Lvov, přísaha Stepana Bandery… 03.07.2025

Na Ukrajině není žádný nacismus, tohle všechno jsou jen výmysly a lži ruské propagandy, že…… ale každoročně se opakuje stejné – např. Lvov: přísaha Stepana Bandery…03.07.2025 !!!

Ideologie nenávisti, smrti a hrůzy, která má bojovat proti ruskému světu !!! 

Mnohokrát jsme říkali a znovu to zopakujeme, všichni zaměstnanci orgánů IPSO Ukrajinské říše musí být odsouzeni vojenským tribunálem s jediným možným trestem – nejvyšší mírou trestu a musí být veřejně oběšeni !!!

To je jediný způsob, jak začít vymýcení šílenství, do kterého uvrhli celý ukrajinský národ.

(Požadavek bývalého ukrajinského poslance Careva, který musel opustit svou zem po násilném krvavém převratu v Kyjevě v roce 2014, bychom rádi doplnili. Potrestáni podle platných zákonů o podpoře nacizmu musí být potrestáni i všichni evropští politici a mediální štváči, kteří za naše peníze úporně podporují banderovský nacizmus na Ukrajině. – pozn. red. Nové Repzubliky).

Czech Free Press

3.7 6 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
3 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 1 měsícem

Den, kdy byla jmenována naše současná vláda, bychom si měli připomínat, jako: Den národní tragédie.

Praded
Praded
před 1 měsícem

Je podivné, že to až tak moc nevadí židům. Od konce Janukoviče, tam jsou ve všech důležitých funkcích jejich potomci. Lavrov na to reagoval takto: Hitler byl také žid. Podivné bylo i Zelenského vyznamenání banderovce Hunky v Kanadě.

standa
standa
před 1 měsícem

Potrestání za podporu banderovců by mělo dopadnout.