Tak nám “stoosmička” schválila možnost korespondenční volby…

Jaroslav Štefec
Jaroslav Štefec

prvnizpravy

Věrný ústavní soud jistě bravurně odmrští veškeré námitky opozice, agent Pávek to jistí a sudeťáci už nakupují propisky, píše na facebooku Jaroslav Štefec.
Dalo se to čekat. Parta kašpárkoidních chciválků v čele s profesůrkem Fialou znásilnila před zraky s otevřenými ústy zírající a nic nechápající veřejnosti Ústavu ČR, jen aby se udržela u moci. Ve jménu “demokracie, svobody a evropských hodnot”. A zájmů USA, samozřejmě. Což jedno jest.

Tohle už začíná opravdu smrdět. Tady skutečně končí legrace. A vypadá to, že spolu s ní skončil i ten poslední zbyteček zdání demokracie, který se tu mezi slušnými lidmi ještě udržoval.

Co s tím, to ví asi jen málokdo, a většina těch, co ví, se to bojí vyslovit. Dobře vědí proč. Já si v této souvislosti dovolím vypomoci odkazem na známé dílo českého velikána, myslitele, vynálezce a badatele v oboru slepých uliček vývoje, Járy da Cimrmana, s příznačným názvem „Die Fensterpolitik“ (stručnou charakteristiku možno nalézti i na Wikipedia.org).

3.8 10 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
10 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Praded
Praded
před 26 dny

Ta Pekarka tam vypadá, jak když se s Ropušanem před nástupem muckala. No a ten Benda, toho ať slyším, nebo vidím tak šílím.

mikkesh
mikkesh
před 26 dny

Ano tady opravdu už končí legrace. Souhlasím s panem Štefcem, že se z čistajasna objeví cca tři miliony našich milých krajanů, kteří ví, že jen banda pitomečků okolo Fialy, včetně, jim zabezpečí co budou požadovat. A je s podivem, že u snědeného krámu, z neznámých důvodů zvoucí se Česká republika, pořád ještě je co ukrást. A když… Číst vice »

Praded
Praded
před 26 dny
Odpověď uživateli  orinoko

Perfektní, s pozdravem ať se Vám daří a jste zdráv.

Jarda
Jarda
před 26 dny

Každý člověk by měl být za své chyby potrestán.Proto musí dojít k tomu,kdy občané voliči půjdou za své chyby lidově na držku,jinak budou jen kecat a bát se říci svůj názor.

Přeji si,aby hlavně mladá generace za svou důvěru a hlasy co dala hajzlům 5kolky draze zaplatila, nic jiného si nezaslouží.

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 27 dny

Uz takhle mame neduveru k systemu,tak proc nevytvorit jeste vetsi,ze?

Karel2002
Karel2002
před 27 dny

Korespondenční volby nejsou přčíliš demokratické, ústavní soud složený z fanoušků dnešní koalice je jistě schváli, nicméně by neměly zabránit vítězství opozice, pokud se ovšem její voliči chovat inteligentněji než minule. Pokud vím, korespondenční volby jsou i v Maďarsku a na Slovensku, přesto však nezabránily vítězství Orbana a Fica.

vachav
vachav
před 27 dny

A to ještě do dalších “voleb” prosadí uzákonění možnosti volit pro 16ti leté neumětely.Tím bude vymalováno,přátelé.Vládnout bude společně se sudeťákem a americko-ukrajinským kašparem na Hradě ten nadrenovanej panák – a to na hodně dlouho.Páníček za oceánem bude spokojen!

Hokarc
Hokarc
před 27 dny

,,Klíče státu” jsme předali nepříteli. Podle toho to taky vypadá. Naše republika bude muset nově vzniknout a začít od nuly.

Praded
Praded
před 26 dny
Odpověď uživateli  Hokarc

Kdysi jsme si státnost udržovaly posíláním volů do zahraničí, teď pro změnu je už nemusíme posílat, ale musíme dosazovat na přední místa v řízení státu.