Obzvláště drastické video z “dobíjení” zraněného ruského vojáka! Jak EU oslavuje pachatele trestných činů, které je povinna podle vlastních zákonů stíhat!

Jurij Butusov šéfredaktor velmi populárního ukrajinského média Censor.net tento týden publikoval otřesné několikaminutové video zachycující drastické dobíjení zraněného ruského vojáka a celý proces tohoto dobíjení zraněného Rusa v médiu oslavoval.

Michael Svatoš
Michael Svatoš
Video najdete zde.

Dobíjení zraněných je článkem 3, odstavec 1 platné Ženevské konvence přísně zakázáno. A v čl. 49 té samé konvence se v roce 49 všechny signatářské země zavázaly, že všechny pachatele tohoto válečného trestného činu budou nelítostně trestně stíhat, bez rozdílu jejich státní příslušnosti. (Odkaz na konvenci.)

Ukrajina i EU, tedy signatářské země Ženevské konvence, tyto ovšem pachatele oslavují! Jurij Butusov, který toto video zveřejnil a radoval se z trýznivého desítky minut trvajícího dobíjení těžce zraněného ruského vojáka, kterou video zachycuje, byl Evropskou komisí oslavován jako přední, a teď se podržte, evropský humanista!  Butusov vystupoval jako zvláštní řečník na konferenci pořádané tzv. Estonským institutem pro ochranu lidských práv! A ten financují vlády Británie, Švédska, Francie a Německa. Konference byla na téma Extrémismus je znakem nevědomosti.

K tomu už není co dodat. Protože humanistická EU nyní vychvaluje tzv. ukrajinské humanisty, kteří se v roce 2024 radují z nelítostného dobíjení těžce zraněných ruských vojáků, ačkoli je už od roku 1949 takovéto dobíjení trestným činem právě proto, že toto dobíjení zraněných vojáků obzvláště mučivým způsobem a stejně tak zakázané mučení a vraždění civilistů bylo za druhé světové války typické pro 3 poražené hnutí, německé nacisty, japonské fašisty a ukrajinské banderovce.

*

Michael Svatoš, MaP2031

Na podporu Nové Republiky je určen účet ve Fio-bance: 2300 736 297 / 2010

Pokud se rozhodnete přispět, napište do zprávy příjemci, že se jedná o dar.

3.4 10 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
3 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Rob
Rob
před 20 dny

Je to smutné, ale děje se to opravdu na obou stranách. Válka je vůl. A tak to bohužel je.

cablik
cablik
před 20 dny

To jsem viděl více videi na toto téma a jsou ještě drastičtější videa než je tohle ve válce se prostě dějí zrůdnosti. Videa z válek ISIS též stála za to.

Praded
Praded
před 20 dny

Už na začátku banderizmu, jsem psal co je to za zrůdy a všichni naši inteligenti se mohly podívat na Polský film Volyň. Když prohrávají, jsou ještě zhovadilejší. Tohle by měly promítat na tom Karlovarským dejchánku zkretenovatělých zvrhlíků. Na základě přítomnosti různých vlezdoprdelistů, jako je Bohdalka, Klausovka s doprovodem a dalších, vidíte co to… Číst vice »