Robert Šlachta: Rakušane, docházejí ti výmluvy!

Rakušane, docházejí ti výmluvy! Naposledy takhle docházely druhé Redlove loutce z vaší skořápky, Gazdíkovi, píše na facebooku Robert Šlachta.

V úterý Rakušan přiznal, že vlastně žádné pozitivní reference na šéfa civilní rozvědky nedostal. Přitom to byl jeden ze základních kamenů jeho obhajoby.

Jen abychom si připomněli, tak Rakušan si jako šéfa rozvědky protlačil člověka, který si tykal s Redlem a obhajoval to tím, že dostal pozitivní reference. Jediné, co ale dostal, byly SMSky v telefonu u Mlejnka, kde mu prý lidi napsali, že jsou ochotni na něj podat pozitivní reference. Takže to vlastně ani ty reference nebyly! Navíc v cizím telefonu! Nakonec bych nebyl překvapen, kdyby to byly SMSky od Redla. Nebo i celý Redlův telefon!

Jeho druhý kámen obhajoby byl, že dostal prověrku na stupeň tajné. Jak už ale dneska víme, u prověrky zatajil, s kým se potkával, takže by mu ji okamžitě měli vzít.

Tak si to shrňme. Prověrku dostat neměl, reference nemá a v oboru jeho jméno nikdo neznal. Kdo ho ale znal? BINGO! REDL. Ten ho tam chtěl moc. Mít svého člověka v bezpečnostních složkách chtějí vždycky všichni gauneři. A díky Rakušanovi a jeho skořápce ho i dostal.

 
Rakušan musí odstoupit!
 

A pár komentářů:

 • Hurvínku, odstup od koryta
 • Chápu, že tě za to ta zločinecká chobotnice “ukřižuje”, ale takhle krásně toztomile potopíš celou Fialovou pětikolku, protože občané…
 • “teď když tvá ztracená vláda věcí tvých zpět se k tobě navrátí, lide, navrátí”
 • Ano Rakušan lže od začátku, to víme, a že neodstoupí, to víme taky, je to prostě jeden velký zločinecký slepenec a Fiala by měl udělat tu jedinou správnou věc a odvolat ho, nebo předložit návrh Zemanovy, aby ho odvolal. Jenom mám obavu, že Fiala bude čekat zase na signál, protože nemá, s prominutím, koule na to, aby tenhle krok udělal, protože by jim potom chyběly hlasy při schvalování nesmyslů.
 • Tady by měl v první řadě být potrestán Rychtecký. Za to, že zařídil podvod při volbách. A tuto vládu okamžitě sundat.
 • Už nevidím rozdíl mezi VV a STAN, přesněji mezi Bártou a Rakušanem….výmluvy, lži, lumpárny jejich stran….Doufám, že budou mít stejný a také rychlý konec !
 • Jedině demise vlády uspokojí občany naší drahé vlasti, nic jiného si momentálně nepřejeme.
 • Kdyby tahle vláda chtěla udělat něco pro lidi, pak jediná věc by stačila – podat Demisi
 • Jak to tak vypadá, tak kdo z té party nelže? Prolhaný Fiala, zkorumpovaný Rakušan, který veřejně ohlásil, že jsme ve válce, mimozemšťan Válek, na Pekarovou se nejde ani dívat, natož poslouchat, ta co má zbroják už téměř kupuje americké bojové letouny. Elita národa.
 • a pan páter rozhodí ruce a řekne, že mu věří, jak jinak, kapříci si rybník nevypustí, někdy mám pocit, že premiér je vlastně Rakušan, ten řídí všechno, hnus…
 • Člověk jen žasne, jakým způsobem a na základě jakých informací ministr vnitra rozhoduje.
 • Fiala vše přikryje, vždyť by se jim všechno rozložilo a byl by to konec pětizla
 • Naprosto s Vámi souhlasím pane Šlachto. Jenže tohle už není o odstoupení Rakušana, ale i premiéra! Jaký typ člověka se na tohle může nečinně koukat? Slabý? Hloupý? Naivní? Vydiraný? Od prvopočátku jejich předvolebního spojení, je pro mě tento spolek nedůvěryhodný, podvodný.
 • A kdo ví, třeba to nejsou politici, ale zákulisím ovládané loutky?
 • Tady už se jedná o bezpečnostní ohrožení státu a končí zde sranda
 • Lež se stává pravdou a pravda se stává lží. To tu máme společnost v rozkladu. Jako ten film ´Pád říše římské´.

Autor: Robert Šlachta, bývalý ředitel policejního Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (na snímku), zdroj: První zprávy a fb autora

5 5 hlasy
Hodnocení článku
3 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem

Největší bojovník proti dezinformacím Rakušan byl zároveň vyhlášek jako král českých lhářů.

cablik
cablik
před 1 rokem
cablik
cablik
před 1 rokem

Oni odstoupit nechtějí jedná se o dobře placená korýtka a moc. Ale ANO bude chtít vyvolat hlasování o důvěře k vládě. Kdyby nějaké slušné poslance zlanařili od protivníků mohlo by se to povést. Furt lepší menší zlo Babiš než to co vládne.