Vlastizrádný projev Rakušanové podrobuje Jana Bobošíková nesmlouvavé kritice (video 8:24)

Rozvrátit poválečné majetkové uspořádání , ohrozit územní celistvost republiky a připojit české pohraničí k Německu, to je cíl sudeťáků, jediné organizované skupiny, která chce zničit dnešní územní podobu českých historických zemí. K tomu napomáhá 5.kolona …

Jana Bobošíková
Jana Bobošíková

A kdo je ta 5. kolona uvnitř české společnosti? Jana Bobošíková ve svém cyklu “Aby bylo jasno” jmenuje některé: Lídu Rakušanovou, Daniela Hermana, Jana Lipavského, Petra Fialu, Karla Schwarzenbergra, Marka Výborného, Petra Gazdíka, Pavla Teličku …

 

2.6 24 hlasy
Hodnocení článku
8 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Praded
Praded
před 2 lety

Pochopte, že tohle všechno je jen průzkum, jaký je stav myšlení občanů a způsob jak nakrmit ty malé parazity. Za kapitalizmu rozhoduje ten kdo něco vlastní a v tomto případě vlastníme jen dluhy za které ručíme tím co si myslíme že vlastníme. Bez zásadní změny vlastnictví, jsme odsouzeni otročit na zvrhlé parazity. To… Číst vice »

blafomet
blafomet
před 2 lety

Bobošíková nám říká pravdu,já ji věřím.Ale nikdo,ani ona,nic nezmění.Pár slov to vystihuje : patříme na západ.Přes to nejede vlak.

adam
adam
před 2 lety

Myslím, že se blíží doba, kdy bude muset dostat citelně za vyučenou každý, kdo si dovolí zpochybňovat a ohrožovat české národní a státní zájmy. To mně nikdo nevymluví…

kutnohorsky
kutnohorsky
před 2 lety

Vycházejme stále z jednoho. Bojovali jsme na straně vítězů. Němci a jejich součást Sudeťáci dostali ve válce na prdel(omluva, lépe bych to slušně nevyjádřil). Nejdřív je příčina a pak následek. Nebýt příčiny, 22 mil. zmařených lidských životů ve válce , u nás 300 tisíc, tak by je od nás nikdo nevypráskal. Co pořád ti… Číst vice »

Wrkb
Wrkb
před 2 lety
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Mimo jiné lithium.

basos
basos
před 2 lety
Odpověď uživateli  kutnohorsky

ve valce jich zarvalo o trosku vic nez rikas, ale drz se Vondrovo/Klausove reality. Takze ted ozebraceny polonarod, vedeny Prazskou elitou- tedy nefachicimi naplavaky vetsinou z Moravy, zmuze jen a jen remcat nez nam to zakazou…. Mimo toho tech 300 000 zabitych nasincu, o tom se nemluvi, ale kazdy tyden se sejde banda lepsocechu kteri… Číst vice »

Hokarc
Hokarc
před 2 lety

Proradná Lído, odplevelit bychom měli veřejnoprávní sdělovací prostředky, neboť se staly hlásnou troubou protistátních troubů. Tyto prostředky musí sloužit českým občanům, nikoliv nepříteli. Víme, že s tím nám vláda nepomůže, neboť nám sice vládne, ale není naše. O to více se semkneme, o to více budeme bojovat a o to větší potupu zažijete !

cablik
cablik
před 2 lety

Všichni ti rádoby Evropané by chtěli do superstátu pod vedením skopčáků na věčné časy a nikdy jinak kdo je vlastizrádce víme netřeba jmenovat.