zadržení seděl Juraj Cintula na služebně s nepřítomným pohledem, jako by mu teprve docházelo, co provedl.

Podobně vypadaly osoby vystavené chemickým látkám v programu MK-Ultra. Není bez zajímavosti, že útok byl proveden ve stejný den a měsíc, v jakém byl zanesen do evidence StB v 80. letech, tedy 15. května [4]. Může jít o shodu náhod. Třeba i o tu shodu, že 15. května je Mezinárodní Den rodiny. Vymýt člověku mozek lze více způsoby, nejen chemií, ale i mediálně, resp. eugenicky. Vystavení člověka trvalým fašizačním procesům jej postupně transformuje. A vzhledem k tomu, že střelbu plánoval celý měsíc, je jasné, že nemohlo jít o náhlé pohnutí mysli. Progresivní liberálové uspěli. Vyrobili prvního slovenského hitmana, který se pokusil zastřelit premiéra. Teď je třeba se modlit, aby Robert Fico tento boj o život zvládl. A nebude to asi snadné.

*

-VK- Šéfredaktor AE News

4.5 8 hlasy
Hodnocení článku
10 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
mikkesh
mikkesh
před 2 měsíci

Tak jsem si myslel, že to byl atentát. Ale ono ne. Ksindl od novin už píše, že se jednalo o pokus! Jen pokus! Neskutečné.

cablik
cablik
před 2 měsíci
Odpověď uživateli  mikkesh

Český liberálové psali že měl mířit lépe a tenhle novinářský blb ani neví že pokus je jako dokonalý trestný čin. Takže mu hrozí stejná sazba jako kdyby mu to vyšlo. To bylo jasné že to budou překrucovat.

mikkesh
mikkesh
před 2 měsíci
Odpověď uživateli  cablik

Atentát je násilný čin, jehož cílem je usmrtit nebo zranit osobu nebo skupinu osob.”
Pokus je pokus. Je odhalen ještě před činem.

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 2 měsíci

https://www.hlavnespravy.sk/simecka-podal-trestne-oznamenie-v-suvislosti-s-vyhrazkami-smrtou/3495562 Simecka uz tam knuci,ze vlastne chudak je on.To je neskutecne,co je to za lidi.Kousek slusnosti nemaji

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 2 měsíci

Co jsou zac vime i z Cech..Co treba Langr a Zeman? Nebo opozici svolavane ( v zastupu nejake * neziskovky” )demonstrace proti Babisovi..Ted za vlady 5demolice jsem zadnou demonstraci svolavanou opozici nevidela..A komu a k cemu slouzi media hlavniho proudu,nevidi jen “skoroslepi”

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 2 měsíci
Odpověď uživateli  palasovar@gmail.com

Jeste by se nemelo zapomenout na americkou ambasadou svolavane demonstrace proti Zemanovi ( slavne cervene karty) Dodnes nemohu zaomenout na trapne trasparenty ” nasich umelcu”…typu ” Chudacek hulcicka”
Primo medialni honicka,aby z neho udelali alkoholika. Dalsi medialni sprostarna zneuziti Babisova syna…
Nejlepsi je,kdyz si pak tihle hraji na slusnaky…Maji smulu.Nezapominam

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 2 měsíci
Odpověď uživateli  palasovar@gmail.com

Jeste bych dodala,ze je uplne jedno,jestli se to delo nekomu koho mam rada nebo ne…Je to to jednani,ktere nikdy tolerovat nebudu