Ještě pár poznámek k výsledku voleb (doplněno 9:55)

Krátké hodnocení docenta Radima Valenčíka vyšlo těsně po zveřejnění výsledků voleb. Obsahuje trefné postřehy a hodnocení, s kterými se v mainstreamových médiích nesetkáte.

Radim Valenčík
Radim Valenčík

Zdroj: blog autorablog autora

Tak to nám ty volby skončily. Proč tak? Jaký bude důsledek? A co dál?

  1. Levicové strany (KSČM, ČSSD) propadly. Příčina? To, na co jsem se marně snažil několik let upozornit. Přestaly být programovými a podlehly iluzi, že mohou obstát jako marketingové. Marketingová strana nemůže obstát v prostředí, kdy proti ní stojí pátá kolona současné globální moci.
  2. SPD ztratila tím, že nedokázala odlišit zneužívání epidemie od reality epidemie. Místo aby odhalovala masivní případy zneužívání epidemie k okrádání lidí a oklešťování jejich práv, otevřela prostor popíračům a ztratila podstatnou část podpory veřejnosti. Radikálně popíračské strany, jak se dalo čekat, skončily úplným fiaskem. V boji proti lži ještě větší lží se nedá vyhrát.
  3. Babišova jízda na tygru se začala chýlit ke konci již tím, že se pokusil vydělat na kauze “Vrbětice” v souboji s Hamáčkem, ale v tu chvíli přejal podstatnou část zodpovědnosti za bezprecedentní zhoršení vztahů s Ruskema ztratil důvěryhodnost té části veřejnosti, která ho mohla udělat dalším premiérem.

Důsledek?

Čeká nás bolestivý a dlouhý proces obnovy zdevastované opozice vůči současné globální moci. Podstatně vzrostla rizika civilizačního přežití. Výsledek našich voleb ohrožuje celý středounijní prostor.

Co s tím?

Bez obrody programové levicové strany se nic k lepšímu nezmění. Tj.:

– Sdílení společné perspektivní a realistické vize podložené dobrou teorií.

– Místo marketingově upraveného programu slibů účinná a trvalá osvěta zaměřená na to, aby lidé pochopili, o co jde, a neskočili na špek manipulaci různého typu.

– – –

Důsledky voleb: V čem je největší riziko?

Důsledky voleb: V čem je největší riziko?

Nejčastější názory na dopad voleb na FB jsou tohoto typu:

“Takže školné, doplatky u doktora, exekuce. To bude jízda.”

Nebo o něco přesněji:

“Co přinese vítězství protilidové globalistické pravice?

1) reálné snižování mezd, důchodů, výdajů na zdravotnictví a školství

2) zrada národních zájmů a totální podřízení se Bruselu

3) masivní rozkrádání a korupce”

Toto už je hodně přesné, ale není divu, je to od Jardy Štefece:

“Už se to rozjíždí:

“Bylo by záhodno, aby Praha začala celou V4 brát s větším odstupem. Byla by ale zase škoda zahodit to dobré, co se za poslední roky bez ohledu na jména premiérů ve střední Evropě povedlo.”

Zdroj: Seznam Zprávy”

Také si myslím, že nejhorší a velmi nebezpečné důsledky budou v oblasti dopadů na zahraniční politikuNaše země bude vtažena pětikoalicí, tj. pátou kolonou současné globální moci, do velmi nebezpečné hry na vyvolání globálního střetu.

V této oblasti musíme být mimořádně obezřetní a předvídaví. Všichni, kteří přemýšlejí, by teď měli slaďovat svůj pohled na to, co se děje. Neuzavírat se ve vlastních názorech, ale sledovat pozorně, co se děje, a vzájemně se názory obohacovat.

