Proč ta nenávist Němců k Československu a všemu českému?

Díky polistopadovému vývoji jsme však dnes na Německu fakticky závislí. Musíme si nechat líbit obviňování z toho, že jsme váleční zločinci, že jsme se dopustili zločinů proti lidskosti a dokonce genocidy.

Avatar
Ogňan Tuleškov

Zdroj: ČeskéNárodníListy

E. Hahnová ukazuje, že od svého vzniku stálo Československo v cestě organizaci přeshraničního hnutí, jelikož cílem bylo nastolit místo Československé, Rakouské a Německá republiky jedinou Velkoněmeckou říši. ( Z článku ˇDvojí vyprávění o dějinách českých ´od prof. PhDr. Stanislavy Kučerové, CSc.)

Podíváte-li  se dobře na  mapu střední Evropy, jasně uvidíte, jak naše republika je vklíněna mezi Německo a Rakousko. Proto pangermánským plánům na vytvoření Velké německé říše překážela a dosud překáží. Pokud bude existovat ČR, velké Německo nevznikne. Proto určité síly v Německu se snaží, za pomoci proněmecké páté kolony u nás, o rozložení naší státnosti a českého národa. Začínalo to pokusy o převyprávění našich dějin. Nedostižným borcem v tomto směru byl „lidovec“ dr. P. Pithart, který za pomoci dalších dvou spoluautorů, vytvořil dílo jménem Podiven. V něm se můžeme dočíst o naší ubohosti,  méněcennosti, a závislosti na skvělém německém národu.  Díky polistopadovému vývoji jsme však dnes na Německu fakticky závislí. Musíme si nechat líbit obviňování z toho, že jsme váleční zločinci, že jsme se dopustili zločinů proti lidskosti a dokonce genocidy. Nejen představitelé tzv. sudetoněmeckého landsmanšaftu, ale i někteří němečtí ústavní činitelé prohlašují, že dekrety prezidenta republiky jsou zločinné a musí být zrušeny a zrušeny budou, poněvadž údajně jsou, kromě dalšího, v rozporu s evropskými hodnotami. O ČR se již mluví jako o německé kolonii či protektorátu.

Posselt na řezenském sjezdu SL dokonce fantazíroval o tom, že Evropa potřebuje nové silné srdce, které bude vytvořeno z Bavorska a zemí bývalého Rakouska- Uherska, včetně českých zemí. A to je úkol, jak řekl, nejen pro bavorskou politiku, ale i pro českou. Samozřejmě v tomto projektovaném novém složeném státu bychom se stali opět jen zemí, svou státnost bychom ztratili.

Na sjezdu v Řeznu byli i naši diplomaté, včetně T. Podivínského, našeho velvyslance  v Berlínu. Tento pán řečňoval i na sjezdu. Bohužel se ani nezmínil o přetransformování střední Evropy, jak jej nastínil B. Posselt. Nikdo na sjezdu ani po něm proti uvedeným posseltovským plánům neprotestoval. Naši ústavní činitelé mlčí jako ryby.  Dělají, že o tom neví. To se opakuje již celá léta. Bez ohledu na realitu tito naši mocipáni pějí sborem a někteří i sólově, jak česko-německé vztahy jsou dobré jako nikdy předtím.  A v takové situaci se nacházíme již desetiletí. Nejde tedy o selhání jednotlivců, ale o nastavený systém, který se opakuje vždy ve větším rozsahu a se silnějším důrazem. Zbývá tedy otázka, jak dlouho ještě bude trvat, než kvantitativní změny přerostou v novou kvalitu?  Někteří naši politici dokonce mluví o tom, že naše republika by se měla stát jednou ze zemí SRN.

ČR podle plánu určitých sil má zmizet, rozplynout se.  Tak by překážka pro vybudování velkého Německa byla odstraněna. To by však nebyl konec snažení německých imperiálních sil, ale pouze nový začátek. Německé ruce sahají dokonce i ke Kaliningradu.

