Studentské volby, organizované na pečlivě vybraných školách, nevypovídají o ničem…

Nemyslím, že by volby na školách, kde dochází ke dlouhodobé ideologické indoktrinaci Člověkem v plísni, o čemkoli vypovídaly.

Zdroj: Pravdivě.Eu

Mnoho lidí se dnes dívá na tzv. “studentské volby” jako na něco, co ukazuje, jaké jsou politické názory mladých. Ovšem tak 90% středoškoláků nemá vůbec žádné politické názory. Pokud pak musí volit, tak jednoduše volí ty, koho jim roky podsouvají.

Povšimněte si, že tyto volby organizuje “agent cizích mocností” – Člověk v plísni. Tedy zcela zřejmě půjde o střední školy ve větších městech a především pak ty, na nichž tato nechvalně známá ziskovka běžně působí.

Protože mám syna na střední škole v okresním městě (na níž žádné volby nikdy nebyly), tak moc dobře vím, jaké názory jsou jim tam podsouvány. A to na synovu školu nechodí Člověk v plísni, ale měli tam již tu “čest” s jinými neziskovkami. Všechny je poučovaly o “jediné pravdě” a samozřejmě ani propagace Pirátů nechyběla. Ovšem poslední rok a půl de facto střední školy nefungují, propaganda se tak omezuje spíš na systémem podporované youtubery a rádoby celebrity.

Každopádně nemyslím, že by volby na školách, kde dochází ke dlouhodobé ideologické indoktrinaci Člověkem v plísni, o čemkoli vypovídaly. Aby byly volby objektivní, musely by by být na všech středních školách a učilištích v ČR, nejen na Člověkem v plísni pečlivě vybraných školách.

Tyto volby nanečisto jsou tedy asi totéž, jako kdyby se konaly parlamentní volby jen v Praze a krajských městech, přičemž nikde jinde by se volit nesmělo. Asi je vám předem jasné, jak by takové volby dopadly.

Názory mladých jsou do značné míry dané názory jejich rodičů. Pokud nenápadně – přiměřeně věku – rodiče svým dětem nevštípí své vlastní názory, či pokud se rodiče o politiku vůbec nezajímají, děti pak přeberou právě názory, jimiž je denně indoktrinuje škola nebo youtubeři.

Nakonec, v zemích jako je Nizozemí, Belgie nebo Švédsko je to úplně naopak než u nás. Progresivistické strany tam volí lidé mezi 30-60, nejmladší generace naopak volí strany protestní, například v Holandsku je hlavní voličskou základnou Wildersovy strany nejmladší generace – mezi 18 – 25 lety.  Nejmladší generace je pak hlavní nejen voličskou, ale i členskou základnou protestní protiislámské belgické strany Vlaams belang. A také ve Švédsku se mladí přelévají k protestním stranám, jsou například hlavní členskou základnou Alternativy pro Švédsko, což je zatím neparlamentní strana, která má ve Švédsku nálepku extremistů, protože chce vystoupit z EU a zakázat islám.

Bylo by tedy možná dobré analyzovat, kde se berou tak rozdílné názory mladých z různých evropských zemí. Tak, jako naši mladí, smýšlí třeba i mladí Němci. Pravděpodobně to bude i tím, že mladí seveřané mají spoustu vzorů svých vrstevníků z alternativní scény a na druhou stranu velmi špatné zkušenosti s všudypřítomným multikulturním obohacováním. Pak se tohoto přerodu musí i u nás účastnit mladí, kteří další názorově strhnou na svoji stranu…
Nechat ovšem formovat názory mladých prosystémovými youtubery a ideologicky “uvědomělou” školou, je obrovská chyba, která se může za pár let pořádně vymstít…

 

 

4.5 8 hlasy
Hodnocení článku
5 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 2 lety

My, musíme své děti vychovávat a učit nepřítele rozpoznávat. Bude li to tak, potom si, on , takříkajíc, ani neškrtne.

anti Havel
anti Havel
před 2 lety

Organizátor těch pseudovoleb Člověk v plísni je na roveň kdysi své známější předchůdkyni zvané Hitlerjugend…..jsem pro to,aby byl zakázán stejně,jako jeho předchůdkyně a to S OKAMŽITOU PLATNOSTÍ!

Georg
Georg
před 2 lety

Odeslal jsem , ani nevím jak nedokončený příspěvek. Tak pokračuji – klady těchto sítí). Nyní k tomu co vidím na působení “Člověka v tísni” (ČvT) podstatného na našich školách. ČvT porušuje zákony této země , působí ideologicky na našich školách. To nevidí ti, co to mají povinnost dbát na dodržování zákonů této… Číst vice »

cablik
cablik
před 2 lety

Jo jen by ty jejich miláčci zavedli zelený úděl nemohli by si nabít tablet nebo mobil zapnout počítač vykoupat se v teplé vodě najíst se masa. jezdit auty. Tak by otočili jen zmanipulovaná hloupá mládež která nemá žádné starosti a žije u maminek.

Georg
Georg
před 2 lety

Co ovlivňuje a působí již dlouhodobě na vědomí “mladých lidí” je myslím v článku popsáno dobře i když celá mozajka to není. To není účelem mého kratičkého příspěvku. Nebudu se zmiňovat o “veřejno právních sdělovacích prostřecích”, ale mladí jsou dnes silně ovlivňovány tak zv.sociálními sítěmi (dle mě asociálními – protože zápory převyšují