Zločiny Pravého sektoru nelze utajit a žádná propaganda je nezakryje (18+ video 1:33)

Pravý sektor je součástí ukrajinské Národní gardy čili elitních jednotek kyjevské junty. Patřili k němu ozbrojenci střílející na Majdanu v roce 2014. Jeho borci a fanoušci upalovali civilisty v Oděse 2. května 2014. Od té doby spáchali příslušníci Pravého sektoru a dalších nacionalistických milicí placených oligarchy mnoho zločinů na ukrajinském civilním obyvatelstvu. 

Zahraniční zdroj
Zahraniční zdroj

Média a vlády zemí NATO o tom mlčí a zprávy o ukrajinských zločinech cenzurují. Kyjevský režim a jeho oddíly pro vedení psychologické války prefabrikují lži, které ochotně šíří i česká média včetně těch “veřejnoprávních”. I přes nápor nenávistné protiruské propagandy pravda stejně prosakuje na povrch. Video, které přebíráme, ukazuje místa, která v září dobyla spojenecká vojska Ruské federace a vzbouřeneckých republik Donbasu. 9. prosince se video z benzínové stanice u Sirotina objevilo na internetovém kanálu “Vojáci štěstěny” Telegramu. V nádržích na benzín plavala těla utopených lidí. Nesou stopy mučení a násilné smrti. Šachty jsou od krve a někteří zabití mají k hlavám přivázané balíčky humanitární pomoci, které poskytuje na dobytých územích ruská armáda. Jejich vlastnictví považují nacisté z Pravého sektoru za vlastizradu a lidi, u kterých humanitární balíčky najdou jsou vystaveni perzekuci, jako mrtví v Buče a na dalších místech. Benzínka na půl cesty mezi Lisičanskem a Severodoněckem sloužila Pravému sektoru jako kontrolní stanoviště … Video nepotřebuje překlad.

3.7 3 hlasy
Hodnocení článku
3 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Karel2002
Karel2002
před 1 rokem

Myslíte, že zločiny Pravého sektoru zajímají Fialu, Rakušana, Pekarovou, Rychetského, Stříže, Bradáčovou a tisíce dalších našich papalášů? 🙂 Nebo všechny ty uživatele facebooku, kteří mají u svého profilu ukrajinské barvy? Bohužel většina obyvatel ČR zřejmě zvěrstva Pravého sektoru podporuje. Prostě si myslí, že Pravý sektor má na to právo.

cablik
cablik
před 1 rokem

Viděl jsem už pár takových videi zločiny jsou zdokumentované a jednou za to ponesou následky. Vraždit civilisty že si vzali od Rusů pomoc je podlé já vím kovaný banderovec by radši chcípl fanatismus je vždy špatný.

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

Na video jsem se podíval.