Nelze přehlédnout obrovský tlak na středounijní (istrijský) prostor:

– Likvidace rakouského kancléře Kurze:

https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3383534-sebastian-kurz-odstoupil-z-funkce-rakouskeho-kanclere

– Útok na Polsko:

https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3382558-polsky-ustavni-soud-zpochybnil-nadrazenost-unijniho-prava-nad-polskym

Mimo jiné – Jarda Štefec citoval z článku J. Hoška, který má impozantní závěr:

“Petr Fiala v prvním povolebním prohlášení mluvil o slušnosti. Pokud právě tu bude Česko svým zahraničním partnerům nabízet a současně ji začne požadovat, dá se na tom stavět. Dovede nás to rychle k tomu, že opustíme zemanovskou diplomacii všech azimutů.”

Celé viz: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/komentar-nova-zahranicni-politika-cas-udelat-visegradu-papa-177378

Skutečně je to takto napsáno. Opustit “diplomacii všech azimutů” nelze číst jinak, než jako lézt někomu do zadku a nechat se nejen okrádat, ale i vtáhnout do jakékoli lumpárny.

* * *

Doplněno:

Nebezpečně neúplné analýzy voleb

Počet analýz příčin výsledků a dopadů voleb, které jsem dostal z různých stran, přesáhl desítku. Neměl jsem z nich zcela dobrý pocit, protože jsou nepřesné a neúplné. Hrozí, že si z výprasku nevezmeme ani dostatečné poučení.

Uvedu to, s čím se autoři různých spokojují:

– Strany byly potrestány za spolupráci s Babišem.

– Levice se nedokázala sjednotit, pravice ano.

– Po volbách hrozí naše zbídačení.

To je tak nepřesné, neúplné a zavádějící, že to odvádí pozornost od toho, co se ve skutečnosti stalo a co dělat dát.

Za hlavní příčinu (přesněji příčinu příčin debaklu) považuji odtržení levice od dobré teorie (strany marketingového typu jsou pro pravici, levice musí mít program nikoli slibů, ale jasné představy o tom, o co ve společnosti jde, viz to, co jsem říkal na Litoměřickém odborném semináři).

  1. Sjednocování levice ano, ale na čem? To přece bez teorie nejde.
  2. Levice tu není od toho, aby paběrkovala a vymlouvala se na Babiše. Nejde přece o to, že v těchto volbách se do Sněmovny nedostala ani jediná levicová strana, ale o trvalý mnohaletý intelektuální úpadek levice. K tomu zákonitě dojde, když se strana odtrhne od teorie a přestane být programovou stranou.
  3. Není to tak, že by se “pravice dokázala sjednotit”, vždyť ta se sestává z manipulovaných a vydíratelných figurek současnou globální mocí. Pravice byla upečena a nám podstrčena. Proto je tak jednotná. Znovu a znovu budu opakovat, že čelíme tomuto:

https://radimvalencik.pise.cz/4432-pred-jihlavou-o-degeneraci-soucasne-moci.html

a protihra bez teorie prostě není možná.

  1. Hrozí nám zchudnutí či dokonce zbídačení, ale to není to nejnebezpečnější. V analýzách se upozornění na největší nebezpečí neobjevuje. Tj. to je, že se prostřednictvím současné nastrčené reprezentace staneme nebezpečnými nejen sami sobě, ale že se naše země stane nástrojem vyostřování situace v Evropě, a to se všemi velmi nebezpečnými důsledky, a také nástrojem rozbíjení středounijního prostoru a umlčování odporu vůči současné globální moci, který se může projevit v různých zemích EU.

Na závěr: Rozdíl není v detailech, ale zásadní. Pokud nyní nevyvodíme správný závěr, propadneme se moc hluboko.

