Maďarsko se nezúčastní chystané vojenské mise NATO na Ukrajině! Nepodařilo se přesvědčit strojvůdce, aby válečný vlak nejel dál, takže zastavit ho může už jen Donald Trump! Viktor Orbán v šokujícím přiznání na maďarském rádiu odhalil, že NATO již má přichystanou vojenskou misi na Ukrajině a Maďarsku se podařilo z ní vyvázat a z válečného vlaku EU a NATO vystoupit! Ale co Česko? A co Slovensko?

A je to venku! Přesně podle predikce Aeronetu došlo k tomu, co jsem předpovídal. Evropské volby skončily a máme tady první potvrzení, že šílenství Bruselu a vůdců NATO a EU se po volbách nejen nezmenšilo, ale naopak bylo povzbuzeno výsledkem Evropské lidové strany, která dokonce získala další křesla, takže voliči v EU de facto zvolili válku v Evropě.

Viktor Orbán totiž mluvil na soukromé schůzce s odstupujícím generálním tajemníkem NATO Jensem Stoltenbergem a dojednal s ním, že Maďarsko se nebude účastnit chystané vojenské mise NATO na Ukrajině! Ano, je to potvrzeno, NATO oficiálně zahájilo přípravu vojenské mise na Ukrajině, ale maďarský premiér vyjednal pro Maďarsko výjimku, že jeho země se této EU/NATO mise na Ukrajině účastnit nebude.

Viktor Orbán, premiér Maďarska

Budapešť se nebude účastnit vojenské mise NATO na Ukrajině, prohlásil [1] doslova maďarský premiér Viktor Orbán v éteru maďarského Kossuth rádia [2]. “Dosáhli jsme minimálního cíle, dosáhl jsem dohody s odstupujícím generálním tajemníkem NATO (pozn. Jensem Stoltenbergem) a Maďarsko vystoupí z vlaku. NATO bude mít na Ukrajině vojenskou misi, ale Maďarsko se jí nebude účastnit zbraněmi, penězi ani vojensky,” řekl premiér.

Podle něj evropský vlak jede směrem k válce, zatímco přesvědčit strojvedoucího, aby nejel dál, nebylo možné. Nyní může rozjetý vlak zastavit už pouze bývalý americký prezident Donald Trump, pokud se po listopadových volbách vrátí do Bílého domu, konstatoval Viktor Orbán na rádiu současnou situaci.

Orbán: NATO bude mít na Ukrajině vojenskou misi!

Orbán také přirovnal evropské pro-válečné politiky k narkomanům, kteří chtějí porazit Rusko, jak se o to evropští vůdci dvakrát pokusili ve dvacátém století, ale nechápou realitu. Dodal, že pokusy Západu vyhrát konflikt na Ukrajině jsou beznadějné. Jak zdůraznil maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó, NATO chce zvýšit svou koordinační roli při dodávkách zbraní Ukrajině a výcviku jejích vojáků.

Diplomat upřesnil, že toto rozhodnutí podporuje 31 zemí, ale Budapešť s tím nechce mít nic společného. Generální tajemník Aliance Jens Stoltenberg uvedl, že akceptuje rozhodnutí Maďarska neúčastnit se alianční mise, která má koordinovat vojenskou pomoc Kyjevu, která se bude nově odehrávat na území Ukrajiny v rámci mise EU a NATO.

Dnes již bývalý generální tajemník NATO Jens Stoltenberg

V první fázi by mělo jít o výcvik ukrajinských vojáků na území Ukrajiny, opravárenská depa na opravu západní techniky na území Ukrajiny, ale rovněž ostraha ukrajinsko-běloruské hranice. Evropské volby nedopadly špatně pro strany evropské alternativy, ale nestačilo to na vytvoření dostatečné blokační většiny v EU, a to právě kvůli ziskům dalších křesel Evropské lidové strany Ursuly von der Leyen, jejíž frakce v EU parlamentu je největším válečným štváčem. Proto se nelze divit, že hned po volbách musí Viktor Orbán jednat s dnes již bývalým šéfem NATO a musí si vymoci výjimku, aby Maďarsko nebylo účastno této vojenské mise na Ukrajině.

KLDR chce naučit své vojáky modernímu boji, došlo prý k nabídce na vyslání vojáků KLDR na Ukrajinu

Není to dosud nijak potvrzeno, je to zatím jen spekulace na ruských médích, ale ve středu podepsaná alianční smlouva mezi Ruskem a KLDR zřejmě opravdu obsahuje nabídku Pchjongjangu na severokorejské vojáky, kteří by se mohli zapojit do války na Ukrajině během chystané operace na obsazení Charkova a Oděsy, a to zřejmě příští rok na jaře.

