Budu předstírat, že tomu věřím. Ba i jásat budu

Hele, neznáte někdo nějakého toho Ilumináta, který to všechno tady v Evropě řídí? Nebo nějakou tu jejich tajnou radu, Bilderberg, Římský klub, Rotariány, Jezity, Rozenkruciány, Zednáře, židovské či židobolševické spiknutí, Sorose, nebo co já vím ještě.  

Daniel Sterzik-Vidlák
Daniel Sterzik-Vidlák

Jde mi o ty, kteří Lipavskému nařídili, aby dělal šaška na východě Ukrajiny a on tam fakt jel a toho šaška dělal. Jde mi o ty, kteří na post ministryně zahraničí v Británii posadili tu uvědomělou soudružku, která ani netušila, že Voroněž je v Rusku. 

Já si totiž začínám normálně přát, aby nějací ti loutkovodiči existovali. Někdo, kdo je chytrý až superchytrý, kdo třímá v rukou všechny ty nitky. Jestliže někdo umí zorganizovat covidové spiknutí, barevné revoluce, kdo ze zákulisí ovlivňuje politiku na celém Západě, kdo umí Bidenovi ve volbách zařídit dost korespondenčních hlasů, tak pokud někdo takový existuje, tak by také mohl vědět, co to je jaderná válka.

Mohl by vědět, že v postjaderném světě mu nikdo nepostaví luxusní jachtu, nikdo mu nenaservíruje dokonale připravený oběd, ba dokonce mu nejspíš ani nenaleští boty, protože nikdo takový prostě nebude. A žít celý život v bunkru, to se člověku začne brzy zajídat. Nemluvě o tom, že v takovém uzavřeném světě ho nejspíš zabijí jeho osobní strážci a budou si bačovat po svém.

No a když tohle všechno bude vědět, tak snad napne svoje síly a ukončí včas tyhle provokace, než na tu válku na Ukrajině doopravdy dojde. Protože on přece chce lidi jen ovládat a využívat, pochybuju, že by je chtěl nechat všechny umřít. Putin řekl víckrát, že je mu houby po světě, kdyby v něm nemělo být Rusko.

Já se v posledních dnech vlastně víc bojím toho, že žádný takový Iluminát a Soros není. Že jsme se do téhle situace dostali lumíkovským způsobem. Že tu není žádné centrum, které tohle všechno řídí, ale skutečně je to jen lumíkovská mentalita a zákonitosti velkých struktur, odtrženost od běžného života, faktická nevzdělanost (i když s tituly), bohorovnost a neschopnost strategického myšlení, která naše elity dovedla tam, kde jsou.

Já se vlastně nejvíc bojím toho, že Lipavský na tu Ukrajinu jel sám, rád a dobrovolně. Že mu to nikdo nenařídil, ani to po něm nikdo nechtěl. Já se vysloveně bojím, že to takhle udělali všichni. Prostě si tak dlouho navzájem odezírali svá přání ze rtů a tak moc se navzájem ujišťovali o bratrství a příslušnosti ke stejné společenské třídě, tak moc museli ukazovat horlivost před svými kolegy, že se vehnali do pasti, ze které vede cesta buď přes strašnou blamáž nebo přes válku.

Pokud za tímhle vším není nějaká chladnokrevná mysl, která tohle všechno plánovala, tak tedy potěš Pánbůh. Já bych si vlastně strašně přál, aby tohle všechno byl promyšlený tlak na Rusko ze kterého plyne nějaká strategie a všechno směřuje k plánovanému východisku. Ale obávám se, že tohle nikdo neplánoval, že tohle všechno se prostě jen stalo.

Já bych si hrozně přál, aby Biden teď vystoupil v televizi a řekl, že Rusko odstrašili. Že dodalu Ukrům tolik zbraní, že si Putin na válku už netroufne. Jsem ochoten velmi přesvědčivě předstírat, že tomu věřím, ba i tleskat budu. Jen aby nebyla válka. Moc a moc bych si přál, aby teď přišla ta úlevná zpráva díky které si všechny strany tak nějak zachovají tvář, postupně stáhnou vojska domů a všechna ta munice prostě projde skladovací lhůtou a bude za pár let delaborována.

Začal jsem si ty ilumináty přát. Vysloveně by mě potěšilo, kdyby teď jejich velmistr zavolal do Bílého domu a řekl Joeovi, že může spustit další krok, jednat s Putinem, ukončit napětí a nechat se oslavovat jako mírotvůrce. Budu tleskat.

Jenže ono to bude spíš tak, že žádné židovské spiknutí není. Že má pravdu Petr Hampl, protože všichni ti naši potentáti prostě jen dvacet let pracovali na tom, aby mezi sebe nepustili žádný jiný názor. Navzájem se tak dlouho utvrzovali ve správnosti svých postupů. Dvacet let nám ordinovali propagandu, až jí sami uvěřili. A tak moc se odtrhli od reality, že jsou schopní nahlas a v televizi říct, že se bez ruského plynu obejdeme a elektřinu budeme dovážet ze Sahary.

No jestli jsou tam nahoře všichni takoví, tak na tu válku prostě dojde. Protože blbost musí být nakonec potrestána. Protože jejich nevědomost hříchu nečiní. Protože se navzájem utvrdili, že vyhrají i když nemají čím. A také se utvrdili, že konflikt bude omezen, žádná atomovka nebude použita a na konci toho všeho bude Rusko v troskách a Putin před haagským tribunálem. Takhle vypadají jejich příručky. Tohle si přejí tak silně a mocně, že vypnuli mozek.

Já se teď nejvíc bojím toho, že nesledujeme chladný kalkul, ale prostě hemžení.

Vidlák a.a., Zdroj: Vildákovy kydy

3 50 hlasy
Hodnocení článku
46 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 2 lety

….Dokud tady budu
budu věřit bludu.
A nemajíce studu
na Rusa já pudu.

Pozorovatelka
Pozorovatelka
před 2 lety

Včera mě zaujala taková “maličkost” – na Prima News jsem krátce zahlédla debatu o konci covid pandemie a v ní zazněla slova R. Šmuclera, že ho udivilo, že už někdy v prosinci Německo a Brusel věděli, že pandemie skončí v březnu 2022, konkrétně řekl datum “od 22. března”. V rámci časových možností se mi podařilo dohledat jen toto… Číst vice »

Pozorovatelka
Pozorovatelka
před 2 lety
Odpověď uživateli  Pozorovatelka

Šmucler ještě zde: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Smucler-Datum-konce-covidu-Ceka-se-na-Brusel-Ksefty-paleni-penez-689057 A že čísla 11 a 22 mají kořeny už v Egyptě a kde a odkud se tato symbolika vzala, to by bylo na dlouhé psaní, kus odpovědi ale je např. v obraze Raphaela s vyobrazením perského (Írán!) árijského náboženského vůdce zoroastrismu Zarathustry, kde glóbus současně představuje míč/kouli: Což, jak říká Pjakin, ladí s tím, že… Číst vice »

Pozorovatelka
Pozorovatelka
před 2 lety
Odpověď uživateli  Pozorovatelka

Dvě křídla globálního prediktora – stojí za připomenutí https://www.youtube.com/watch?v=eA0iJz-tWBo a to nejen v souvislosti s Katarem, ale obzvláště s opět velmi aktuální rolí Polska. A také Slovenska – viz tisková konference R. Fica “Robert Fico reaguje na schválenie dohody s USA, Chce ju ešte zastaviť, TOTO bude robiť ďalej SMER SD”, což je dění, o kterém česká… Číst vice »

zemedelec
zemedelec
před 2 lety
Odpověď uživateli  Pozorovatelka

To předpověděl osobně Gates,že Covid v březnu končí.
Cíle nebylo dosaženo,Rusko a Čína si vyvinuli svoji vakcínu a tím zhatili obrovské zisky Pfizeru,ale i ochránili své občany před likvidací pomocí vakcíny.Pokud jste ta pozorovatelka s NWOO,tak víte co říkal Pjakin o zkoumání DNA Ruských občanu,laboratořemi USA.Proto to přidám sem,lidi s kterou krevní skupinou byly nejvíc zasaženi Covidem.

Pozorovatelka
Pozorovatelka
před 2 lety
Odpověď uživateli  zemedelec

Co předpověděl Gates, to ladí s tím, co předpověděla Světová zdravotnická organizace (WHO), neboť jak říká i Wikipedia: “Jako agentura OSN je WHO financována systémem Organizace spojených národů skrze příspěvky členských států. V současných letech práce WHO obsahuje více spolupráce s partnery jako jsou nevládní organizace a farmaceutický průmysl, i s nadacemi jako je Nadace Billa a Melindy Gatesových nebo Rockefellerova nadace. “ https://cs.wikipedia.org/wiki/Sv%C4%9Btov%C3%A1_zdravotnick%C3%A1_organizace A v čele WHO… Číst vice »

basos
basos
před 2 lety

jak to vypada, tak i Vidlak zacina panikarit….sem tam posloucham Pjakina, dava vetsinou smysl, ale nekdy taky laviruje… takze se spoleham na svuj selskej rozum, jestli ho mam selskej ci ne, nevim, ale dost si pamatuji, takze” v 68 jsem zpanikaril a utekl jsem za more, kde mi Slibovali ze budu delat svou… Číst vice »

basos
basos
před 2 lety
Odpověď uživateli  basos

…druhy den jsme prisli.. omlouvat se nebudeme, a pokud nas chteji poslat zpatky tak do zeme odkud jsme prisli — Rakousko– . Pracak obratil, a a a ze nam daji jeste sanci… oba jsme videli do ceho jsme slapli a tak jsme se jeli zeptat do velkyho mesta na Ceskoslovenskej konsulat…. Nic nam na konsulatu… Číst vice »

basos
basos
před 2 lety
Odpověď uživateli  basos

dostal misto technika v RCA tovarna na televizory, ale 500 km daleko. Flek jsem vzal.. mezi tim jsem zacal spravovat televizory v mistnim motelu (majitel zid – zlatej clovek) plat byl $3.50/hod. po pul roce jsem se osmelil spravovat televize i pro lidi, a zacalo to bejt dobry, fakt dobry… zkvitoval jsem v RCA a zacal spravovat… Číst vice »

basos
basos
před 2 lety
Odpověď uživateli  basos

….pro zajimavost, kdyz jsem vedoucimu osobniho oddeleni rekl ze pracak mi zakazal jit v 69 do teto tovarny, tak osobak malem spad smichy ze zidle, .. a udelal na pracaku pruser… proc to pisi,… tam tenkrat za morem, mi lhali daleko vic nez komunisti tady, vetsi zajem nez o mne meli o manzelku Marjanka… Číst vice »

basos
basos
před 2 lety
Odpověď uživateli  basos

Sametovou revoluci jste si zpusobili sami, vlastni naivni blbosti, kterou vyuzili post 70 “dissidenti” typu Wondry, a dalsich… myslim ze jeden z mala slusnych byl pan Basta, ktery byl jen naivni, nebo tak slusny, ze si nedovedl predstavit jake kurvy jsou dissidenti…. ted kdyz vas a nasi zemi ozebracili, a udelali z kdysi prumyslove zeme… Číst vice »

cablik
cablik
před 2 lety

Skrytý podvod. Mnohem horší. Foldyna bourá hlasování dopisem
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Skryty-podvod-Mnohem-horsi-Foldyna-boura-hlasovani-dopisem-692739

Už s tím přišel Zeman. Docent Konvička dává na stůl řešení rusko-ukrajinské krize

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Uz-s-tim-prisel-Zeman-Docent-Konvicka-dava-na-stul-reseni-rusko-ukrajinske-krize-692663

Lukašenko: Západ chce rozpoutat konflikt na Ukrajině, aby válčil cizíma rukama
https://cz.sputniknews.com/20220214/lukasenko-zapad-chce-rozpoutat-konflikt-na-ukrajine-aby-valcil-cizima-rukama-17616155.html

Před 77 lety USA „omylem“ bombardovaly Prahu. A dnes mohou „omylem“ vzlétnout rakety. Názor
https://cz.sputniknews.com/20220214/pred-77-lety-usa-omylem-bombardovaly-prahu-a-dnes-mohou-omylem-vzletnout-rakety-nazor-17598966.html

cablik
cablik
před 2 lety
Odpověď uživateli  cablik

Tak to je skvělé řešení vyřídí banderovce bez použitím zbraní a US fašisté utřou:

Rusko musí udělat jedinou věc, aby zastavilo ukrajinskou armádu
http://svobodnenoviny.eu/rusko-musi-udelat-jedinou-vec-aby-zastavilo-ukrajinskou-armadu/

Rozehnal
Rozehnal
před 2 lety

Omyl, to spiknutí existuje, jen není výhradně židovské. To je neoddiskutovatelný fakt !

cablik
cablik
před 2 lety
Odpověď uživateli  Rozehnal

Rusko sděluje OSN: Židovský prezident Ukrajiny vede „čisté nacisty“
http://svobodnenoviny.eu/rusko-sdeluje-osn-zidovsky-prezident-ukrajiny-vede-ciste-nacisty/

cablik
cablik
před 2 lety

A vy jste jsi toho nevšimli oni tak lžou až tomu sami věří stejné to je s zeleným blábolem fanatismus nezná mezí stejné jak v 2 sv.