K těm Litoměřicím připojuji odkazy (důležité a navíc, jsou tam pěkné obrázky):

https://radimvalencik.pise.cz/9859-inspirujici-mallorka-litomericke-teze.html

https://radimvalencik.pise.cz/9861-inspirujici-mallorca-litomericke-teze-2.html

https://radimvalencik.pise.cz/9862-inspirujici-mallorca-litomericke-teze-3.html

A tady je celý seminář živě na záznamu:

https://radimvalencik.pise.cz/9876-k-litomerickemu-seminari-odkaz-na-zaznam.html
Zdroj: https://radimvalencik.pise.cz/9898-nebezpecne-neuplne-analyzy-voleb.html

4.1 27 hlasy
Hodnocení článku
73 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
anti Havel
anti Havel
před 7 měsíci

Vlastními silami a za nebývalé podpory eurofašistů a podporovatelů amiokupantů jsme V PRDELI VÍC,NEŽ SI KDO UMÍ PŘEDSTAVIT!!!!!
TÍMHLE SE JEN POTVRDILO,ŽE JSME PO HADRÁKU TOTÁLNĚ ZDEGENEROVALI,VLASTNÍ MYŠLENKY NEMÁME A ZE LVA SE STAL PEJSEK NA ŘETĚZU…K ZBLITÍ!!!!!!!!

Lubez
Lubez
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  anti Havel

Skutečnost je taková že postupně salámově bylo ničeno školství. Dnes se ve školách tluče dětem odmalička dogma všemocného kapitálu, gender, potlačuje se logické myšlení viz degradace matematiky. Potlačuje se úcta ke starším a autoritám. Dnešní děti zabloudí i na fotbalovém hřišti – branná výchova. Vlastenectví je pouze při fotbale nebo hokeji. Ale u počítače… Číst vice »

Naposledy upraveno před 7 měsíci uživatelem Lubez
anti Havel
anti Havel
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Lubez

Ty seš dobrej BLIKANEC!

dobrak
dobrak
před 7 měsíci

lide vam nestacilo jak jste naleteli smejdum v 89, vy si je ty tunelare a zlodeje zvolite znovu? narode ty fakt potrebujes dostat po te hrbetovine!

Lubez
Lubez
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  dobrak

Napiš to lidově, na tlamu.

basos
basos
před 7 měsíci

jsme zde jako pozustali, a placeme, ale misto plakani bysme se meli zamyslet, ale pred tim bych vyzvedl jednu cast Radimovych poznamek a to …….” “Babišova jízda na tygru se začala chýlit ke konci již tím, že se pokusil vydělat na kauze “Vrbětice” v souboji s Hamáčkem, ale v tu chvíli přejal podstatnou část zodpovědnosti za… Číst vice »

maxim
maxim
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  basos

Basosi, s tím OKI výborně !!! …. “Komouši tím že vypadly” nám zařídily “pomstu” za Samet, kdy jsme je vycinkali, aby jsme měli co jsme chtěli …. Je to ironie našeho osudu, a jak jsi neustále psal, když budeme stále blbí, budeme si to pořád vyžírat ..

reproduktor
reproduktor
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  maxim

He he žádný cinkani nemelo vliv na šaškarnu v 1989. To jen Stb klidnou cestou rozpustilo silne a hloupe jadro Ksc. Nova a mladá banda komousu rozjela pod dozorem Stb tu vaši sametovou revoluci do uplneho konce. Jak prohlasil general Lorenc: cinkani klici nerozboura hradby, to mi. Ta mlada banda komousu mela clena… Číst vice »

basos
basos
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  reproduktor

Repraku, klanim se, ses genital.. kurva zase preklep genial, opravdu veris, ze STB (podle tebe asi Babis) to dokazala? Urcite ne, nejsou tak blbi jako ty, nebo naivni, vyber si.. Ono se to totiz tak nejak zacalo srat nejdrive v NDR, a odtud to prislo sem. Nerikam, ze nejaka frakce komusu v tom… Číst vice »

reproduktor
reproduktor
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  basos

