Demokraté vytvořili v Americe nacistický stát

Server Herland: Nacistický stát v Americe: Nacistický ministr propagandy Goebbels a šéfové gestapa Goring a Himmler jsou v Demokratické straně živí a zdraví.

P. C. Roberts
P. C. Roberts

Média informují o tom, co chce Demokratická strana, a o ničem jiném, a FBI slouží jako politická policie, která křivě obviní republikány, zatímco odmítne vyšetřit notebook Huntera Bidena a e-maily Hillary Clintonové.

FBI řekla Marku Zuckerbergovi ze společnosti Facebook, aby nedovolil komentovat notebook Huntera Bidena, protože se jedná o ruskou dezinformaci. Suckerman sklapnul podpatky a vykřikl „Jawohl“, píše Dr. Paul Craig Roberts, předseda Institutu pro politickou ekonomii, bývalý zástupce šéfredaktora Wall Street Journal.Nacistický stát v Americe: FBI a ministerstvo spravedlnosti (sic) odmítají odpovídat na otázky republikánského senátora Rona Johnsona, člena Stálého podvýboru pro vyšetřování. Senátor Johnson chce vědět, proč ministerstvo spravedlnosti a FBI hluboce utlumily vyšetřování informací z notebooku Huntera Bidena, o čemž informovali Senát USA whistlebloweři FBI.

Zkorumpované ministerstvo spravedlnosti tvrdí, že vyšetřování informací z notebooku by ohrozilo vyšetřování Huntera Bidena v oblasti dodržování daňových předpisů, které vede úřad státního zástupce v Delaware.

To je samozřejmě falešná výmluva. Některé informace o notebooku by pomohly daňovému vyšetřování, pokud skutečně probíhá. Jiné informace na laptopu se, jak všichni víme, týkají zcela jiných záležitostí, které si zaslouží vlastní vyšetřování, vyšetřování, které v žádném případě neohrozí údajně probíhající daňové vyšetřování, které může být ve skutečnosti jen výmluvou pro žádné vyšetřování.

Nacistický stát v Americe: Satanští demokraté používají novou taktiku proti těm, jejichž názory neschvalují. Snaží se je nechat zabít zásahovými jednotkami.

Republikánská zástupkyně USA Marjorie Taylorová Greeneová tvrdí, že v jednu hodinu ráno někdo zavolal na tísňovou linku a oznámil, že vidí Greeneovou mávat zbraní a držet rukojmí. Policie, která měla podezření na podvod, naštěstí nestřílela do jejích oken omračující granáty a nevyrazila dveře.

Podobnou zkušenost se zásahovou jednotkou měl i obhájce práv mužů Andrew Tate. Policii někdo sdělil, že Tate drží ženy v zajetí proti jejich vůli. Policie opět postupovala obezřetně a Tate byl zproštěn obvinění.

Nacistický stát v Americe: Jak už bychom měli všichni vědět, policie je vycvičena k tomu, aby výslech považovala za formu odporu, což v ní vyvolává napětí. Výsledkem může být policejní násilí s následkem zranění nebo smrti. Poslat zásahovou jednotku do něčího domu je způsob, jak obyvatele domu zabít. Je zřejmé, že právě to demokraté pro Greena a Tatea zamýšleli. Zde je Tucker Carlson o Tateovi a řadě dalších otázek, kterými se zabývá tento sloupek: Odkaz.

Byly zveřejněny lékařské údaje z celého světa a velký a stále rostoucí počet recenzovaných vědeckých poznatků, které přesvědčivě ukazují, že vakcíny covid mRNA jsou mnohem smrtelnější než samotný covid, proti kterému neposkytují žádnou ochranu.

Demokraté, kteří očkování vynucovali, se utíkají schovat. Fauci rychle odstoupil, Rochelle Walensky, šéfka CDC, přiznala velké chyby v léčbě covidu a rovněž ohledně vakcín.

Demokraté, kteří zavedli výluky, jež zničily ekonomický život Američanů, a vynutili si injekce škodlivé a smrtící netestované „vakcíny“ pro školáky, americkou armádu a zaměstnance soukromých společností a státní správy, hledají viníka. Hádejte, koho našli. Ano, Donalda Trumpa.

Trump na radu Fauciho hloupě upustil od obhajoby HCQ a ivermektinu jako léků a zdůraznil svou roli při zavádění smrtících vakcín. Nahrál tím demokratům na smeč, kteří na něj nyní vybalují celou svou covidovou propagandistickou kampaň.