Tyto informace začaly kolovat mezi západními tajnými službami již počátkem tohoto týdne, že Vladimir Putin si jede do Pchjongjangu už nejen pro další dělostřeleckou munici, ale i pro severokorejské vojáky. Podle zdrojů naší redakce se ruští novináři domnívají, že lze věřit informacím z okruhu Kremlu, že Kim Čong Un má velký zájem na zapojení svých vojáků do války na Ukrajině, a to kvůli tomu, aby severokorejská armáda se mohla naučit podmínky boje v tzv. moderním konfliktu.

Kim Čong Un a Vladimir Putin si zajezdili společně v ruské limuzíně Aurus a dobře se při tom bavili

Značnou roli už nehraji ani tak tanky nebo frontové útoky pěchoty, ale především útoky pomocí dronů, pomocí kluzných dělostřeleckých granátů a kluzných bomb, přičemž konflikt na Ukrajině ukazuje, že tzv. zákopová válka dnes již neplní svoji roli, a to zejména kvůli útokům dronů a navádění dělostřelecké palby z dronů. Kim Čong Un se prý obává, že jeho armáda by v případném konfliktu moderního typu mohla utrpět citelné ztráty, a proto prý měl sám Kim Čong Un nabídnout Putinovi vyslání severokorejských vojáků. Ta nabídka zatím nebyla využita, ale podpis alianční smlouvy Moskvy s Pchjongjangem posunuje tuto možnost spolupráce do velice reálné podoby.

Kreml se podle ruských analytiků chystá na válku s NATO, jinak by prý k podpisu alianční obranné smlouvy s KDLR nikdy nedošlo

Zapojení severokorejských vojáků do války na Ukrajině by přitom podle všeho bylo propagandisticky zdůvodněno jako pomoc KLDR napadenému Rusku americkými a západními zbraněmi a raketami, které teď už můžou Ukrajinci střílet na Rusko podle libosti. Spolu s vytvořením této rusko-severokorejské vojenské aliance se nově ukazuje, že Rusko se chystá na válku s NATO, což je podle ruských vojenských analytiků ten hlavní důvod vytvoření paktu s Pchjongjangem. Pokaždé, když se blíží válka, Rusko se snaží vytvářet aliance a svazky, kterým se jinak silně patriotické Rusko vyhýbá a snaží se spoléhat jen na vlastní síly.

Kim Čong Un podepisuje pakt o vzájemné obraně KLDR a Ruska

Jakmile ale Kreml začne podepisovat vojenské pakty, tak je jasné, že o válce s NATO je již prakticky rozhodnuto a střet Ruské armády s aliancí NATO je vlastně už jen otázkou času. Viktor Orbán právě potvrdil, že dojednal pro Maďarsko výjimku, aby se nemuselo mise NATO na Ukrajině účastnit. A moje otázka je, a co Česko? A co Slovensko? Jaká bude reakce? A jaký bude postoj? Vyváže se slovenská vláda z účasti na misi? A co vláda kata českého národa Petra Fialy? Kolik českých vojáků se již chystá na ukrajinskou misi? A kolik zinkových rakví již objednala ministryně Černochová?

V Kyjevě není bezpečno, aby se tam konaly volby prezidenta, ale je tam zjevně dost bezpečno nato, aby se tam pořádaly průvody Gay Pride

Orbán na rádiu utrousil poznámku, že se zdá, že USA hodlají pokračovat v boji proti Rusku na Ukrajině a doufají, že zvítězí, ale Maďarsko jedná proti této destruktivní politice. Doslova uvedl: “Zdá se, že západní svět v čele s Američany chce porazit Rusko, přičemž Němci hrají roli statistů,” tvrdí Orbán. Tuto strategii označil za “beznadějnou” a dodal, že je katastrofální pro Ukrajince a Rusy umírající na bojišti a je potenciálně eskalační. Na Ukrajině vůbec neproběhly volby prezidenta, ale kolektivní Západ nadále považuje Zelenského za legitimního prezidenta.

Průvod Gay Pride v Kyjevě, 16. června 2024

Volby se prý v Kyjevě nemohou pořádat, kvůli bezpečnosti. Je ale zajímavé, že v Kyjevě se mohou konat průvody LGBT. V Kyjevě se 16. června konal [3] průvod Gay Pride pod záštitou americké ambasády v Kyjevě. To je skutečně bizarní. Volby prezidenta se prý kvůli bezpečnosti konat nemohou, ale průvody LGBT bez problémů manifestují v kyjevských ulicích. Tím je to dané.

Ukrajina je nástupní platforma pro otevřenou válku NATO proti Rusku. Moskva to ví, a proto podepisuje dopředu pakty a aliance. Válka je živitelka, dává nažrat zbrojovkám a politikům. Válka ale také sama žere – lidské životy! A nejsou to životy politiků, ani zbrojařů. A proto platí, že když je po volbách, začne se bubnovat do války. Mise NATO a EU na Ukrajině je tak již podle Orbánových slov realitou!

