Blaha: Zuzanu Čaputovou vypískali lidé na oslavách SNP

Prezidentku Zuzanu Čaputovou vypískali lidé na oslavách SNP. Obrátila se zády k 600 tisícům a zmařila referendum – nemůže se divit, píše na facebooku Ĺuboš Blaha, slovenský poslanec.

Ĺuboš Blaha
Ĺuboš Blaha

„Jak může Čaputová mluvit o sjednocení Slovenska, když vesele podepisuje segregační zákony proti neočkovaným.

To vy rozdělujete Slovensko, madam! Vy a ambasáda, které sloužíte!,“ je přesvědčen slovenský poslanec Ĺuboš Blaha a pokračuje v komentáři.

Kdy jste Čaputovou slyšeli vyzvat liberální kavárny, aby nešířili nenávist? Kdy jste ji slyšeli říci, že nemůžeme dehumanizovat lidi, že jsou chátrou či dobytek?

Když dnes mluvíte o tom, jaký špatný je fašismus, možná by se mohla zamyslet nad tím, jestli se náhodou jako fašista nechováte sama. A despotismus, který kryjete.

Kdy se naposledy zastala Slováků? Pláče o Navalném, srdce jí trhá běloruská opozice, vítá afghánské migranty … ale na Slováky kašle.

 
A pak přijede do Banské Bystrice, odkud nejprve policie vyžene lidí, neboť despotismus se národa bojí. Zábrany, zakuklenci a odstřelovači. Proti vlastnímu národu.

A pak se diví, že ji lidé mají plné zuby. To jsou lidé, kteří léta na oslavy SNP chodili – ještě v době, kdy madam kašlala na povstání a řešila byznys se skládkami.

My se nesnížíme k tomu, abychom oslavovali SNP s fašisty. Stát tam s vládními papaláši, co tu zavádějí apartheid – nikdy!
 
Uctili jsme si naše povstalecké hrdiny v Kremnických – tak jako loni. Na posvátných místech slovenského odboje proti fašismu. Tam, kde Němci vraždili Slováky.

Nikdy nezapomeneme. A vždy budeme bojovat proti fašistům – i těm, kteří se skrývají za liberalismus, ale přitom nenávidí lidi stejně jako Hitler. Těm, kteří dnes vládnou.

Vláda si ten pískot zasloužila. Lidem se nemohou divit, že se vůči všemu tomu teroru a ponižování brání. Toto je jen začátek.
 
Začátek povstání.

 
Podobný pohled na oslavy SNP má i slovenský analytik Eduard Chmelár:

Jsem nesmírně znechucen nedůstojnými oslavami 77. výročí SNP. No řekněte, co je to za logiku, když se stát snaží nutit statisíce lidí k mši s papežem, ale na oslavu nejvýznamnějšího státního svátku Slovenské republiky zakáže účast veřejnosti a udělá z toho zářivý mejdan. Když prezidentka recituje fráze o spojování lidí a přitom je tak necitlivě rozděluje. Ne všichni však mohli a hlavně ne všichni si chtěli poslechnout „hluboké myšlenky′′ Zuzany Čaputové (jak moderátorka mluvila na margo jejích frází přečtených z papíru) a neměli chuť dělat křoví s papaláši a stát se výstavní trofejí na jejich fotkách.

Zdroj: prvnizpravy.czfb

5 8 hlasy
Hodnocení článku
6 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 1 rokem

Správně Slováci je třeba vymést liberální hnůj který nenávidí vlastní lidi a v Čechách je nepustit k moci u nás čaputy nechceme.

anti Havel
anti Havel
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

Vždyť i Blbiš je převlaečená čapí….a stejný vlastizrádce jako ona!

eFPe
eFPe
před 1 rokem

Osobně si myslím, že to vypískávání je hrubě přes čáru. Je to jako když někdo hodil kytici, kterou už nevím kdo dal na pietní místo , do koše. Neúcta. Já jsem například byl teď o víkendu na Dukle.A u toho památníku si tam vykračovali rodiče, normálně vypadající lidé a zřejmě jejich syn, mladý… Číst vice »

Naposledy upraveno před 1 rokem uživatelem eFPe
Václav Dvořák
Admin
Václav Dvořák
před 1 rokem
Odpověď uživateli  eFPe

Asi jste nepochopil, proč lidé pískali na Čaputku. Právě za to, že ona a další tam nalezlí politici znesvětili pietu!

marcel
marcel
před 1 rokem
Odpověď uživateli  eFPe

Opět papaláši kradou národní svátky pro svoje ego 🇨🇿❤🇸🇰

Milan
Milan
před 1 rokem
Odpověď uživateli  eFPe

Chápu. Slušnost muší bejt. Měli bychom si vzít příklad ze Židů – také nevypískali Hitlera, když řečnil o konečném řešení židovské otázky. Tak tak… se slušností nejdál dojdeš… vlastně nejvejš. Až do nebe. Sice tam dušinka profrčí skrz komín krematoria, ale co na tom?