Žijeme v přelomové době. Dochází k postupné přeměně dosavadního monopolárního světa v multipolární. Je pravděpodobné, že v tomto procesu některé státy zaniknou, jiné vzniknou. V této nebezpečné době nemáme v Evropě ani ve světě nějakou mocnou oporu, která by nám umožňovala bouřné údobí bez úhony přežít. Srbsko sadilo na Rusko. To slíbilo, že zaručí svrchovanost srbského státu a jeho hranic. Můžeme se obrátit na Rusko, aby se stalo také našim garantem? Snad dříve ano. V nedávné době však naši rusofobové v cizích službách  naše přátelské pouto k Rusku se snažili přeseknout. Na mezistátní úrovni byli celkově úspěšní. Tradiční přátelské česko-ruské vztahy v občanské oblasti, byť narušené, existují však i nadále. I naše vztahy s Čínou se těmto harcovníkům hrubě nelíbí. Dělají vše možné, aby je zkalili.  A daří se jim to.

V této situaci německý vliv na nás roste. Kdo nám pomůže?   Pokud si nepomůžeme sami, naše budoucnost  bude vážně ohrožena.   Už nyní máme svého Moravce. Hledá se jen nový Hácha. To ostatní nám bude naděleno našimi „dobrými přáteli“.

                                                                                               Dr. O. Tuleškov

4.5 26 hlasy
Hodnocení článku
12 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
basos
basos
před 1 rokem

nejsem vubec proti Posseltovi, a jeho predstave …..o nove Evrope, pokud se Bavoraci, a Videnaci nauci CESKY…..

vera havrankova
vera havrankova
před 1 rokem

Doplácíme mimo jiné i na to, že si národ volí profláklé zrádce, zalezlé v německé p……, viz Herman, Fiala, Bělobrádek a další zrádci!

anti Havel
anti Havel
před 1 rokem
Odpověď uživateli  vera havrankova

A toho nejhlavnějšího zmetka a zkur…e udavače Havla jste vynechala schválně?

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem

Podiven, to je předchůdce Stohoven, stejné cíle a stejní členové

spartak
spartak
před 1 rokem

Scénář demokracie po roce psala šlechta. Nenáviděla Masaryka a Československo tak ,že se domluvila s Havlem na ruka ruku myje. Šwarcenber je tím případem s vykřičníkem. Němec se sice usmívá ,ale je to falešný škleb sudeťáka.

Lubez
Lubez
před 1 rokem

A to co si momentálně dovolil Šafr, je už za hranou. Kde jsou ti jež vykonávají exekutivu? To je jasná propagace fašismu a mlčí se. Já v tomto duchu něco napsat na dnešní elity tak mám zajištěno doživotí. A přesně tak se chová celá demožumpní elita. Počínaje od žvatlala Pitharta přes strýčka Bredlyho… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Lubez

H*vada by v ČR neměla většinu, být tu sudetští Němci. Pavel Šafr vážně

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/H-vada-by-v-CR-nemela-vetsinu-byt-tu-sudetsti-Nemci-Pavel-Safr-vazne-676679

Lubez
Lubez
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

Jo přesně toto jsem měl na mysli.
Plus to další co jsem napsal.

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Lubez

A to nejsou jen sudeťáci pokud by sem natahali migranty a dali jim volební právo tak by bylo vše ztraceno. S havloidní žumpou navždy a nikdy jinak a následná likvidace Čechů a státu.

cablik
cablik
před 1 rokem

Místo Háchy Fiala místo Moravce Bartoš a nemusí se nikdo hledat známe vlastizrádce a zaprodance. Doufám že to tak daleko nedojde aby zanikl náš stát. Jinak Rusko moc dobře ví kdo za tím stojí a určitě jim na špek neskočí.

Plebej
Plebej
před 1 rokem

Autor se v popisu velkoněmeckého rozpínavého sentimentu neplete.
V jednom však přece jen.
Jak to, že se nyní hledá jen ten nový Hácha? Vždyť toho si lidi vyzvonili už o Velké sametové! A neřekl bych, že trpíme nouzí o jeho následovníky. Tchajwanců a jiné svoloči na mancáry! Byli by i na vývoz, pokud by o ně kdos i stál…

Naposledy upraveno před 1 rokem uživatelem Plebej
Stanislav Sevecek
Stanislav Sevecek
před 1 rokem

jsme v obklíčení – i Slovensko kvůli jejich euru