Verim, neverim je to tak. Politickou opozici tzv. Chartu si vlastne Stb vytvořili sami. Byla v ni zakladna byvalych komousu a vybranych pro ne perspektivnich jedincu. Pod jejich dohledem, myslim Stb se vytvarela opozice, ktera mela nastoupit až es kommt der tag. Ten prisel uz v roce 88 a pokracovalo to do listopadu 89. Do… Číst vice »

Miroslav Povolny
Miroslav Povolny
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  reproduktor

Basos má pravdu! Nebyla to STB ani KSČ co točila kormidlem. Byla to klika v těchto strukturách, co se shlídla v pozlátku kapitalismu a  přesvědčila většinu, že i oni mají “šanci” se stát kapitalisty. Byli připraveni vzděláním v zahraničí, infikování západní rozvědkou a teď nám vládnou. Babiš jako “bílá vrána” a celá levice jim překážela. Tato… Číst vice »

Miroslav Povolny
Miroslav Povolny
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Miroslav Povolny

Bohužel má i pravdu v tom, že se připravuje opravdu velká konfrontace kdo bude “hlídat” jedinou možnou pravdu,

reproduktor
reproduktor
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Miroslav Povolny

Tou klikou tocila Stb. Nic se pred ni neutajilo a vychovavala si vlastni disidenty. V roce 90 se silne u Stb propoustelo a mel jsem moznost s nekolika Stb aky pokecat u piva. Dva pracovalo i nasi firmy jako ridici a jeden delal bezpecaka ve fabrice na porcelan. Co mi tenkrat rekli jsem bral jako vtip a plany reci.… Číst vice »

Miroslav Povolny
Miroslav Povolny
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  reproduktor

Tak vidíte, že si občas rozumíme. Kariéristé sice v 68. sice dočasně prohráli, idioti vyřadili čistkou “kované” a nahradili je kariéristy kteří vlezli “oknem”. Ti pak zařídili bezbolestný převrat. A nebylo to jen u nás!

Miroslav Povolny
Miroslav Povolny
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Miroslav Povolny

Ještě vsuvku, myslíte že dnes tou klikou netočí BIS?

reproduktor
reproduktor
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Miroslav Povolny

I to je mozny. Nejsou pod kontrolou a takove Vrbetice jsou tim dukazem. Smyslena akce jak poskodit Cesko a nasrat Rusko

kolokol
kolokol
před 7 měsíci

Nezaregistroval jsem, že by SPD dávala nějaký prostor nějakým kovidovým popíračům. Pokud vím, Okamura vždy stál toliko za tím, že vakcinace musí být dobrovolná a že nevakcinovaní nesmí být diskriminováni. A pokud jde o popírače v otázce kovidu, znám jednoho – Hamáčka. Ten se na adresu paní Pekové vyjádřil – bláznivá Peková! Chce snad… Číst vice »

Naposledy upraveno před 7 měsíci uživatelem kolokol
kolokol
kolokol
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  kolokol

A ještě něco k tomu zlému, co se rýsuje. Ano, to musí přijít. A nejvíc to zasáhne právě voliče – koalizátory, jak píše někde Martin Konvička. A další aspekt toho nového směřování je doba jeho působnosti. Čili jak dlouho bude trvat agónie Washingtonu a tím i celé slavné EU.

reproduktor
reproduktor
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  kolokol

Pekova byls otloukanek a mela velke problemy v zamestnani. Urcite problemy neprisly samy od sebe. Dalsi problemy mel reditel nemocnice v H. Kralove, tam se mu mstil Prymula. Ten Prymula, ktery zadluzil nemocnici v H. K. a byl odvolan. Prymulova dcera jela v pofidernich *vyzkumech” a tatka si mastil kapsu stejne jako s vakcinami na ptaci chripku. Pak… Číst vice »

Naposledy upraveno před 7 měsíci uživatelem reproduktor
Krausian
Krausian
před 7 měsíci

Lze popírat něco, co neexistuje? Viz celá šaškárna s covidem a potažmo celou virologií, postavenou na dogmatech a s jediným cílem – vydělávat na vakcínách…

reproduktor
reproduktor
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Krausian

Jak vidíš jde to. A nejlepe se vydelavalo na testech. Jeden test stal kolem 2500Kc. Dnes uz je to pro nektere slabota jen 250Kc. A hadej kdo si mastil kapsu v testovacich centrech? Ochrance naroda Andrej Babis. Ja radeji jezdil do nedalekeho Nemecka, kde byly testy zadarmo.

