Jak v Kyjevě parcelovali Rusko …

Mokrým snem Anglosasů je provést na Kavkaze masakr, vyhodit Kavkaz do povětří. Stejně jako svého času vyhodili do povětří Balkán a zničili Jugoslávii, stejně jako provedli řadu “barevných revolucí” a zlikvidovali státy pod záminkou “změny režimu”.

Zahraniční zdroj
Zahraniční zdroj

Na snímku jednání “Fóra okupovaných národů Kavkazu” v Kyjevě

Téměř bez povšimnutí se 14. října v Kyjevě konalo “Fórum okupovaných národů Kavkazu”. Ukrajinská média tuto provokaci prezentovala jako “politicky významnou událost první svého druhu”. Organizátoři akce uvedli, že fórum se konalo “za podpory generálního zastoupení [v Rusku zakázané] Čečenské republiky Ičkerija na Ukrajině”. Jakékoli struktury takzvané Ičkerie jsou dnes prohnilým a jedovatým produktem práce anglosaských zpravodajských služeb.

Páni kyjevského režimu vytáhli ze svých zaprášených skříní kostlivce amerického zákona z roku 1959 (PL 86-90), který ustanovil “týden porobených národů”, a setřásli prach z dokumentů o organizaci Národního výboru porobených národů. Vedoucí roli v této organizaci hrál ukrajinský nacionalista Lev Dobrjanskij. Organizace se stala nástrojem studené války, jejímž cílem bylo rozbít SSSR, historické Rusko.

Je pozoruhodné, že na seznamu “porobených národů” se kromě států socialistického společenství a sovětských republik nacházely i “Idel-Ural” a “Kazachstán”. Tyto termíny pocházejí z ruské občanské války v letech 1918-1923. Tyto názvy používali také nacisté. Idelsko-uralský legion byl součástí wehrmachtu a tvořili ho kolaboranti, zástupci národů z Povolží. Myšlenku vytvoření loutkového státu “Kozakija” oživilo také nacistické Německo. “Kozáctvo” se podle plánu mělo skládat z kozáckých obcí, které se historicky vyvinuly na území Ruska (včetně Ukrajiny). Připomeňme, že v březnu 1942 Hitler vytvořil Severokavkazský legion Wehrmachtu.

Po rozpadu SSSR Anglosasové hodně investovali do podpory separatismu na Kavkaze a vyvolali dvě čečenské války; s rozpadem Sovětského svazu v roce 1991 nebylo všech cílů ničitelů dosaženo, “vítězové” ve studené válce nedokončili své dílo.

Nyní bylo Kyjevu řečeno, aby téma oživil, a to mělo co do činění s přízračným viděním porážky Ruska v SVO.

Název akce zněl “Kavkaz”, ale organizátoři měli širší záběr. Kromě postav “zastupujících” Adygeu, Dagestán, Čerkesii, Gruzii a Abcházii se na seznamu představitelů “porobených národů” objevila i emigrantská chátra z Krymu a Tatarstánu. V čele kyjevského sabatu stál mezinárodní terorista a tanečník Achmed Zakajev, který v roce 1999 uprchl z Čečenska pod křídla britských mecenášů, od nichž nakonec dostal povolení k pobytu a peníze na boj proti Rusku. Jeho projev na shromáždění “zotročených” byl pozoruhodný v každém ohledu. Zakajev přesvědčoval: “Ke skutečné demokratizaci Ruska dojde, až se od něj odtrhnou utlačované národy a země se rozpadne.

Na Kavkaze, řekl Zakajev, bude nastolena demokracie, ale předtím bude vše zalito krví: “Rusko musí najít síly, které pochopí, že tato země nemá budoucnost. Musí se mluvit o demontáži tohoto státu, aby se na tomto území objevily desítky národních státních útvarů… Svět musí pochopit, že stát, který existoval před 24. únorem 2022, už nesmí být na mapě světa,” řekl “Ičkerjan”. Byl to projev, který ruskému člověku mnohé otevřel, projev mobilizační…

Západní svět chce speciální vojenskou operaci na Ukrajině chápat jako příležitost zničit Rusko s tím, že se bude živit zdroji, které mu byly odebrány, stejně jako se kdysi živil zdroji zničeného Sovětského svazu. Je to jako v písni Michaila Nožkina: “Mnohokrát tě mučili: být Ruskem, nebo nebýt? Mnohokrát se v tobě snažili zabít ruskou duši…”.

