Exsoudruh generál a válka na tento den

Válečný štváč prezidentem … aneb Co Babišovi marketéři k naší škodě přehlédli

Všichni ještě pamatujeme kampaň před druhým kolem prezidentských voleb. A také ten řev, který spustili všichni fandové exsoudruha generála špiona a to jak ti obyčejní, tak mediální nebo ti papalášští, když Babiš poukázal na to, že v případě zvolení exsoudruha generála, dnes vší moudrosti futrála. hrozí, že nás zavleče do války na Ukrajině!

Babiše všichni správní okamžitě obvinili ze lži. Že to není pravda, že exsoudruh generál, dnes vší moudrosti futrál, nikdy nic takového neřekl, a nikdy by to neudělal. Jenže Pavel K. někde vyhrabal záznam ze sítě Tik Ťok, kde….

No poslechněte si to sami.

Rozklikněte si ten první link @andrysekctyrka

a dobře poslouchejte! Bylo to natočeno někdy loni v létě, to je zřejmé. Ale copak to tam dnešní vší moudrosti futrál sděluje? Poslouchejte pozorně!

Zejména ti, co ho svými hlasy zvolili.

Jen doufám, že nejde o nějaký fake. Nemám, jak to přezkoumat. Ale pokud dnes vší moudrosti futrál sděluje, že Ukrajina musí dostat veškeré zbraně o které si řekne, s výjimkou atomovek, pak jsme si vsadil, že jde o autentický výrok. Jen nechápu, že jej včas neobjevili Babišovi marketéři…

Kdyby se o fake jednalo, pak se samozřejmš omluvím. Neznám způsob, jak to na pravost výroku přezkoušet.

Autor: Petr Vlk, pro Kosu objevil Pavel K., zdroj: Kosa zostra

5 6 hlasy
Hodnocení článku
10 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 rokem

Dvě poznámky. Jako bývalá stará struktura mám radost, že jsme stále potřební a užiteční a že už naše minulost nevadí ani ,, kavárně”. Jen si myslím, že by měl nový prezident dodržovat obvyklé zaběhlé zvyklosti, tím myslím hlavu na známky, foto ve školách a úřadech. Petře neruš něco co jsi nezavedl a co je… Číst vice »

Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

Národe hleď, prezident Vykonavatel !

Georg
Georg
před 1 rokem

Jistě dobrá připomínka od p.Vlka k marketérům p.Babiše. Já zase nechápu proč pan Babiš, když už se oněch předvolebních diskuzích, “dobře připravených trapáren” zúčastnil, proč nedokázal vysvětlit co vlastně znamená čl.5 smlouvy NATO a případně diplomaticky odpovědět. Buď nezná jeho obsah nebo jeho význam. A nebo obsah asi zná, ale není schopen stručně… Číst vice »

reproduktor
reproduktor
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Georg

V Česku není žádný politik a nikdy nwbyl, ale určitá snha tu byla je je. Ovsem, komunistu mame dist a občané je neustale a odhodlaně volí. Posledně zvolený prezident Petr Pavel je klon Volodymyra Zelenskyhi. Bude skakat jak budou oligarchové z USSA piskat, Gates , Soros ,Bush ,Rockefeller a další pozrebujou prostoduche idioty, které lze… Číst vice »

Naposledy upraveno před 1 rokem uživatelem reproduktor
reproduktor
reproduktor
před 1 rokem
Odpověď uživateli  reproduktor

Omlouvám se za překlepy, píšu z telefonu. To i na příště. Děkuji

vachav
vachav
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Georg

Tak Babiš je především lokaj USA a EU.Je možno to doložit na řadě příkladů.Jen zmíním jeho vystoupení v posl.sněmovně po 22.ůnoru o “Vrběticích”-dokonalá trapárna.Takže já jsem měl při volbě na výběr mezi zlem a ještě větším zlem.A nezlobte se,zůčastnit se takové šaškárny nemám ve svém věku zapotřebí.

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem

Myslím, že tím moulou nemá smysl se zabývat. Spíš by mě zajímalo co mají za lubem ti co toho maňáska vodí.

skeptik
skeptik
před 1 rokem

Těm vymaštěncům, co ho volili na základě mediální masírky, je úplně šumák jeho (ne)morální profil. Rozkaz pro ně zněl jasně, volte rusofoba a proamerického slouhu.

shoty
shoty
před 1 rokem

Myslím, že Babiša majitelia ČR (t.j. tí, čo vlastnia jej dlhopisy) informovali, koho určili za prezidenta. Odohral svoj part a čaká na ďalšie pokyny.

cablik
cablik
před 1 rokem

Lampasák byl dosazen pro válku stejně jako byli dosazeni do vlády ze stejného důvodu strany pětidemolice.