Pane Dvořáku, tohle už přesahuje všechny meze. Na NR léta respektujeme určité nepsané normy slušnosti. Zasáhnete prosím.
Praded
před 23 dny
Je ohromující, že nikdo neuvádí varovná slova E. Beneše, které se naplňují.. Jenže na mě to dělá dojem, že o česko usilují dvě skoro fašistická uskupení. O občany ČR vůbec nejde, stejně vymírají a 5% na zbrojení to urychlí. Je to v parazitickém systému v..e.
Běž domů Posselte, čeká tě Ursula
běž domů Posselte a víc se nevracej !!!
Sjezd bude a lůza se může třeba na hlavu stavět
5.kolona jásá. Hitlerovi pohrobci se vrací. Bude zase s kým kolaborovat. Sieg!
Copak ? “Ukradené” Kosovo nám tady hajluje ? Z toho ale nebude mít PČR moc velkou radost…
Pane Dvořáku, tohle už přesahuje všechny meze. Na NR léta respektujeme určité nepsané normy slušnosti. Zasáhnete prosím.
Je ohromující, že nikdo neuvádí varovná slova E. Beneše, které se naplňují.. Jenže na mě to dělá dojem, že o česko usilují dvě skoro fašistická uskupení. O občany ČR vůbec nejde, stejně vymírají a 5% na zbrojení to urychlí. Je to v parazitickém systému v..e.
Mezi lidovci byli vždy nějací kolaboranti.
Ta pokrytecká sebranka v mnohém překonává zločineckou organizaci ODS.
Tradice zavazují…