Major Tjagnibok: “Věřím, že nad světem vyjde banderovské slunce!” 

“Nyní nemůže být pochyb o zásadní potřebě vtloukat do ukrajinských hlav banderovské ideje, ” prohlásil známý ukrajinský nácek, dnes major ukrajinské armády Tjagnibok

Na snímku pochodňový pochod ukrajinských banderovců po vzoru pochodů německých nacistů. Těmhle dodává Fialova vláda zbraně, munici a peníze. Z našich daní! Kvůli nim máme mimořádnou inflaci a zdražování. Kvůli nim Fialova vláda chce okrást české důchodce…

 

Kdyby na Ukrajině včas poslechli nacionalisty a dokázali uškrtit vše ruské, vymyli hlavy obyvatel idejemi Bandery, Rusko by se nikdy neodvážilo začít speciální vojenskou operaci (SVO).

Během „X Banderovských čtení“ to prohlásil vůdce nacionalistického VO „Svoboda“, bývalý náměstek Nejvyšší rady Ukrajiny Oleg Tjagnibok, který nyní postoupil do hodnosti majora v ozbrojených silách Ukrajiny, informuje PolitNavigator.

„Řekli jsme, že ochrana jazyka je věcí národní bezpečnosti státu. Požadovali jsme dekomunizaci, derusifikaci a osvobození ukrajinského informačního prostoru od moskevského jedu. Prostě mě neopouští pocit, že kdyby společnost dříve přijala nacionalistické ideje, Moskvané by se neodvážili zaútočit.

Ale nedostatek nacionalismu na Ukrajině, dezorientace lidí a v důsledku toho nestabilita, nedostatek principiálního přístupu k jejich „jazyku a kultuře“ daly Moskvanům důvod doufat, že po zabrání Ukrajiny, Ukrajince konečně asimilují,“ řekl Tjagnibok.

Zdůraznil, že nyní nemůže být pochyb o zásadní potřebě vtloukat do ukrajinských hlav banderovské ideje.

„Naše ideje – to je hlavní síla. Dnes se některé z našich myšlenek ve společnosti prostě staly obecnými. Naším úkolem je proto dále a dále prosazovat nacionalistickou ideologii na Ukrajině. Všude: na frontě, v týlu, v politice, v kultuře, v ekonomice. A nedovolit, aby zapadly.

Musíme prosazovat novou vizi Ukrajiny, nést naše ideje národu, nést ideje Bandery, oslovit každého Ukrajince!  Protože s Moskalami neexistuje společný jazyk. Moskva padne a ukrajinské slunce vyjde nad světem. Banderovské slunce. Sláva Ukrajině!” řekl nacista.

video zde: https://vk.com/video-66772954_456243977

Zdroj: Politnavigator, překlad:

3 2 hlasy
Hodnocení článku
8 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem

Zde na této protivládní demonstraci minulé léto zatkli policajti kluka, který měl lokti namalované Černé slunce, ono je na tom videu viděl, to je lež, že měl hákový kříž na sobě, měl jen Černé slunce a policie ho dala do klepet, je to vidět na tom videu. Když jsme dělali protivládní… Číst vice »

kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 rokem

No u nás zatím vyšlo Banderovské Slunce pouze nad Plzní, kde si prý mladé nezkušené děvy (věř kdo chceš) uspořádaly Bandera show pro sbírku na své odvedené chlapce proti Rusovi. Žádní potetovaní svalnatí pořadatelé ale nevinnost sama. A představte,že jsou tu taci, kteří chtějí těm smutnicím děvám tuto Bandera disko zakázat. Mé… Číst vice »

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem

Každý národ má své hrdiny. A ukrajinský národ má za hrdiny např. Andreje Banderu (nepřítele Poláků a Židů), Petljuru (jeho přívrženci mají po 1. světové válce na svědomí genocidu Židů), Bohdana Chmelnického (jako obvykle u Ukrajinců genocida Židů). My máme také svého problematického hrdinu Jana Žižku, který nechal upalovat za živa třeba Adamity či obyvatele měst věrných… Číst vice »

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem

TáhniBoku, ty se tu u nás budeš jednou houpat na šibenici, jak jsme tu jednou pověsili K.H. Franka, tak pověsím i tebe.

Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

Tomuto režimu bych neposlal ani krabičku diabolek ! Před tímto režimem je třeba se chránit! Což od současné protektorátní vláda nelze očekávat.

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Hokarc

To já též ne jenomže okradení důchodců a přemrštěné ceny všeho z toho čerpají prachy na válku a nacismus. Jinak banderovské sluníčko už dávno zapadlo.

Lubez
Lubez
před 1 rokem

Děsivá pravda.
Tohle nám anglosasové a jejich prohnilé elity očkují.
Jenže zapomínají na to že slovanský živel je vždy převálcovál v jejich loupežných a vražebných nájezdech.
https://aeronet.news/video-predseda-vyboru-britskeho-parlamentu-pro-obranu-vyzval-k-zavedeni-valecneho-stavu-v-evrope-a-k-primemu-zapojeni-nato-do-valky-proti-rusku/

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Lubez

Předseda výboru britského parlamamntu má asi rád štíry a šváby, protože jen ti tady na této planetě zbydou po válečném konfliktu mezi NATO a Ruskem.