Ústavní soud na tento den

pro Kosu objevil na internetu MS

Jednomu se z NE/Ústavního soudu chce brečet. Ale naštěstí existují jiní, kteří se snaží, abychom neklesali na mysli a neztratili úsměv a víru v lepší příští. Takže si Pávka a Baxapartu podali velmi jiskrným způsobem!

Začnu tímhle:

Reklama

protože tenhle nejspíš už znáte. Mně osobně přišel z deseti různých adres. Ale pro jistotu, kdyby vás minul, což by byla obrovský škoda!

Reklama

Petr Vlk, Kosa Zosra

 

 

 

 

Reklama

 

5 6 hlasy
Hodnocení článku
Žádné komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře