Agentura EXANPRO stále zablokovaná, Fialova vláda se bojí nezávislých analýz

Aby mohla Fialova vláda dál lhát a manipulacemi a dezinformacemi nás hnát do války s Ruskem, musí cenzurovat. Agentura EXANPRO vedená analytickými odborníky vojenského zpravodajství české armády momentálně v záloze referuje o pachtelích a rozsahu cenzury a množnostech pro své příznivce.

Agentura EXANPRO
Agentura EXANPRO

Vážení příjemci zpravodajských výstupů,

naposledy jsem se hromadným e-mailem ozval před 11 dny. Je to z toho důvodu, že pracuji na pro mě důležité věci. Snad už příští týden Vám sdělím více. Zatím prozradím jen to, že až to bude hotové, tak to bude mít hodnotu více než 30 analýz. Ale jedna hodnota v tom bude neměřitelná. Na vaše dotazy ohledně stránek Exanpro.cz Vám sděluji, že stránky nebyly odblokovány, ale naopak zcela odstaveny a služby zrušeny. Od počátku tak bylo cílem, aby odborné analytické, ale také pro vládu a zpravodajské služby nepohodlné stránky Exanpro.cz byly zlikvidovány a aby mi byl znemožněn přístup na národní doménu, přičemž doménové jméno Exanpro.cz je stále v registru národních domén, tudíž nemohu svou doménu přihlásit ani prostřednictvím jiného českého poskytovatele služeb, než jsem dosud používal (webhosting Endora.cz pod společností Webglobe, s. r. o.). Ačkoli byly mé stránky zrušeny, tak mé vlastní doménové jméno je na národní doméně obsazené. Zaběhnutou značku EXANPRO (exkluzivní analýza a produkce) měnit nehodlám – je to pro mě navíc nepřijatelný ústupek aktérům zapojeným do protiprávní činnosti. A do doménového exilu zatím také nechci, neboť Vojenské zpravodajství, které se se svým podřízeným prvkem Národním centrem kybernetických operací (NCKO) aktivně podílelo na zablokování stránek a které získává stále více pochybných pravomocí, může ve spojení se zahraničními partnery působit proti komukoli v kybernetickém prostoru prostřednictvím utajovaných operací v podobě kybernetických útoků.

To, že stránky Exanpro.cz nebyly odblokovány, je ode mě jako provozovatele stránek zcela věrohodná informace, na čemž vidíte, jak si sdružení CZ.NIC a novináři o odblokování stránek vymýšlejí. Novináři si vůbec nic neověřují, což se týká mnoha jejich rozporuplných zpráv. Neustále řeší, kdo vytváří a šíří jakési dezinformace, ale zapomínají se dívat sami na sebe.

V příloze prozatím posílám krátký příspěvek uveřejněný dnes na sociální síti Facebook (účet EXANPRO), což je hlavně pro ty z Vás, kteří FB nepoužíváte. Nabídka uvedená na konci příspěvku pro Vás neplatí, jelikož jste už v adresáři. Nemusíte tedy potvrzovat Váš zájem, jak jste někteří činili dříve. Dokud nenapíšete, že zájem ztrácíte, tak jste vždy mezi adresáty.

Poznámka 1: Všechny odeslané přílohy můžete šířit podle své libosti. Další zájemci o poskytované zprávy jsou vítáni – stačí svůj zájem napsat a já je zařadím do skrytého adresáře. Opačně, pokud by se kdokoli z Vás rozhodl, že nechce tyto zprávy dostávat, stačí mi to stručně sdělit a já zařídím smazání z adresáře. 
 
Poznámka 2: Dopisy rozesílané hromadně, nemusí přijít do složky “Doručená pošta”, ale mohou skončit ve složce “Nevyžádaná pošta” (spam) nebo ve složce “Hromadná pošta”. Občas tedy prověřujte i tyto složky. 
 
Poznámka 3: Pro předchozí předplatitele stránek Exanpro.cz, kteří se stále ještě po zablokování webu EXANPRO neozvali, uvádím, že první dopis s vysvětlením situace byl odeslán 6. března 2022. Poté bylo odesláno několik dalších dopisů včetně různých výstupů. Původní e-mailové schránky pod doménou Exanpro.cz byly taktéž zablokovány a následně smazány. 

S pozdravem
Jiří Wagner

2.8 9 hlasy
Hodnocení článku
1 komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
standa
standa
před 2 lety

Dnes se však situace vymyká kontrole, což je ve Spojených státech jasně uznáváno. Tři měsíce konfliktu na Ukrajině nejenže Rusko politicky, vojensky ani ekonomicky neutopily, ale naopak ho jen posílily. Čína neustoupila v přátelské rétorice vůči Rusku, které bylo jedním z prvních, kdo se odmítl připojit k protiruským sankcím, veřejně se proti nim… Číst vice »