Naposledy upraveno před 7 měsíci uživatelem reproduktor
Nofran
Nofran
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  reproduktor

No a vidíš repráku..A já jsem se vyléčil ve svých 70 letech doma oxidem chloričitým,který dokáže vyléčit Covid 19 i ze smrtelné postele..Přestože mám cukrovku,vysokej tlak a dnu..A do 24 hod jsem byl fit..Celá většina států se tím vylečila z Covidu a tisíce doktorů tam pak založilo společnost COMUSAV a vysrali se na ty farma zmrdi..Většina… Číst vice »

reproduktor
reproduktor
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Nofran

Gratuluji. Znam to. Jenze podle “znalcu” jako je Smejkal ci Prymula rika to je lez. Vakciny a vakciny jsou vasi spasou… to je jejich chleba-lhat, ze nejsou leky. Kecy. Ja nasadil vitamin D, C a Zinek na posileni imunity pred prvni vlnou uzavreni obcanu. Sledoval jsem na youtube jednoho doktora ze Slovenska… Číst vice »

Naposledy upraveno před 7 měsíci uživatelem reproduktor
reproduktor
reproduktor
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Nofran

Jeste doplnim, zeťák volal svemu obvodnimu lekari, ze ma priznaky chripky a ten lekar automaticky diagnostikoval covid. Zadne léky zeťákovi nepredepsal. V te době meli lékaři ordinovat distancně z narizeni vlady, coz plati pro některé lékaře ještě dnes. Nikdo nebyl lecen jak se ma a vsechny nelecene posilali s tezkymi priznaky do nemocnic, kde se… Číst vice »

Miroslav Povolny
Miroslav Povolny
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  reproduktor

To nemyslíte vážně, že v Německu byly testy zdarma? U nás jsou také teoreticky. Patrně máte pojišťovnu německou.

reproduktor
reproduktor
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Miroslav Povolny

Ano, jsem pojisteny v Nemecku a pripojisteny v Cesku. Nechtel jsem podporovat zlodejnu, ktera se v Cesku rozjela s testovanim. Testy, ktere se v Cesku provadi stoji v Nemecku u pokladny napr. v Aldi stoji 1,19Euro.

Naposledy upraveno před 7 měsíci uživatelem reproduktor
Miroslav Povolny
Miroslav Povolny
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  reproduktor

Myslím že u nás pro pojištěnce jsou ještě zdarma dvakrát měsíčně testy PCR a dvakrát antigenní.

Miroslav Povolny
Miroslav Povolny
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Miroslav Povolny

I když jsou “zdarma”, byl to velice výnosný job pro laboratoře a výrobce testů.

reproduktor
reproduktor
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Miroslav Povolny

Mozna. Me vadi jak je obcan okradan a hlavne zije desilzi. Priznam se, ze mam test na covid se ofoceny v telefonu a funguje to. Kdo chce test dostane ho. Kdo chce kulku mezi oci dostane ji. Demokracie ma i stinne stranky. A fakt jsem velmi dobry strelec. Na 100m mam prumer 2,78.