-VK- Šéfredaktor AE News

3.9 14 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
11 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Praded
Praded
před 27 dny

No Orbán nám předvádí tanec mezi vejci a docela to válí. Idiotům když mají zbraně, musíte někdy trochu ustoupit, aby jste mohly postoupit.

Pozorovatelka
Pozorovatelka
před 28 dny

Bóže, to zas jednou je “anaľiťika” ala kaleidoskop (rozuměj: “zatřes kaleidoskopem a já ti vysvětlím celé dění, přeloženo: “zaměř se na kamínek – aktuální detail! – hlavně nehledej dlouhodobě danou mozaiku”). Aktuálně mi to připomíná článek VK, jak Trump a Farage porazili Globalisty, cituji jednu větu: “K čemu se tedy globalisté odhodlali?… Číst vice »

Pozorovatelka
Pozorovatelka
před 28 dny
Odpověď uživateli  Pozorovatelka

-pokr- Po červnovém Brexitu, po kterém skončil Cameron, a po listopadovém vítězství Trumpa, obojí v roce 2016, Trump a Farage slavili! A co slavili? Vítězství Globalistů v USA i v Británii! ?crop=1728%2C972%2C226%2C326&resize=1500 Ve skutečnosti tehdy zvítězili Gorbačovové hned dva: americký v postavě Trumpa a britský v postavě Farage. A ještěže toto nejsou stránky jednoho názoru a nějakou pozitivní náhodou hned nad článkem VK je… Číst vice »

Pozorovatelka
Pozorovatelka
před 28 dny
Odpověď uživateli  Pozorovatelka

-pokr-
Stručně bych ještě mohla doplnit Sarkozyho. Za de Gaulla Francie v 1966 vystoupila z vojenských struktur NATO, za Sarkozyko se do nich v roce 2009 ale vrátila, a to za Sarkozyho
https://cs.wikipedia.org/wiki/Severoatlantick%C3%A1_aliance

A Sarkozy dnes skládá účty
https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/svet/sarkozy-je-vinny-rozhodl-soud-poslal-ho-na-rok-do-vezeni-346063
a skládá je podobně, jako Cameron za Panama Papers či T. Blair za NATO bombardování Íráku
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-beru-na-sebe-plnou-odpovednost-rozhozeny-blair-se-dve-hodiny-kal-za-irak-40001254
-dok-

Pozorovatelka
Pozorovatelka
před 28 dny
Odpověď uživateli  Pozorovatelka

-dok- A teď do toho všeho nový nástup postavy Globalistů Farage: https://www.theguardian.com/politics/article/2024/jun/21/russia-was-provoked-into-ukraine-war-claims-nigel-farage https://www.dailymail.co.uk/news/article-13555165/Nigel-Farage-Ukraine-war-Reform-BBC-NATO-EU-provoked-Vladimir-Putin-invasion.html https://www.bbc.com/news/articles/cldd44zv3kpo Opakuji, že spolu s Trumpem je Farage postavou Globalistů! VK si pořád jede tu svoji geopolitiku, přes kterou není schopen vidět globální politiku, která je dávno tomu daná jako dlouhodobý scénář (mozaika). Kdo ale chce, ten ať dá na kaleidoskopické kamínky VK… Číst vice »

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 28 dny

Na RV jsem cetla,ze Putinovi slo hlavne o to, ukazat Zapadu,ze to je konecny ” rozvod”…ze za jejich sankce uz nikdy v OSN “ruku nezvednou”

Karel2002
Karel2002
před 28 dny

Pokud těch cizích vojáků z NATO bude málo, nic se celkem dít nebude, pokud to budou celé armády, válka se rozšíří po celé Evropě a skončí to jadernou apokalypsou. Jisté je, že by pak bylo Česko úplně zničeno. Na Trumpa bych nespoléhal, možná skončí ještě do voleb ve vězení. Pokud vyhraje, tak i kdyby… Číst vice »

Anonym
Anonym
před 28 dny
Odpověď uživateli  Karel2002

Jen se ujišťuji, že ten válečný důvod vámi uváděný je zase jen humor, satira a ironie.

cablik
cablik
před 28 dny
Odpověď uživateli  Anonym

To už není satira ale blábol kája se vyžívá v tom aby vždy napsal ten nejvíc negativní komentář. Tohle co se děje už není na humor

Karel2002
Karel2002
před 28 dny
Odpověď uživateli  Anonym

Žádný humor. Zákaz Strany regionů, která hájila zájmy rusky mluvících obyvatel Ukrajiny, vedl k omezení jazykových a občanských této většiny ukrajinských obyvatele. Viz. Nacionalisté z východu Ukrajiny udělali rusky mluvícím lidem to samé, co jim v roce 1920 udělali Poláci (až do roku 1939). Na to se nabalují samozřejmě další věci (zájmy USA a NATO,… Číst vice »

Hokarc
Hokarc
před 28 dny

Válčí se pouze s nepřítelem, ale Rusko náš nepřítel není. Inteligentní lidé to ví. Jenže nám vládne fialová modřina.