Ubohost americke ambasady

Su věci, kere se nerobi. Jakysik šašek, co obsluhuje twitr amerycke ambasady v Praglu napsal, že zme mala země.

Ladislav Větvička
Ladislav Větvička

Když zme mala země, tak co tu kurva robi amerycka ambasada? Zeberte se a tahněte do jakesik větši země.

Třeba do Afghanystanu. Ten ma tři razy vic lidi jak my.

O Švedsku, Švycarsku, Bělorusku, Řecku nebo Izraeli byste vy vyžrani ameryčti ignoranti tež řekli, že to su male země? Každa z nich ma meně obyvatel, než žije u nas.

Za druhe – co nas tahate do svojich špinavych polityckych her? Polityka do sportu nepatři. Vysmivat se sportovcum, že nemožu reprezentovat svoji zem pod svoju vlajku, to je prasarna. To možu zrobit ja, bo sem z Ostravy. Ale to nemože napsat oficialně Ambasada USA. To neni fair play, to je prostě svinstvo. V době Olympiady se prostě bojovat nema, take bylo puvodni mirove poselstvi Olympiad. Už Olympiadu v roce 2008 zprasil gruzinsky přisluhovač, kery v den zahajeni olympiady začal raketama ostřelovat obytne čtvrti. Mirovy duch Olympiady v roce 2014 zase zničil masakr v Kyjevě, kdy najati vrazi postřilali během par minut skoro stovku lidi, aby urychlili převrat.

A za třeti – už pul roku jede naplno vaše propaganda ohledně zahajeni valky na Ukrajině. Jak je vidět, aji pitome vitězstvi hokejistu je vam dost dobre, abyste ho využili pro propagandu. Jenže na valce nema zajem ani Ukrajina, ani Rusko. Ukrajina vi, že nemože vyhrat. A Rusko nepotřebuje vydrancovany vychod Ukrajiny. Jediny, kdo ma zajem na valce, ste vy, chlapci. Je třeba zabranit propojeni Německa a Ruska, to je to, o co tady už přes sto roku ide. Bo to, jak řekli vaši experti, je jedine, co by vas mohlo ohrozit. Propojeni ruskych zdroju a německych technologii.

Takže my vime, že zrobite všecko proto, aby valka byla. A tež vime, kdo za ni stoji.

Zdroj: blog autora

3.2 44 hlasy
Hodnocení článku
28 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Milan
Milan
před 2 lety

Klídek, Triumvirát (Putin, Šojgu, Lavrov) jim už do toho hodil vidle a těsně před “napadením Ukrajiny”, stanoveném Amíky na zítřek, stahuje od UK hranic svá vojska, že jako konec cvičení. Sem se málem pos-ral smíchy, když jsem to před chvílí četl na Hovínkách. No, zacvičili s Amíky pořádně, jen což. Teď už… Číst vice »

Tatran
Tatran
před 2 lety

Příteli Větvičko, co více dodat k Vašemu výstižnému komentáři minulých událostí. Oni ti usáci po té hadrové revoluci ve světě potřebují zničit každého, kdo nad nimi vyčnívá a má ve světě, vlastně hlavně v EU plno tajtrlíků, kteří jim posluhují!

Hokarc
Hokarc
před 2 lety

Ambasádo, strč si tu svou radost z našeho vítězství, takříkajíc, do Bidena !!!