Ruda
Ruda
před 7 měsíci

Že vyhráli ti, co o to usilovali tolik let, je nutno vzít jako realitu. Ovšem polovina národa je nechce, takže vládnutí bude muset být agresivnější, než co provádèlo ANO a socani. Ostatně, ČŘo, ČT se hodně snažili… Předpokládám, že do půl roku dojde ve vládě k rozmíškám kvůli brebendám a z důvodu nemožnosti splnéní předvolebních… Číst vice »

reproduktor
reproduktor
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Ruda

Polovina národa odmítá krajni levici typu Cssd, Pirati a Kscm a voli levici Ano. Babidovci nesplnili nic. I valoritaci duchodu, kteru pripravil Kalousek si pro sebe ukradli jako sve dilo.

Miroslav Povolny
Miroslav Povolny
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  reproduktor

A to jste četl kde?

reproduktor
reproduktor
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Miroslav Povolny

Hledej šmudlo

maxim
maxim
před 7 měsíci

Žádná nová vláda ani parlament nebude !!!!! Prezident republiky podle čl. 34 Ústavy Poslaneckou sněnovnu NESVOLÁ !!!!!!!!, protože byla zvolena ve volbách v rozporu z čl. 5 Ústavy, vládychtiví idioti se můžou pouze sejít !!! 30 dní po volbách a žvanit , protože nebudou řádně svoláni Prezidentem, který neuznává !!!!!!!!! protiústavní volby ….. Prezident, pouze… Číst vice »

reproduktor
reproduktor
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  maxim

Nu mylis se. Protoze pokud prezident nekonna, sejde se do 30 ti dni po volbach zvoleni poslanci a zacinaji jednat o slozeni parlamentu a hlavne predsedy. Pote se vytváří vlada. Predseda senatu a predseda parlamentu maji rovnez uredni moc resit vse bez prezidenta. Pak je tu clanek 66, ktery umozni odvolani prezidenta pro jeho zdravotni… Číst vice »

Naposledy upraveno před 7 měsíci uživatelem reproduktor
maxim
maxim
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  reproduktor

Ano, tak se to vtlouká lidem do hlavy, ale je to jinak … Podle právní vědy legitimita parlamentu i vlády i dalších nejvyšších orgánů vychází od prezidenta, nejvyšší ústavní autority .. Jmenuje premiera a ministry, nebo odvolává atd. a také svolává !!!!! a rozpuští parlament. Když prezident nekoná po volbách, tak se sněmovna schází !!!! po 30… Číst vice »

maxim
maxim
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  maxim

Reproduktore, pochopil jsi v jaké situaci se nyní nacházíme ??? A co můžeme čekat od těch prasat, které se derou ke korytům ??? Nebude to náhodou obdoba sllovenského pekla s policejním a justičním terorem, když prezident se svými chlapci nezlikviduje to prasečí spiknutí … ..

reproduktor
reproduktor
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  maxim

Pochopil jsem, ze za 8 let co byl Babis u koryta mame sekeru skoro bilion korun. Jestli prijde větší prase nez Andrej si nejsem jisty. Prezident je z kola venku. Justicni peklo v Cesku je jiz z dob padu Necase.

reproduktor
reproduktor
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  maxim

Ja nejasam jen konstatuji. Cetl jsem Kyselku a je to tak, prezident ve sve podstate nemusi nic a parlament se rozbehne podle ustavy. Pak doufam ze vlada bude respektovat ustavu. Babis to s Hamackem nedelal, proste omezili ludska prava a svobod.

maxim
maxim
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  reproduktor

Ano, vláda bude respektovat ústavu, ale když blbečkové odvolají prezidenta, tak “pučistickým blbečkům” z “rozběhnutého parlamentu” demisi nepodá (má svého prezidenta, který ji jmenoval) … Parlament bez legality svoláním prezidentem je jenom banda blbečků …. vyřiď do Kyselkovi …

maxim
maxim
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  maxim

A ještě k tomu odvolání prezidenta, žádní parlamentní blbečkové nemohou odvolávat prezidenta, kterého zvolil lid … Jedná se o zbavení pravomocí ze zdravotních důvodů, o tom jestli je prezident tak nemocný že už není schopen vykonávat funkci ví on sám nejlépe, až to sám uzná tak to sám sdělí občanům, to by si… Číst vice »