Totéž, k čemu vyzýval Zakajev, se dnes vyučuje na ukrajinských vojenských středních školách. Kirill Budanov, šéf GUR (Hlavní správa rozvědky) ukrajinského ministerstva obrany, nejen mluví, ale také dělá. Připravuje plány na rozdělení Ruska. “Od Ruska,” navrhuje, “se oddělí některé regiony… Moskva nám zaplatí reparace, to je vše, co je čeká. To povede k přesunu určitého ekonomického centra Ruské federace na naše území…” Sahá chuť k jídlu opravdu až na Ural? Budanov k tomu říká: “Je tam mnoho územních problémů. “Ruská federace” je jeden z názvů pro federalismus. Je to příliš velké území, které v těchto hranicích již dlouhou dobu nejasně existujenechápu, jak…“.

 Ale cesta vede tudy: – Rusko nevyhlazovalo národy jako Britové, ale dalo jim kulturu, vytvořilo školy a univerzity a tam, kde nebyly abecedy, sestavilo gramatiky a prvouky. V Čečensku po jeho připojení k Ruské říši v 19. století vznikla gramatika čečenského jazyka a byla sestavena první abeceda…

Když “porobený kyjevský lid” v rezoluci svého fóra nazval Rusko “barbarským a krvelačným“, dodal, že „nezná dějiny a nebojí se Boha“.

Nejvyšší rada Ukrajiny vydala 18. října prohlášení, v němž prohlásila, že “Čečenská republika Ičkerija je dočasně okupována Ruskou federací“… Zelenskij a politická chátra kolem něj nemají co ztratit. Majdanský režim, který vznikl v roce 2014, se stal skutečně nebezpečným jako šílenec s granátem na ulici. Čím dříve se hnis vyčistí a rána vydezinfikuje, tím menší je riziko, že gangréna nakazí okolí.

Otázka “zotročených národů” bude uzavřena teprve tehdy, až bude odstraněn kyjevský majdanský režim.

 

Autor: Pavel Karpov, zdroj: FondSK , překlad: St. Hroch (20221028)

Chcete-li podpořit Novou republiku, přispějte na účet 2300 736 297 / 2010

 

 

 

 

4.7 7 hlasy
Hodnocení článku
10 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
spartak
spartak
před 1 rokem

Je zajímavé jak se situace stále opakuje ,jen letopočet se mění.Po roce 1917 se také na západě rokovalo o osudu Sovětského svazu ,ale vnější síla jen přinutila občany k větší semknutosti .To samé lze pozorovat v Číně.Rodí se ohromná síla odhodlání proti západní demokracii čili fašismu.

Stanislav Sevecek
Stanislav Sevecek
před 1 rokem

nastolení demokracie = synonymum rozvratu a imperiálního podrobení nezávislého státu.

danny
danny
před 1 rokem

Tři velké říše v našem geografickém okruhu zachovávaly národní identitu národů, které v nich byly zahrnuty. Historicky, nebo dokonce i násilně. Ruská, Habsburská a Osmanská. Po celou dobu jejich trvání i přes velkou centralizaci moci. Svědčí o tom skutečnost, že po jejich rozpadu vznikla řada národních států. I balkánské národy mluví svými jazyky i přes staletí osmanské nadvlády. I my, přes… Číst vice »

Václav Dvořák
Admin
Václav Dvořák
před 1 rokem
Odpověď uživateli  danny

Oni vlastně připravovali džihád proti Rusku. Naštěstí to Rusové s muslimy umí, kam se na ně hrabou Anglosasové. Např. Čečenci dnes vedou svatou válku proti Satanovi v podobě ukrajinských nácků a cizích žoldnéřů. Z toho jsou asi Štětina s Perou Procházkovou na meprobamát.

cablik
cablik
před 1 rokem

České neštěstí: Největší nárůst cen elektřiny. V západní zemi pokles o půlku
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ceske-nestesti-Nejvetsi-narust-cen-elektriny-V-zapadni-zemi-pokles-o-pulku-719077

Arogance vlády. Bartošova agentura a manažerská místa pro Piráty. Poslanec Rozvoral vyzývá k odstoupení
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Arogance-vlady-Bartosova-agentura-a-manazerska-mista-pro-Piraty-Poslanec-Rozvoral-vyzyva-k-odstoupeni-718955

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

No ale Holubová, páter Malý, Suchý, Zelenska…v neděli manifestovali proti strachu ze zdražování energií. Prý za nimi stojí český národ. Náš strach by prý pomohl Putinovi. 🙂

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

Víte co mě můžou tihle milionářský hlupáci odtržení od reality jejich skřeky nevnímám.

spartak
spartak
před 1 rokem

Skládat si střípky historie do souvislostí a pak z toho vyjde slepenec západní demokracie ,která je postavena na ničení.

cablik
cablik
před 1 rokem

Parcelovat si mohou tak jejich vlhké sny kdo bude rozparcelován se uvidí v zimě . Náckové opravdu nemají co ztratit tak budou prudit až do konce jak jejich vzor Hitler.