Demokraté, kteří ovládají podvýbor Sněmovny reprezentantů pro koronavirovou krizi, obviňují Trumpa, že tlačí na Úřad pro kontrolu potravin a léčiv, aby pro „politické účely“ povolil netestované „vakcíny“. Demokraté tedy tvrdí nejen to, že za to může Trump, ale také to, že to neudělal ze zdravotních, ale z politických důvodů.

Trump ve skutečnosti bojoval za uznání hydroxychlorochinu a ivermektinu jako prokazatelně účinných léků, které jsou nyní všeobecně uznávány s výjimkou amerických demokratů.

Každý, kdo si alespoň trochu pamatuje, si vzpomíná na kampaň demokratů, médií a Big Pharma proti dvěma zavedeným lékům, která zabránila „povolení jejich nouzového použití“ a prosadila vakcíny, jež vydělávají peníze. Známé léky byly potlačeny, aby z nich Big Pharma a její beneficienti, jako je Fauci, mohli mít finanční prospěch a aby vlády mohly obejít ochranu ústavy a chovat se jako neodpovědní diktátoři.

Skutečnost je taková, že „pandemie“ covidu, která byla vytvořena za federální peníze v amerických laboratořích, a mediální kampaň, která vyvolala potřebný strach, aby se vydělaly peníze na „vakcínu“ a mohla být vykonávána kontrola nad svobodou, byla stoprocentně washingtonskou produkcí.

Nacistický stát v Americe: Když Washingtonu projde vražda dvou Kennedyů, Martina Luthera Kinga, Ruby Ridge, Waco, Tonkinský záliv, 11. září, Husajnovy „zbraně hromadného ničení“, je americká a celá západní veřejnost tak naprosto hloupá,“ Asadovo použití chemických zbraní, mimořádné lži proti Kaddáfímu, Russiagate, impeach gate, povstání 6. ledna, vpád FBI do domu prezidenta Trumpa, může Washingtonu projít i to, že na Trumpa hodí škodlivou a smrtící vakcínu.

Kdo je zastaví? U moci jsou demokraté, kteří kradou volby. Nedovolí, aby je americký lid od moci odhlasoval.

Nacistický stát v Americe: To, co zažíváme v Americe, je vzestup nové Třetí říše, ale mnohem nebezpečnější díky digitální revoluci, která je pro tyrany darem z nebes.

Před našima očima se znovu rodí nacistická vláda. Demokraté nechtějí moc pro americký lid, ale pro sexuální zvrácenost, přistěhovalecké nájezdníky a lháře.

Nepřítelem jsou bílí Američané, zejména heterosexuální muži, kteří jsou „utlačovateli žen a lidstva“. Veřejné školy učí bílé děti nenávidět sebe a své rodiče. Absolvují školu jako provinilí „utlačovatelé“, kteří si zaslouží, aby je imigranti-nájezdníci odstrčili. Vzdělávací systém vysává z mužů veškerou sílu přesně tak, jak říká Andrew Tate.

A tato oslabená, dutá babylonská věž si myslí, že se vojensky vyrovná Rusku, Číně a Íránu.

Jaký to žijeme vtip. Američané jsou zjevně spokojeni s životem v Matrixu, v němž je jejich mysl uvězněna.

 

Zdroj: The Democrats Have Created a Nazi State in America vyšel 12.9.2022 na hannenabintuherland.com. Překlad v ceně 448 Kč Zvědavec.

5 3 hlasy
Hodnocení článku
4 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 1 rokem

Tak to je O.D.E.S.A má zdatné nástupce Hitler řekl než se odpráskl jiní budou pokračovat v díle co jsem začal. Teď si říkají „liberální demokraté” a cíle mají stejné teď chtějí zlikvidovat bílou rasu.

maxim
maxim
před 1 rokem

Život lidí v Matrixu lze jednoduše ukončit vypnutím elektřiny a elektronických komunikačních sítí, přidá se k tomu zima a hlad a je mysl lidí zpátky v realitě …
Plány NWO na ovládání lidí i udržitelnost US nacismu jsou založeny na technologiích, které nemají šanci přežít chaos vyvolaný realizací bláznivých plánů “elitních” zdegenerovaných psychopatů ..

Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

Ještě někdo věří tomu, že byl Hitler bezdětný ?

SunTzu
SunTzu
před 1 rokem

Už, aby si tam za velkou louží spustili občanskou válku.