Miroslav Povolny
Miroslav Povolny
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  reproduktor

Takže článek 66 byl převzat od komunistů?

reproduktor
reproduktor
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Miroslav Povolny

Badej šmudlo

reproduktor
reproduktor
před 7 měsíci

Uteklo jako voda několik tydnu a najednou mnozi lituji to, ze Babis s Ano prohral volby do parlamentu. Jaka fales najednou zavladla mezi obcany. Miliony obcanu si pralo Babisuv pad a kriminal za jeho podvody s dotacemi a nepruhlednymi pujckamu a vydaji. Pro nespokojene obcany, Andrej Babiš neni mesiaš je to oligarcha se vsim vsudy, ktery… Číst vice »

Miroslav Povolny
Miroslav Povolny
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  reproduktor

Dost podléháte jejich propagandě, mě vadí oligarchové mlčící ale jednající v přítmí! Dokážete nějaké jmenovat, včetně těch ze zahraničí?

reproduktor
reproduktor
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Miroslav Povolny

Ty snad znáš šmudlo

Lubez
Lubez
před 7 měsíci

My nevíme co bylo dohodnuto mezi Zemanem a Babišem. Zeman je mistr politických rošád. Bez této znalosti ??? Jedna z možností je, utvořte si vachrlatou vládu a první vánek ji sesype. Hamižností při vidině toho superlizu se demožumpě už zvedají genitálie. Smažáci půjdou první protože nedokáží plznit zákony a zakázky ve prospěch vyvolených. Každý liz… Číst vice »

kutnohorsky
kutnohorsky
před 7 měsíci

Podle mého názoru volby dopadly blbě. Samozřejmě za to může jedině volič. Volič to chtěl, tak co komentovat. Respektoval jsem demokraticky zvoleného Babiše, demokraticky zvoleného prezidenta, kterého jsem nikdy(!!!) neurážel, budu respektovat nové politické poměry a uskupení vzniklé po demokratických parlamentních volbách. Nakonec vítězové (!?) voleb ukáží a budou dělat jistě to, co… Číst vice »

cablik
cablik
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Pane kolego za 4 roky může být národ s dlouhou historii zlikvidovaný též nikoho urážet nebudu ale podporovat tohle opravdu nemůžu. Respektovat bláboly o multikulti nebo 60 pohlaví příprava války proti Rusku zničení ekonomiky ožebračení všech socialismus pro bohaté atd.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  cablik

Nikde jsem nepsal, že já toto podporovat budu…

basos
basos
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

volby nedopadly blbe, ale dopadli jak jste ci vetsina Cechu volila. je preci nemozne, kdyz slapnu do lejna vinit to lejno

basos
basos
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  basos

nevim proc mi ten pitomej word procesor zmenil tvrde Y na meke ve slove dopadly, volby jsou prece tvar nezivy, takze by melo byt a jak jsem naklapal ve druhem DOPADLY. mam rad koreckci na WP ale aby mi tam delal chyby, to tedy ne, na to si stacim sam

Plebej
Plebej
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  basos

Jen drobné upřesnění: pro tzv. demokratickou opozici ale přece nehlasovala většina voličů. Většina (pokud přišla k volbám) hlasovala proti té opozici! Milion hlasů, které po sečtení propadly v důsledku 5% klausule, by šel v drtivé většině právě na druhou stranu. Zatímco všechny hlasy pro opozici jsou uznány. A to je skutečný důvod “Babišovy” prohry, byť i legitimní… Číst vice »

reproduktor
reproduktor
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Plebej

Tve nysleni je správné, ale na kdyby se nehraje. Jsou to svobodne volby a obcane rozhodli kdo bude vladnout. Ja doufam, ze to bude vlada pro obcany a ne vláda zlodeju, totalitařu, kterou prezentovalo Ano a Cssd.