pro Kosu objevil na internetu MS
Jednomu se z NE/Ústavního soudu chce brečet. Ale naštěstí existují jiní, kteří se snaží, abychom neklesali na mysli a neztratili úsměv a víru v lepší příští. Takže si Pávka a Baxapartu podali velmi jiskrným způsobem!
Začnu tímhle:
protože tenhle nejspíš už znáte. Mně osobně přišel z deseti různých adres. Ale pro jistotu, kdyby vás minul, což by byla obrovský škoda!
Petr Vlk, Kosa Zosra



